KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Marc Jacobs

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ancsika22, Módosítva: 2018. január 20.

Ár:   20 000 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

karaibrahimgil

2018. június 15.

Zenomama Ágitól jutottam hozzá 10 ml fújós verzióhoz egy csere alkalmával. Az utóbbi időben nagyon rápörögtem a fügés illatokra, így ez az itthon még nem látott kuriózum sem maradhatott ki a tesztelésből. A neten 300 ml-es kiszerelésben láttam, és igazából nem csodálom, mivel rajtam egyáltalán nem tartós, így kb. akármennyit lehetne fújni az edt-ből/tonikból. Uniszex, kicsit férfias illatnak tartom, de nem annyira maszkulin, mint a Shay & Blue Dandelion Figje, zöldes, nem annyira nyers, mint a Diptyque Philosykos edt-je, mégsem tejesen lágy, mint a L'artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme edp-je, de nem is édes, mint a Roger&Gallet és a Nicolai tartós női illatai. Egynek elmegy, csak többet vártam tőle: nem ilyen "semmi különös" illatra számítottam.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.