KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2012. október 3.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Testápolók

Testradír, mely gyengéden eltévolítja az elhalt hámsejteket, lágyítja és egyben felélénkíti a bőrt.

Elérhető orchidea, zöld tea, citrom, gránátalma, füge, karamell, csokoládé és kókusz illatokban.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kriszti8051

2014. december 30.

Finom illata van és nagyon jó minőségű. Igazán pici szemcsék vannak benne, kellemes élmény használni, én egyből észreveszem minden alkalom után, mennyire puhább és simább a bőröm. Hetente egyszer használom egyébként. Ajándékba kaptam, a többi fajtát még nem próbáltam.

kriszti8051
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

senskin

2014. január 4.

A fügés valami borzalom, a zöld teás elmegy, jól radíroz. Nem tudom melyik jönne be, nem kísérletezem velük...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

kbeata87

2013. június 4.

Az illata tetszik, viszont valamelyik összetevője allergiás reakciót váltott ki az érzékeny bőrömön. Együtt használtam a tusfürdőjével és a testápolójával is. Égő, piros, viszkető foltjaim lettek. Biztosan nem veszem újra, de másik illatoknál hasonló nem fordult elő, ezért le kell, hogy pontozzam. Pedig nagyon jól radíroz...

kbeata87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Dori_91

2013. április 17.

Én eddig ezt az illatot nem próbáltam, viszont a csokisat kétszer, most egy vérnarancsos-áfonyás van tesztelésen, és meg vagyok elégedve vele. (Mellesleg a csokissal is meg voltam.) Alapvetően az összetevőlista alapján nem venném meg (ezért a -1 pont), viszont eddig nem okozott gondot, sőt, nagyon jól radíroz. Próbáltam Oriflame-set, többet is, de eddig ez a legjobb, csak sajnos az ára húzós. Most betáraztam belőle a tavaszi akció keretében, ugyanis 1-et fizet 2-t kap van, így meg totál jó.
Ha esetleg találok jobbat, veszek, de egyelőre maradok ennél.

Dori_91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Ha esetleg találok jobbat, veszek, de egyelőre maradok ennél.

trianka

2012. október 4.

Nagyon apró szemcséi vannak, jól radíroz, de nem túl erősen, nem karistolja szét a bőrömet, viszont érzem, hogy használat után simább, selymesebb. Az illata kellemes, bár kissé mű, meg hát összességében sem a túl nagy természetesség jellemzi a terméket (műanyag szemcsék)... ezért vonok le pontokat, ellenben a hatása teljesen rendben van.

trianka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)