KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni1226, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megújítja a töredezett, meggyengült hajat. Erővel, puhasággal és fénnyel ruházza fel azt. Minden hajtípusra alkalmas. Az Amla olaj felhasználása: A hajerősítő ájurvéda masszázsok és kúrák, valamint a test, a szellem és a lélek gyógyításának alapja.

Kizárólag MATRIX karácsonyi csomagokban elérhető termék!

Bernadett27

2017. október 13.

Nagyon puha lesz a haj tőle, nem zsírosít és sokáig elég.

Bernadett27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Nagyon puha lesz a haj tőle, nem zsírosít és sokáig elég.

szzsu19

2017. február 14.

Nem zsírosít, nagyon könnyű utána fésülködni, és tényleg puha lesz a haj tőle, a fényt még nem tudom, most próbálgatom és mást is teszek rá, de valamitól fényes a hajam , jó termék 2500ft vettem sokáig elég

szzsu19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Viki9727

2017. január 24.

Fodrászom ajánlotta. Gazdaságos, olajhoz képest eléggé folyós az állaga. Nagyon jó az illata, csodákat művel a száraz hajvégekkel.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

helgus96

2016. december 31.

Száraz és nedves hajra is kiváló, de én inkább száraz hajra teszem hajszárítás után. Nagyon jó puha lesz utána a hajam pillanatok alatt beszívódik, nem marad ragacsos. Nagyon kevés kell belőle, gazdaságos, én még a nyár elején vettem és alig fogyott belőle pedig rendszeresen használom. Illata tényleg szuper, hatása is. Száraz hajamnak egy ajándék!

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Jenniii92

2016. november 5.

Nekem is a fodrászom ajánlotta, mert sokat vasalom a hajam és nehéz kifésülni mosás után. Ez egy csodaszer, a legjobb hajolaj amit eddig használtam. Fél perc alatt kifésülöm vele a gubancos hajvégeket, sok olajjal ellentétben ez nem ragad, fényt ad a hajnak, kevés is elég belőle, az illata pedig isteni. Teljes mértékben megéri az árát, csak ilyet fogok venni, ha elfogy.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Andirea

2016. szeptember 15.

A fodrászom ajánlotta a száraz, kiszőkített hajvégeimre és nagyon jót tesz neki, szép fényt ad és jó az illata is, nem kell sok belőle!

Andirea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

fanni1226

2016. április 26.

Nagyon kevés elég belőle, már másfél hónapja használom és alig fogyott, pedig 2 naponta használom :) Hajmosás után a vizes hajamba nyomkodom, csodát tett a száraz hajammal.

fanni1226
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Hidratálók: Dimethiconol