KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   5150 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   300 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 5150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aziza, Módosítva: 2013. július 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 5150 Ft

A test és a lélek jóléte áll a Wellness mozgalom hátterében. A Martina Gebhardt termékfilozófiájában a test, lélek és szellem elválaszthatatlan egységet alkot. A Demeter növénytermesztés és gyógynövénykezelés, valamint Martina Gebhardt speciális előállítási folyamatai által mindhárom szint összekapcsolódik és egyensúlyba kerül.

A kevert és a zsíros bőr intenzív tisztításához. Alkalmazás: Egy teáskanál sót tegyünk egy szivacsra, vagy fürdőkesztyűre és kb. 1 percig masszírozzuk át vele gyengéden a bőrt. Meleg vízzel alaposan öblítsük le. Használata után a bőr bársonyosan puhává és felfrissültté válik, készen arra, hogy befogadja a Martina Gebhard testápoló olajok, vagy tejek jótékony összetevőit.

Összetevők: sivatagi só a Kalahári sivatagból, mandulakorpa°, lándzsás útifű°, birs°, zab°

° Demeter-minősítésű alapanyag
* Ellenőrzött biogazdálkodásból származó alapanyag
** Természetes éterikus olajok alkotórészei

Ár: 5150 Ft, Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, FOXPOST, DPD Futárszolgálat, PPP.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Bran Extract

Édesmandula mag örlemény. Testradírokban, lábápolókban, arcradírokban használják. Gyengéd bőrradírnak számít a testbőr számára és közepesnek az arcbőr számára. A szemcsék csak sűrű készítményben alkotnak szuszpenziót. Serkenti a vérkeringést és felszabadítja a bőrt az elhalt hámsejtektől. Mélyen tisztító hatású. Serkenti a sejtmegújulást.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.