KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3190-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni1226, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3190

Megújítja a töredezett, meggyengült hajat. Erővel, puhasággal és fénnyel ruházza fel azt. Minden hajtípusra alkalmas. Az Amla olaj felhasználása: A hajerősítő ájurvéda masszázsok és kúrák, valamint a test, a szellem és a lélek gyógyításának alapja.

Kizárólag MATRIX karácsonyi csomagokban elérhető termék!

Ár: 3190, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BeautyFeelsLikeHavingWings

2018. június 26.

Fényesebb lesz tőle a haj, de vizes hajon borzasztóan nehéz eloszlatni, száraz hajon pedig rossz lesz tőle az állaga: ragacsos, terhelt, összetapadós. Pozitív benne az, hogy kissé fényesebb és erősebb lesz tőle a haj.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

stunde67

2018. március 24.

hosszú hátközépig érő hajamra használom. Ez az első hajolaj amit szeretek és nem a kukában végzi. Az illata csodás és könnyen beszívódik a frissen mosott hajba is. Nem nehezíti vagy zsírosítja el a vékony szálú száraz hajamat Sokáig kitart, mert csak egy-két fújásnyi kell egyszerre.

stunde67
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

vamgirl19

2018. február 13.

www.fodraszkellekek.hu oldalon fixen 2650 Ft
Imádom,szuper állagú tőle a vékony szálú hosszú hajam. Mindig újrarendelem, csak néha más "ízben" :)

vamgirl19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

www.fodraszkellekek.hu oldalon fixen 2650 Ft

katonatira

2018. január 21.

Nekem ez A hajvégápoló. Borzasztó kényes a hajam, vékony szálú, gyorsan zsírosodik, de közben meg nagyon töredezik, szóval nem egyszerű... de ez tökéletesen bevált, mióta használom egyáltalán nem törik a hajam, pedig szoktam göndöríteni, de el sem zsírosítja, szóval tényleg csodaszer!

katonatira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

galagonyanya

2018. január 1.

A fodrászomnál pillantottam meg - azt hittem, hogy őt, nagyon tetszett, az illata isteni volt, és elfelejtettem megkérdezni a pontos nevét... Ez azért volt baj, mert a fodrászom örökre eltávozott, és most már soha többet nem kérdezhetem meg tőle... nos, ott ülök a képernyő előtt és a n*** webshopban vagy ötféle Matrix olaj figyel, melyik is volt az??? Ezt választottam valamiért, gondolom, mert sokan dicsérték itt Krémmánián, aztán mikor megérkezett és kipróbáltam, rájöttem, hogy nem... nem ez volt az... én vagyok az az őrült, akinek mindenről, még egy tusfürdőről is parfüm jut az eszébe, s illat alapján választana hajolajat, ez az olaj felvitelkor karácsonyi sütit, vagy mézeskalácsot idéz, egy perccel később Emanuel Ungaro Desnudája az, amit érzek, az az édes, mély, fűszeres illat, abból is a régi változat természetesen. - Ja, úgy mellesleg az olaj maga egy álom, könnyű használni, ápolt, fényes tőle a hajam. Nyilván nem az egészre viszem fel, hanem a hosszára, hajmosás után, mikor már majdnem teljesen száraz. Hamar beszívja, másnap imádom a hajamat, a tapintását, az illatát...

Ui.: Kriszti, ha Angliában valahol olvasod ezeket a sorokat, valahogy tudasd már velem, melyik volt az az olaj, hogy legközelebb már a jót válasszam... :)

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Gyalogkakukk

2017. december 1.

Teljesen átlagos olaj. Semmi extra. Vékony szálú hajra nem ajánlanám, mert szerintem elnenezíti a kis mennyiség is.
Az Avon-os és Schauma hajvég ápolók az én hajamon jobbam működtek.

Gyalogkakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Az Avon-os és Schauma hajvég ápolók az én hajamon jobbam működtek.

szilvike86

2017. október 25.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, már egy éve használom és még mindig sok van belőle, pedig heti minimum 3 hajmosást ejtek meg. Szép puha lesz tőle a hajam, én a középhosszú hajamra 6-7 nyomásnyit teszek és nem lesz tőle zsíros. 5 pont :)

szilvike86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Bernadett27

2017. október 13.

Nagyon puha lesz a haj tőle, nem zsírosít és sokáig elég.

Bernadett27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Nagyon puha lesz a haj tőle, nem zsírosít és sokáig elég.

szzsu19

2017. február 14.

Nem zsírosít, nagyon könnyű utána fésülködni, és tényleg puha lesz a haj tőle, a fényt még nem tudom, most próbálgatom és mást is teszek rá, de valamitól fényes a hajam , jó termék 2500ft vettem sokáig elég

szzsu19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Viki9727

2017. január 24.

Fodrászom ajánlotta. Gazdaságos, olajhoz képest eléggé folyós az állaga. Nagyon jó az illata, csodákat művel a száraz hajvégekkel.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Hidratálók: Dimethiconol