KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Egyedülálló, az egyéni bőrszínhez alkalmazkodó részecskéket tartalmaz. Ezek a különleges részecskék alkalmazkodnak a bőrszínhez, felveszik és visszaadják a bőr egyéni színárnyalatait. Így amikor a Colour Adaptot alkalmazzuk, nemcsak maga a színező részecskék által adott szín látható, hanem visszaadja a bőr saját színeinek variációit. Az eredmény pedig hibátlan fedés, amely tökéletesen illeszkedik az Ön bőrének egyéni árnyalataihoz.

Ár: 700 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Félig van, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ivy96

2018. április 17.

Több, mint hét évig használtam ezt az alapozót 15 éves korom óta.Előfordult, hogy néhányszor másmilyet vettem, de azokat maximum egyszer tudtam használni, mert egyátalán nem váltak be ehhez képest. Nagyon sajnálom, hogy már kb. semelyik drogériában nem lehet ezt kapni.
Nagyon szépen fed, a világos bőrömhöz tökéletes a 40-es árnyalat. Ha kicsit izzadsz alatta, akkor sem folyik le :) csak ajánlani tudom!

Ivy96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

ravasz

2018. április 3.

Valóban kellemes, könnyű alapozónak mondható. Fedésével nekem akadtak problémák, de egy jó korrektorral minden megoldható. Hatása természetes, nem olajosodik tőle a bőröm. A nyomós kiszerelés praktikus, de az alapozó állaga elég híg. 4★

ravasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

AAAdrienne93

2018. március 24.

Normál bőrre szerintem kiváló termék, évek óta ezt használom! A mattító hatását imádom. Apró hibák elfedésére nekem tökéletesen megfelelt, ám én leginkább arra használom, hogy szép, egyenletes legyen tőle az arcom. A pirosítót is szépen lehet felvinni rá. Természetes hatású és kis nyomás is elegendő belőle egy alkalommal, így relatíve sokáig kitart.

AAAdrienne93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

sziluetta

2017. október 17.

Nekem úgy ajánlották, hogy kezdő alapozónak, zsíros bőrre, nem túl erős fedésű. No, ezt a leírást azóta se találtam sehol róla, de nekem pont így működik, ezért újravettem, most hogy kifogyóba van. Imádom az illatát, kiskorom óta van egy illat ami számomra csak púderillat, és ez a termék pont ezt hozza. Első ránézésre kicsit mű hatást kelt, de pár perc várakozás után szépen igazodik a bőrhöz. Nekem gyorsan átfényesedik, nagyon zsíros a bőröm, de kétlem, hogy ez az alapozó hibája lenne.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Lizinka

2017. október 13.

Vegyes bőrtípusra nem ajánlom, nagyon hamar kifénylik. Egy idő után beül az apró ráncokba (pedig nem használom több rétegben, vastagon) A fedése jónak mondható, de nem valami természetes.

Lizinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

fannikacs

2017. szeptember 13.

Kuponnal vásároltam, így annyira nem bánom, hogy megvettem, viszont túlságosan nehéz alapozónak találom. Nem vásátrolnám újra.

fannikacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

martabalazs95

2017. szeptember 9.

5* csillag. Nagyon száraz bőröm van, és kivétel nélkül minden alapozó amit próbáltam 3-4 óra után borzasztóan nézett ki az arcomon (dior forever, lancome, és az összes "nagy márka"). Imádom ezt az alapozót, mert egy kis púderrel mindig tökéletesen néz ki az arcomon (ez az egyetlen alapozó, aminél púdert is tudok használni), és mikor este leveszem 12 óra után, még mindig alapozós lesz a sminktörcsi. :) Ja,és marcipán illata van!

martabalazs95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

TRLinda

2017. augusztus 27.

Szerintem maszkos,de mégis megadom az 5 csillagot,mert ez volt az az alapozó,aminél a pasik rendszeresen megdicsértek,hogy lehet ilyen sima a bőröm.

Hát igen nekik nincs olyan sasszemük,mint a nőknek.

TRLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Hát igen nekik nincs olyan sasszemük,mint a nőknek.

Jamila

2017. június 7.

Kellemes a használata, az illatával sincs gond, a fedése közepesnek mondható, így akinek nincs bőrhibája az élvezheti ezt a kis alapozócskát. Viszont nekem a zsíros bőrömről szinte "lefolyt" elég hamar, és sok-sok pattanásom lett tőle.. :(

Jamila
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Fabi95

2017. május 3.

Nagy csalódás számomra ez az alapozó ennyi pénzért......az állagával nem lenne semmi baj, de semmit se fed + még fehérített is..úgy néztem ki mint aki eltakarta az arcát a szoliban. Pár használat után el is adtam. Szerencsére ősszel vettem Joy-napokon kuponra.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.