KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   2795 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és 1 l   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2012. november 24.

Kiszerelés:   300 ml és 1 l
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Semlegesíti a nem kívánt sárgás árnyalatokat, segít megőrizni a szőke hajszín csillogását és hamvas árnyalatot biztosít a hajnak. A termék természetes, festett szőke, illetve ősz hajon is alkalmazható. Az ősz hajon megjelenő sárgás színárnyalatot is semlegesíti.

Mindennapi használatra is alkalmas. Porózus haj esetében a sampon gyakori használata túlságosan hideg árnyalatúvá teheti a hajat. Ebben az esetben használja ritkábban (kb. 2-3 hetente), és alkalmazza váltakozva a hajtípushoz megfelelő Matrix samponnal.

Használata : a termék előkészítése, használata és leöblítése során alkalmazzon megfelelő eldobható kesztyűt. Nedves hajon alkalmazza, habosítsa fel, majd alaposan öblítse le.

Hatóidő : 2-3 perc szükség szerint. A maximális hatás érdekében hagyja 10 percig hatni.

Matrix Total Results Color Obsessed So Silver
Ár: 2000 Ft , Eladó: Ela
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy megbeszélés alapján postázás

sophielegend

2016. augusztus 19.

Szőkített, extra hamvas világos most a hajszínem, heti egyszer használom. 2x normál sampon, 3. a So Silver - így nem neki kell a szennyeződéseket eltüntetni, hanem már a tiszta hajra viszem fel és így kevesebb is kell belőle, nagyon sokáig elég. Minimum 10 percig van rajta, de van, hogy tovább is, soha nem lett tőle lila. Utána a pakolást is hagyom pár percig. Szeretem az illatát is.

sophielegend
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Oraculum

2014. február 8.

Imádom az illatát és az árát, szőkítéskor használtam gyakran:)
Vigyázni kell és előírás-szerűen alkalmazni, mert extra hatásos!

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Imádom az illatát és az árát, szőkítéskor használtam gyakran:)
Vigyázni kell és előírás-szerűen alkalmazni, mert extra hatásos!

ur.isten.ne.mar

2013. augusztus 4.

A Joico hamvasító samponját használtam és nagyon szerettem, aztán szerettem volna valami olcsóbb megoldást találni, és ezt sodorta az utamba a sors. Külföldi Krémmániás vélemények alapján félve rendeltem meg (elég szélsőségesek a vélemények, olvastam pl. olyat, hogy valakinek MEGÉGETTE a haját!!!).
Az illata kellemes (frissen nyírt fű illat, amit imádok), de ezt leszámítva nem vagyok lenyűgözve. Összehasonlítva a Joico-val ez gyengébben pigmentált, sokkal folyékonyabb, kevésbé habzik, gyengébben tisztít (kétszer kell vele hajat mosnom) és sokkal jobban szárít. Jó, jó, tudom, hogy minden hamvasító sampon, sőt, úgy általában minden sampon szárít, de ha a szárító hatást egyik hiper-szuper hidratáló-helyreállító pakolásommal sem tudom ellensúlyozni, akkor valószínűleg nem olyan jó a sampon.
A hamvasító hatásával sem vagyok elégedett, vagy semmit nem csinál, vagy pedig szürkés-lilás lesz tőle a hajam (és itt most csak fél perces hatóidő különségről beszélünk!), amire persze lehet mondani, hogy bele kell tanulni a használatába, de szerintem ennyi pénzért ne nekem kelljen még szenvedni meg agyalni - a Joico-nál nem kellett, és azt hiszem, mondhatom, hogy a jövőben sem fog kelleni, mivel amint ez elfogyott, visszatérek a Joico-hoz.

ur.isten.ne.mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol