KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3190-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni1226, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3190

Megújítja a töredezett, meggyengült hajat. Erővel, puhasággal és fénnyel ruházza fel azt. Minden hajtípusra alkalmas. Az Amla olaj felhasználása: A hajerősítő ájurvéda masszázsok és kúrák, valamint a test, a szellem és a lélek gyógyításának alapja.

Kizárólag MATRIX karácsonyi csomagokban elérhető termék!

Ár: 3190, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

BeautyFeelsLikeHavingWings

2017. december 14.

Haj fényesebb lesz tőle, de vizes hajon borzasztóan nehéz eloszlatni, száraz hajon pedig rossz lesz tőle haj állaga, ragacsos, terhelt, összetapadós. Ha jól tudom nem is olcsó, szóval ne vegyétek meg. Pozitív benne az, hogy kissé fényesebb és erősebb lesz tőle a haj.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Gyalogkakukk

2017. december 1.

Teljesen átlagos olaj. Semmi extra. Vékony szálú hajra nem ajánlanám, mert szerintem elnenezíti a kis mennyiség is.
Az Avon-os és Schauma hajvég ápolók az én hajamon jobbam működtek.

Gyalogkakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Az Avon-os és Schauma hajvég ápolók az én hajamon jobbam működtek.

szilvike86

2017. október 25.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, már egy éve használom és még mindig sok van belőle, pedig heti minimum 3 hajmosást ejtek meg. Szép puha lesz tőle a hajam, én a középhosszú hajamra 6-7 nyomásnyit teszek és nem lesz tőle zsíros. 5 pont :)

szilvike86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Bernadett27

2017. október 13.

Nagyon puha lesz a haj tőle, nem zsírosít és sokáig elég.

Bernadett27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Nagyon puha lesz a haj tőle, nem zsírosít és sokáig elég.

szzsu19

2017. február 14.

Nem zsírosít, nagyon könnyű utána fésülködni, és tényleg puha lesz a haj tőle, a fényt még nem tudom, most próbálgatom és mást is teszek rá, de valamitól fényes a hajam , jó termék 2500ft vettem sokáig elég

szzsu19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Viki9727

2017. január 24.

Fodrászom ajánlotta. Gazdaságos, olajhoz képest eléggé folyós az állaga. Nagyon jó az illata, csodákat művel a száraz hajvégekkel.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

helgus96

2016. december 31.

Száraz és nedves hajra is kiváló, de én inkább száraz hajra teszem hajszárítás után. Nagyon jó puha lesz utána a hajam pillanatok alatt beszívódik, nem marad ragacsos. Nagyon kevés kell belőle, gazdaságos, én még a nyár elején vettem és alig fogyott belőle pedig rendszeresen használom. Illata tényleg szuper, hatása is. Száraz hajamnak egy ajándék!

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Jenniii92

2016. november 5.

Nekem is a fodrászom ajánlotta, mert sokat vasalom a hajam és nehéz kifésülni mosás után. Ez egy csodaszer, a legjobb hajolaj amit eddig használtam. Fél perc alatt kifésülöm vele a gubancos hajvégeket, sok olajjal ellentétben ez nem ragad, fényt ad a hajnak, kevés is elég belőle, az illata pedig isteni. Teljes mértékben megéri az árát, csak ilyet fogok venni, ha elfogy.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Andirea

2016. szeptember 15.

A fodrászom ajánlotta a száraz, kiszőkített hajvégeimre és nagyon jót tesz neki, szép fényt ad és jó az illata is, nem kell sok belőle!

Andirea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

fanni1226

2016. április 26.

Nagyon kevés elég belőle, már másfél hónapja használom és alig fogyott, pedig 2 naponta használom :) Hajmosás után a vizes hajamba nyomkodom, csodát tett a száraz hajammal.

fanni1226
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Hidratálók: Dimethiconol