KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maria Galland

Ár:   14 850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   14 850 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online

Tökéletes kombinációja egy magas hatékonyságú, ápoló összetevőket tartalmazó hidratáló krémnek és egy természetesen egészséges ragyogást biztosító alapozónak. Aktív összetevői – fehér bazsarózsa kivonat, élesztő kivonat, és SPF25  – révén feltölti a finom ráncokat, teltebbé teszi a bőrt és megőrzi annak rugalmasságát, egyenletesebbé teszi az arcszínt, védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben és óvja a bőrt az UV sugárzás okozta bőröregedéstől.

3 árnyalatban kapható