KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bolognia, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Havas téli fenyőerdő, barátságos fakunyhó, kandalló... Kezedben egy bögre forró, fűszeres ital, kinn a zöld ágakon megülnek a fehér, vattaszerű hópelyhek, mindenhol csend és nyugalom honol – ezt az érzést kapod vissza minden alkalommal, amikor beleszippantasz a Téli álom tégelyébe.

A vadonatúj, kifejezetten a hideg hónapok által inspirált, illatosított ghánai shea vaj feltölti bőröd A-, E-, F-vitaminokkal, emellett kiválóan hidratál. Ráadásul olyan, eddig még egy Mannában sem használt, frissítően fás illatú, 100%-os tisztaságú illóolajok teszik egyedivé, mint a fenyő és az ánizs. Hogy még ellenállhatatlanabb legyen, édesnarancs illóolajat is kevertünk az új illatokhoz.

Nymphea

2016. október 15.

Nemrég érkezett meg, percről percre elvarázsol. Mennyei fenyős illat, persze nem a WC-illatosító kategória. Igényes, meseszép csomagolás. A kis kiszerelés (15 ml) van meg, így kompakt mérete miatt bárhová magammal vihetem, elvégre a kupak jól záródik. Ellenálhatatlan krémes az állaga, puha bőrt ad.Eddig még csak durva, szemcsés sheáim voltak, ez merőben más. Arcra és kézre használom. A hideg napokra tökéletes, bár arra használom, hogy tanulás közben csak beleszippantok és új energiát merítek. :)

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Abies Balsamea (Balsam) Needle Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Pimpinella Anisum (Anise) Fruit Oil, Limonene, Linalool

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.