KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maria Galland

Ár:   14 850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   14 850 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online

Tökéletes kombinációja egy magas hatékonyságú, ápoló összetevőket tartalmazó hidratáló krémnek és egy természetesen egészséges ragyogást biztosító alapozónak. Aktív összetevői – fehér bazsarózsa kivonat, élesztő kivonat, és SPF25  – révén feltölti a finom ráncokat, teltebbé teszi a bőrt és megőrzi annak rugalmasságát, egyenletesebbé teszi az arcszínt, védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben és óvja a bőrt az UV sugárzás okozta bőröregedéstől.

3 árnyalatban kapható

BlindedByLipstick

2018. július 11.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök szépen. A legvilágosabb árnyalatot kértem, de még az sem volt elég világos az én bőrömnek - sohasem voltam/leszek az a bronzos barna istennő, a napon én piros leszek, mint egy rák. Világosító cseppekkel sem tökéletes, hidratáló krémmel sem; a színskála bővítése jó lenne. A csomagolása nagyon szép, masszív a tubus, de a kupak lehetne kicsit erősebb, sminktáskába nem tenném nyugodt szívvel, egy kisebb zökkenéssel könnyen lepattanhat. Maga az alapozó kellemes érzetű a bőrön, könnyű, nem fulladozik alatta az arcom, viszont hamar szárad, gyorsan kell vele dolgozni. Párás melegben nem használtam, így nem tudom, hogy milyen gyorsan fénylik át, száraz 27°C-ig jól teljesít. :) Nincsenek feltűnő bőrhibák az arcomon, most még száraz részek sem, szép volt az összkép még úgy is, hogy a szín nem passzolt 100%-ig. Az illata is kellemes, nem zavart különösebben. Összességében nem rossz alapozó, a fényvédő nagy plusz pont, de ár-érték arányban... Nem vagyok biztos benne, hogy magamtól megvenném. A színskála bővítését mindenképpen megfontolnám, 3 árnyalat nagyon kevés. Inkább 3, mint 4 csillag.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

BlackVelvet

2018. július 4.

Frissítés:
Nem, nyáron sem lesz jó, sose lesz ennyire sárga a bőröm. Öregasszony kinézete van tőle a bőrömnek, hiába próbálkozom mindennel. A 4 csillagot sem érdemli meg, az ár-érték arány miatt pedig még a hármat sem :(
Először is megjegyezném, hogy ez a vélemény mindenképpen frissítve lesz majd, de úgy gondoltam, az első tapasztalataimat már megosztom. Az illata erőteljes, először furcsa, de aztán egészen kellemesre vált. Az állaga elég híg, nekem szokatlan volt elsőre, de szépen lehet vele dolgozni. Alapvetően száraz a bőröm, így mindenképpen hidratáló primert szoktam használni, de mivel ez a termék hidratáló krém is, így primer nélkül használtam, és valóban nem látszanak azok a száraz részek. Ez így eddig pozitív. Fedése gyenge közepes, bőrhibákra nem ajánlom. Összesen 3 árnyalat kapható belőle, ami számomra elég ijesztő volt, mert sokszor 15 árnyalat közt sincs pont tökéletes. Nem mertem a legvilágosabbat választani, mert nincs az a nagyon porcelán bőröm, így a középső, 20-as árnyalatot választottam. Ez viszont sötét, de ha barnul az arcom, akkor szerintem jó lesz. Első felvitelre borzasztóan sárgás, de pár perc múlva gyönyörűen megváltozik a színe, mintha teljesen más lenne, ráadásul világos púderrel remekül lehet korrigálni. Összefoglalva, egyelőre megkapja a 4 csillagot - bár az ára kicsit borsos - , aztán ha lebarnultam, akkor írok a tartósságáról is, mert egyelőre ezt így nem tudom tesztelni.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Frissítés:

szalaijudit92

2018. június 28.

Én is tesztelésre kaptam a krémet.
A 3 árnyalatot én is nagyon kevésnek tartom. A középső árnyalatot választottam, mely kissé sötét a bőrszínemhez képest.
Hidratáló nélkül kentem fel megmosott arcbőrre. Normál, vegyes bőrömnek elég volt nyárra az a hidratálás, amit a krém nyújtott.A fedése gyenge közepes, kellett hozzá a korrektor, hogy a bőrhibákat elfedje. Púdert és használtam rá, és mégis 2-3 óra után fénylett az egész fejem és nagyon kellemetlen volt viselni. Ezután korrigáltam púderral, de megint kifénylett és foltokban összeállt a az arcomon. Így én nyáron a melegben nem tudom használni a krémet. Az árát is figyelembe véve, engem nem győzött meg.

szalaijudit92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Én is tesztelésre kaptam a krémet.

syrin

2018. június 27.

