KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4620-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadcseresznyefamag, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4620

Ceramidos regeneráló pakolás sérült hajra

Ár: 4620, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Kyaraaa

2017. december 27.

A Mátrix Oil Wonders termékcsalád mellé használom. Csak azt sajnálom, hogy nem hamarabb találtam rá és rájuk, mondjuk mielőtt a hajam felét elvesztettem volna szőkítés után. A hajam most puha és meghálálja ezt a pakolást.

Kyaraaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

aNora

2017. december 16.

Én párban használom egy másik mátrix termékkel együtt, ami a fodrászom ajánlott. Egy pozitív dolgot tudok elmondani róluk, hogy eszméletlen jó az illatuk. Amúgy nekem nem igazán használ.

aNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Tartósítószer.