KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MaqPro

Ár:   1600   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Ár:   1600
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Biológiai arctisztító, mely színtelen, alkohol-, illatanyag- és parabenmentes. Rendkívül gyorsan és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, sminkmaradványokat ill. a krémes, olajos, géles textúrájú termékeket.Teljesen matt, makulátlan, zsírmentes bőrfelületet biztosít.Ápolja, puhítja, tisztítja a bőrt.

További nagy előnye az átlagos sminklemosókkal szemben, hogy segít a ruháról is eltávolítani az alapozót, rúzsfoltot, egyéb sminkmaradványt.

Kiszerelés: 60 ml, 125 ml

csleda

2016. február 17.

Nekem nem szedte le a tust a szememről, sem a szempillafestéket.

csleda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 17.

Nekem nem szedte le a tust a szememről, sem a szempillafestéket.

Panda

2014. november 11.

Igazából a valaha volt legjobb arctisztítóm, veri az összes micellás vizet, olajos smink eltávolítót... mindent! Színtelen, szagtalan, teljesen száraz tiszta bőr utána, vízálló sminket...mindent leszed.
Mégis miért csak 4 csillag? - mert megdöbbentett, hogy leoldotta a velúrcsizmámról a rászáradt fehér zománc festéket !!!! -ezért kettős érzéseim vannak :O

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Emulgeálószerek: PEG-40 Glyceryl Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Coceth Sulfate
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.