Én is tesztelő voltam, az eddigi legdrágább krémem, így nagy-nagy örömmel vártam. Kicsit már a csomagolásnál kiábrándultam, mert maga a tubus szép, elég masszív (így nem tudom, milyen nehéz lesz majd kinyerni a krém végét), a kupak nagyon könnyen lejön, a belsejében és a tubus menetén száradó krémpöttyök voltak, így legalább egy "első használat előtt feltépős" lezárást vártam volna. A 10-es árnyalatot kértem, aminél felhívták rá a figyelmemet, hogy nagyon világos, de szerencsére ragaszkodtam hozzá, így nagyjából megfelelő a színe - csak egy hangyányit sötétebb a bevált BB krémemnél. A nevével kicsit zavarban vagyok, hogy akkor most mit is kéne várni tőle, fedése vékonyan felkenve alig van, amikor sikerült vastagabban felvinnem, kb. egy BB krém fedését lehetett belőle kihozni. Először közvetlenül az arcomra vittem föl micellás vizes tisztítás után, de a kelleténél jobban fénylett (zsíros bőröm van), így egy kis púdert tettem rá és lefújtam sminkfixálóval. Nem kifejezetten kánikula, viszont az eső miatt fülledt meleg idő volt, kb. 40 perc múlva kellett letörölnöm, mert vállalhatatlanul nézett ki. Azt, hogy az orromon felgyűlt, a szemüveg miatt elnéztem volna, de amikor elkezdtem kicsit felitatgatni, észrevettem, hogy több helyen is foltokban áll. Nem tudom, hogy a púder tehet-e róla, esetleg a sminkfixáló.
Második nekifutásra önmagában kentem fel egy rövidebb sétára szárazabb melegben, kevesebb, mint egy óra alatt gyakorlatilag lefolyt rólam. Megpróbáltam ventilátor mellett megszárítani, idő közben tükörben ellenőriztem és amikor megláttam a szemöldököm alatti iszapszerű cseppet akkor azért hümmögtem kicsit. Vagyis nekem sikerült simán leizzadni.
Továbbá a tapasztalataim alapján:
-hűvösebb időben fennmarad
-a szemerkélő esőt kibírja
-aláhidratálással (gél) elfogadható a finise (itt csak azt néztem, hogy mennyire poros, szemcsés, csíkos, stb.), fénylik
-nem tudtam eldönteni, hogy aláhidratálással+primerrel szebb-e (kicsit jobban fed, mert a primerem BB krém is)
-primerrel kevésbé fénylik
-aláhidratálással (kicsit zsírosabb krém) a finise egész szép, fénylik
-primerrel itt is kevésbé fénylik
Kevés púderrel az összhatás egész jó.

Összegezve: Az első benyomásom az volt, hogy a bőrtípusokra optimalizálásnál valamit elronthattak, mert az enyém mintha ledobta volna a melegben (meg akkor ott van még a soványka színválaszték is). Nem vagyok a Guam look híve, önmagában használva nekem felejtős. Ahhoz képest, amit ígér, sokalltam a macerát, amivel elfogadható hatást sikerült elérnem. Ha ügyesen használom, akkor ki tudom hozni belőle (legalábbis szeretném azt hinni), amit a harmad ennyibe kerülő BB krémemmel. Az illata nekem tetszik.
A kicsit más bőrtípussal rendelkező és sminkeléssel nem foglalkozó anyukám azt állítja, neki jó, emiatt megadom a 3 csillagot.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Továbbá a tapasztalataim alapján:
-hűvösebb időben fennmarad
-a szemerkélő esőt kibírja
-primerrel kevésbé fénylik
-aláhidratálással (kicsit zsírosabb krém) a finise egész szép, fénylik
-primerrel itt is kevésbé fénylik
Kevés púderrel az összhatás egész jó.

scintilla

2018. június 27.

Tesztelésre kaptam ezt az alapozót és összességében elégedett vagyok vele. Eredetileg a legvilágosabbat választottam, de a forgalmazó tanácsára a középső lett, nyáron tényleg jobban passzol. Ennek ellenére kissé kevésnek tartom a 3 féle árnyalatot, ez 4 csillag. Szintén 4 csillag a csomagolás: nehezen lehet "belőni" a mennyiséget, pumpásnak vagy pipettásnak jobban örültem volna, és hát az ára...A színe semlegesnek mondható, rajtam nem sárgul be. A fényvédőnek nagyon örülök, tetszik az állaga, jól terül, hamar szárad, kitart egész nap. Hidratálni szoktam előtte a száraz, hámlásra hajlamos bőröm, de el tudom képzelni, hogy normál bőrnél nem szükséges, mert nem szárít egyáltalán. A fedése közepes, én ezt szeretem, mert nem maszkszerű. Próbáltam ecsettel, kézzel, nedves és száraz szivaccsal. Ezek közül az ecsetes vált be a legjobban. Kompakt és porpúdert is használtam már rá, de elég matt anélkül is. Nem éreztem nehéznek, pedig nem szoktam minden nap alapozót használni. Nekem nem zavaró az illata. Összességében 4,5 pontot adnék,de megkapja az 5-öt mert nem volt ennél jobb alapozóm még.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

bellalabella

2018. június 27.

Par hete tesztelem, eddig nem panaszkodom. Kulonosebb valtozast nem tapasztaltam az arcomon. Nekem a kozepso arnyalat pont jo a nyari borszinemhez, de az elejen vilagosabb puderrel tudtam korrigalni meg a szinet. Viszonylag gyorsan “szarad”, ezert szerintem gyorsan kell vele dolgozni, hogy ne legyen foltos, de szepen elterul a boron.
Osszessegeben meg vagyok elegedve vele, viszont ennyi penzert nem biztos, hogy ezt valasztanam.

bellalabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

BLili

2018. június 14.

Tesztelőként került a kezembe - szerencsére -, mivel valahol egy alacsonyabb kategóriás BB krém szintjén van, valószínűleg ideges lennék most, ha ezért ennyi pénzt kellett volna kiadnom.
A három színfokozat eleve rizikós, alapvetően barnább bőrűként a középső színt kértem, ami még így is túl sötét nekem, ami alapján a legsötétebb valószínűleg egy afro ember számára lenne megfelelő. Nem fed rendesen, ugyanakkor beleül a pórusokba, apróbb ráncokba, és bár 25 éves vagyok, sokkal öregebbnek tűnik a bőröm, ha ezt felteszem. Ha hozzáérek a bőrömhöz, rögtön beszínezi az ujjaimat. Rengeteg parfüm van benne, nagyon erős illata van. Az 1600 Ft-os Garnier BB krémem ehhez képest sokkal jobb.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.