KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   2630 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: nonetta, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Sampon keratinnal sérült hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AliciaS

2018. augusztus 19.

Fél éve használom, akkor sem túl sűrűn.
Igazából semmi extra, könnyebb kifésülhetőséget nyújt, de csodát ne várjon senki, hogy majd ettől lesz szép, selymes és csillogó a haja.Ráadásul utána kb újra hajat kell mosnom, mintha nem is használtam volna sampont, csak vizet.Illetve nagyon nehezen habosodik fel.

AliciaS
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Fél éve használom, akkor sem túl sűrűn.

Diablica

2018. április 17.

1,5 éve használom ezt a családot és imádtam. Sajnos a múltidő neki és a balzsamnak köszönhető, mert nagyon zsírosítja ennyi idő után a hajamat, ami szőke és vékony szálú, a balzsamja pedig borzasztóan vizes állagú. Szerintem pont fordítva kellene lenni a samponnak kicsit hígabb a balzsamnak pedig sűrűbb állag tenne jót. Viszont a spray-e és az ampullás kezelése fantasztikus!

Diablica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Kucika

2018. február 19.

Sajnos le kell pontozzam.... :(
Régóta csak Matrixos termékeket használok, de ez az eddigi legrosszabb választásom tőlük.
Iszonyatosan sűrű, alig lehet kinyomni a flakonból,és nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam... ennél 1000x jobbak amiket eddig használtam.
Elajándékoztam mert nekem nem jött be.

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Sajnos le kell pontozzam.... :(
Elajándékoztam mert nekem nem jött be.

misstunic

2018. február 14.

Adtam neki időt, de egyre rosszabb...a tövet 1 nap után zsírosítja, de a vége legalább szálkás és száraz, és csak törik tovább és tovább. Ha nem balzsamoznék utána mint az őrült vállalhatatlan lenne szárazon, egyszerűen nem jó a hajamnak. Elhiszem hogy az eleve egészséges hajat szebbé tudja tenni, de festett hajnál, ahol ténylegesen elkélne a keratin meg az erősítés nem sokat ér ahogy észrevettem, ami vicces, hiszen ez egy pont erre a problémára kifejlesztett termék. Az illata jó, de nem ezért vettem.

misstunic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Bogyóka

2017. október 25.

Balzsammal együtt használom, nemsokára elfogy a flakon. Sok professzionális sampont használtam már, de eddig ez a legjobb. Nagyon jó illata van, jól habzik. Kiváló termék. Bár a töredezett hajvégeimet levágattam fokozatosan.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

mmartina97

2017. október 9.

Jelenleg ezt a terméket használom.Egyenlőre nagyjából meg vagyok vele elégedve.A hajam fényes lesz tőle,viszont száraz,ezért levonok egy csillagot.

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

szzsu19

2016. november 29.

1 éve használom a balzsammal, fújós hajapólóval együtt , jó illata van, igazából többet varnék tőle, hasonló mint egy nem professzionális lóreál balzsam amik elég jók, nem véletlen ugyanaz a cég , nagy kiszerelésben nem is drága ugyan annyi mint a boltban kapható jobb balzsamoké , nincs vele baj, de valahogy egy professzionális termektől többet var az ember, nem mellesleg egészséges évente max egyszer festett derékígérő vastag hajam van

szzsu19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Sziszi01

2015. december 17.

Nagyon jó termék, a kondícionálójával együtt használom évek óta a fodrászom tanácsára. Nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörű fényes, egészséges a hajam tőle, a végéből sem kell soha vágatnom. Én emellett mindenévben kétszer, tavasszal és ősszel végigcsinálok egy keratindose feltöltő kúrát ( az ampullásat ), így egész évben erős, egészséges hajkoronával pompázhatok! :-)

Sziszi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

yasmine1122

2014. április 25.

Nagyon szeretem!! Fodrászom ajánlotta, hogy próbáljam ki, mert a drogériában kapható összes sampont és balzsamot végig próbáltam, de a hajam száraz maradt mindegyiktől. Ettől viszont nagyon jó puha és fényes lesz! A balzsamjával együtt használom és csodás a hatásuk! :)

Update: Sajnos a hajam szöszösödésével nem tud ez sem elbánni, emiatt levonok egy csillagot, és keresgélek tovább. :(

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

dbarbara88

2013. november 4.

Én is végig csináltam egy keratinos kúrát, és a sampont is használtuk a fodrásznál, a végén nagyon erősnek éreztem a hajszálaimat, mintha megerősödött volna, egyből meg is vettem a sampont és azóta is nagyon szuper a hajam tőle.

dbarbara88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.