KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   3160 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó regeneráló balzsam. A töredezett haj táplálásáért használd a Total Results Repair termékcsaládot, mely véget vet a töredezettségnek és feltölti a haj kutikuláit, így hajad gyönyörű és selymes lesz.

boglarka88849

2015. február 21.

Én imádom!!! Nagyon jól lehet egyenesre de akár göndörkésre formázni vele a hajam.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

melindae

2014. július 11.

Igazából nem tudom eldönteni, hogy ez a balzsam túl kevés-e vagy a hajam van nagyon rossz állapotban. Nagyon száraz hajra mindenesetre nem elég, vagy túl sok kell belőle. De bármennyit is viszek fel a megmosott hajamra, valahogy nem látom, nem érzem hatását. Egymagában nekem kevés, felvitele után nállam szükséges más, hajsimító vagy egyéb termék használata...ami kár, mert én ettől a balzsamtól vártam, hogy megoldja a száraz töredezett haj-problémát :) Eddig 3 pont.

melindae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

Oraculum

2014. február 8.

Tökéletes, megéri a pénzt, sokáig elég:)

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Tökéletes, megéri a pénzt, sokáig elég:)

Lolkabolkaa

2013. április 2.

Nagyon puha, könnyen kezelhető és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Kicsit zsírosít, de nagyon tápláló. Ágyő száraz hajvég.

Lolkabolkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

mili

2012. december 28.

Volt szerencsém őt is kipróbálni, és csodásan teljesített, pedig az én hajam nem egyszerű eset. Nem zsírosítja a hajat, könnyen kifésülhető és puha a haj. Neki is jár az 5*

mili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.