KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Egyedülálló, az egyéni bőrszínhez alkalmazkodó részecskéket tartalmaz. Ezek a különleges részecskék alkalmazkodnak a bőrszínhez, felveszik és visszaadják a bőr egyéni színárnyalatait. Így amikor a Colour Adaptot alkalmazzuk, nemcsak maga a színező részecskék által adott szín látható, hanem visszaadja a bőr saját színeinek variációit. Az eredmény pedig hibátlan fedés, amely tökéletesen illeszkedik az Ön bőrének egyéni árnyalataihoz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Félig van, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
BettinaPinter

2017. április 26.

Nagyon szép,púderss hatása van száradás után. Nagyon jól eltaláltam a színt is, abszolút jól kenhető és egyáltalán nem ül meg a szem alatti ráncokban sem. Többször is vettem belőle, de engem zavar,hogy t vonalon zsírosodik egy pár óra után.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Rinocerosz

2017. március 13.

Nekem nagyon bevált. Tetszik a púderes fedése és az hogy rétegezhető. Szem alatti karikákra már nem is kell korrektor, pedig nekem aztán sötétek. Pattanásaim sem lettek tőle. T-vonalban viszont 1-2 óra után átfénylik.

Rinocerosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Wonderland

2017. március 2.

Olyan lanyoknak ajanlom akiknek nincsenek borhibajuk es csak egy enyhe fedesu -termeszetes hatasu alapozot szeretnenek. Enyhen csillogos . Atlagos alapozo .

Wonderland
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 2.

jibjab

2017. február 2.

Már a felét elhasználtam és vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Először azt hittem, hogy egy kipróbálás után soha nem használom többet. Rettenet volt a színe felkenve és nem illeszkedett a bőrömhöz az állaga, éppen vattakorongot, lemosót kerestem, hogy lemossam, jött egy telefon és mire azt befejeztem, belenéztem a tükörbe, és nagyon meglepődtem. A színe is az állaga is belesimult a bőrömbe, szép bőrképet adott, a szárazabb részeken enyhe púderes hatással és a szem körüli ráncokat sem emelte ki. Azóta megszoktam, hogy ez az az alapozó, aminél nekem kell pár perc mire "elhelyezkedik" az arcomon. Ami hatalmas előnye, hogy ez hozza ki legkevésbé a ráncokat a szem körül, így több rétegben ezt használom a szem alatti karikákra. Jól rétegezhető, szép a finishe, a 70-es árnyalat kicsit halvány nekem, de nem rossz. Ha a finisht nézem és azt, hogy milyen szépen sikítja a szem körüli ráncokat, véletlenül sem ül beléjük, akkor 5 csillag, ami viszont negatívum, hogy a T-vonalon 1-2 órán belül már átfénylik, lefolyik, sajnos nem tartós, ott naponta többször is púderezni, fixálni, felújítani kell. Nyilván ezért viselkedik viszont olyan jól a szárazabb részeken. Bónusz, hogy rendkívül jól kenődik, hamar és könnyen eldolgozható. Ha a természetes és gyönyörű finish a cél, akkor ezt használom, mert közelről is ez a legszebb. Ha viszont fotóhoz, tévéhez kell sminkelnem vagy arra van szükségem, hogy egész nap tartson, akkor jobban fedő alapozó mellett döntök, ami tartósabb pl. Bourjois 123 Perfect.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

meguntam96

2017. január 17.

Nagyon szeretem! Illeszkedik a hófehér bőrömhöz a fedése egy cc krémmel ér fel, ami nekem pont elég! ( a max factor CC krémjéhez hasonlítanám) Könnyű felvinni az arcra. Sajnálom hogy nem lehet kapni már a legvilágosabb színben :(

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

petraalexandra

2017. január 13.

Egy hónapja használom, eddig nekem nagyon bejött. Kellemes az állaga, könnyű felvinni, jó a fedése és egész nap fent marad. Az itt olvasott vélemények alapján nem fűztem hozzá nagy reményeket, de abszolút megérte az árát.

petraalexandra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Oil

2016. november 28.

Nagy csalódás hisz mégis csak egy Max Factorról beszélünk. Nekem olyan érzetet nyújt, mintha homokot kennék az arcomra és közben fullasztóan száraz. Könnyű eldolgozni de a fedése szinte csak BB szintű. Megvettem, kipróbálom de többet biztos nem!

Oil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Lilla777

2016. november 18.

Nem az igazi...Sajnos a fedése nem túl jó, nekem inkább csak BB krém szintű, viszont cserébe furcsa színe is lesz egy idő után az arcomon :/

Lilla777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Szandra0724

2016. november 11.

Évek óta használom a legvilágosabb creamy ivory (40) árnyalatot, hófehérke bőrre. Egyszer egy mintát kaptam belőle és annyira megtetszett, hogy megvettem. Szépen mattítja az arcot, nincs maszk hatása, ellenben nem is fed olyan jól. Hétköznapokra szerintem tőkéletes, ha nincs sok probléma a bőröddel. Tartósságát közepesnek mondanám. Nekem nem okozott soha semmi problémát, nem szárította ki a bőröm, nem lettem pattanásos tőle. Kupon napokon szoktam venni belőle, azzal kihúzom a következő kuponig :) Azért adok 4 csillagot, mert fedhetne jobban, de amúgy nagyon szeretem ezt a terméket.

Szandra0724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

nrss

2016. október 16.

Selymes, púderes érzést hagy maga után, és a 70-es Natural árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Negatívuma, hogy az orromon hamar zsírosodik.

nrss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.