KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cucika, Módosítva: 2012. május 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Erejét vesztett, erősen igénybevett hajra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Oraculum

2014. május 10.

Imádnivaló, finom bambusz illatú, selymes krém állagú sampon, literesben nagyon megérik a Biolage samponok, vagy csomagokban, különben elég drágák.
Rendszeres használatával erősebb a hajam:)

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Rendszeres használatával erősebb a hajam:)

Cucika

2012. május 21.

Az első Matrix samponom, ajándékba kaptam a hozzá illő balzsammal együtt. Már az első hajmosás után olyan sima és selymes lett a hajam, amit eddig még egyetlen samponnal/balzsammal sem sikerült elérnem (nem tudom számít-e, de én normál hajra használom, nem festett és nem is erejét vesztett). Ráadásul az illatáért is odáig vagyok. Nekem annyira bejött, hogy még a sárga pöttyök sem tántorítanak el tőle, pedig erre mindig figyelni szoktam. Még így is megkapja az 5*-ot!

Cucika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Sorbitol h 1 1