KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hemish77, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aktív sejtmegújító szérum. A szérumot a forradalmian új PhytoCellTec ránctalanító technológia alapján fejlesztették ki. Egy különleges svájci almafajta őssejtjeit tartalmazza, mely erősíti és regenerálja a sejtek működését. Használatával a bőr egyenletessé és ragyogóvá válik, a ráncok kisimulnak.

Mandel

2014. december 7.

Kb. két hete vásároltam meg a szemkörnyékápolót a Marionnaudban, mivel még nincs feltöltve, ezért ide csempészem a véleményem, végülis ebbe a termékcsaládba tartozik.
Érdekes módon adagolódik a tubuskából, ezt már az üzletben is észrevettem, de végülis kezdem megszokni.
Picit sűrű a krém állaga, de könnyen beivódik a szem alatti vékony kis bőrkébe. Sőt úgy csinálom, hogy odatapicskolok előtte a vizes ujjammal és mehet rá a krém, így picit sem húzom a bőrt mialatt krémezek.
Ami a lényeg, hogy tényleg feszesít, napi egyszer, reggel használom. Hosszáteszem még nem vagyok nagyon ráncos és nincsenek nagy táskák sem a szemem alatt, de láthatóan a kisebb ráncokat is kisimítja. Ár/érték arányban 5 csillag

Mandel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 7.

hemish77

2012. november 12.

Nemrég vettem a Marionnaudban, akciós volt 7990 Ft. Nagyon jellegzetes zöld almás illata van, nekem kifejezetten tetszik. Amikor először használtam, erősen bizsergette a bőrömet (kissé csípős érzés volt), de mostanában nem érzek ilyesmit.
Én napi egyszer használom, este. Nagyon meggyőző hatása van, de persze nem csodaszer. Egyelőre adok neki 4 csillagot, mert még nem használom olyan régóta.

UPDATE 2012.11.12:
Most már leírhatom, hogy nagyon elégedett vagyok ezzel a szérummal. Annyira, hogy hamarosan megveszem a szemkörnyékápolót és a nappali krémet is. Kíváncsi vagyok, hogy a krém milyen lesz az arcomra (remélem kérhető belőle minta). A szérum összetevői nagyon tetszenek. Bár most már csak hetente csak 1x használom (hogy ne fogyjon el olyan hamar) nagyon szeretem. Imádom zöld almás illatát is, semmilyen bőrirritációt nem okozott, sőt, határozottan látom az eredményt. Megérdemli az 5 csillagot.

hemish77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

UPDATE 2012.11.12:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.