KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Forradalmian új termék a nők öregedésgátló – bőrfiatalító igényeire kifejlesztve. A alapozó titka a jól fedő, olajmentes elixír-formulájában rejlik, melynek köszönhetően a benne található speciális fényvisszaverő pigmentek elfedik a ráncokat, az öregedés jeleit, illetve az öregedés okozta bőrelszíneződéseket. A szérum, hidratáló – bőrápoló komplexének köszönhetően, mely glicerint, illetve különböző antioxidánsokat – E vitamint, zöldteát, panthenolt tartalmaz, javítja a bőr tónusát, ezenkívül 15-ös fényvédő faktor is található benne, amely mindennapi védelmet nyújt az UV sugárzás ellen, továbbá segít megelőzni az öregségi foltok kialakulását.

Lindi

2017. április 30.

Szerintem maszkosabb,mint más alapozóm ,de ageless bőrfiatalítónak viszont jó.Ezek miatt szerintem idősebbeknek való.

Lindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

veNikol

2017. március 27.

Sajnos a régi kedvenc max factor alapozómat kivonták a gyártásból ezért váltottam erre a fajtára.Szerencsére bevált. Szépen fed és tartós, bár azt nem tudom elmondani róla hogy nap végére azért nem kopik meg.De ez elnézhető neki hisz nem egy vaskos alapozórol beszélünk.Ezt a kis hibáját szintén a max factor púderével szépen lehet korrigálni.Mindennapi használatra tudom ajánlani.Bőrhibákkal rendelkezőknek viszont nem ez lesz a megfelelő alapozó!

veNikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

szilikon

2016. december 22.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, a bőröm elég érzékeny, de ettől semmi baja sincs. Könnyű felvinni, akár ecsettel, de "puszta kézzel" is, szépen beleépül a bőrbe. Nekem 5 percem van reggel a sminkre, így fontos szempont, hogy ne kelljen pepecselni vele. Az eredmény egységes bőrkép, nem maszkhatású, de jó fedés. Én korrektort sem használok hozzá, igaz, nincsenek komolyabb bőrhibáim.

szilikon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 22.

Twyla

2016. október 9.

Nekem nagyon bejön, beige 55 árnyalat tökéletes. Nincs maszk hatás. Egybeolvad a bőrrel. Tökéletes fedést biztosít. Állaga inkább habhoz hasonlít, mint folyékony alapozóra. Nagyon könnyen eldolgozható, nálam néhány percet vesz csupán igénybe. Max factor cc krémjét cseréltem le erre. Mindenképp megérte. Nagyszerű alapozó. Rég találkoztam ilyennel. :)

Twyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

NovakneViki

2016. szeptember 27.

A Max Factor Academy workshop-ján sikerült kipróbálnom a megújított formulát és nagyon tetszik, eddig a facefinity-re esküdtem, de az utóbbi idően minden használatnál szárított egy picit, ez az új ageless elixir ugyanolyan jól fed és tartós, mint a facefinity, de nem szárít.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

ronnie

2015. november 26.

Nekem 80-as bronzárnyalata van, borzalmasan száritja a bőrömet, fedő hatása nincs,
soha többet nem veszem, kidobott pénz.

ronnie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

soha többet nem veszem, kidobott pénz.

Percoon

2015. június 15.

Akciós áron vettem, azt hiszem már kifutó darab, szeretem a Max Factor alapozóit, de sajnos nem lett a kedvencem. Kicsit ellentmondásosan hangzik ugyan, kifejezetten maszkos hatású, viszont a fedése mégis gyenge. Nagyon gyorsan kopik, hamar átfényesedik, talán még télen elhasználom majd, de ez most egyértelműen nem nyert.

Percoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

yokkoa

2015. május 31.

Hát-hát. Elmegy. Szép színe van, de gyengén fed. Nem kopik gyorsan, de az orromon hamar átfénylik. Egy ezresért vettem, ennyit mindenképp megért. Én már csak max factorral merek próbálkozni, de legközelebb a márka egy másik termékével kísérletezem majd. Sokáig elég, pedig nem nagy kiszerelés, ez is pozitívum.

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 31.

vichikee

2015. május 27.

Kaptam, de mivel fiatal vagyok az "ageless elixir" részt nem nagyon tudom értékelni a dologban. A fedése elmegy egynek, a tartóssága rendben, néha jóban voltunk, néha nem. Nem veszem meg, az biztos, de egész pozitív emlékeim maradnak az alapozóról. :)

vichikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Charlena08

2015. április 25.

Barátnőmön anno nagyon megtetszett, olyan természetesen szép bőre volt tőle, nagy reményekkel telve próbáltam ki.
Sajnos nekem csalódás lett, nagyon gyenge a fedése... (pedig nincsenek nagy bőrhibáim). Alig több egy BB-krémnél, ahhoz képest meg drága, hogy még egységesítésben sem volt túl jó. Kb. az egyetlen pozitívum, amire emlékszem, hogy kellemes volt viselni, és finom volt az illata...

Charlena08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Diethylhexyl Carbonate, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Methicone, Panthenol, Aluminum Hydroxide, Cyclotetrasiloxane, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Methicone, Cyclotetrasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!