KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vrita90, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, krémes ajakrúzs.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 20.

Jó kis rúzs volt, kár érte is...

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 20.

Jó kis rúzs volt, kár érte is...

floracska6

2013. április 26.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, nekem az English rose árnyalat van meg. Sajnos én kicsit drágábban vettem, mint az előttem szólok, de még így is úgy gondolom, hogy megérte az árát. Nekem nagyon tartós, evés-ivás sem probléma neki. Az illata mondjuk annyira nem tetszik.

floracska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Roxanne

2012. augusztus 24.

Hasonló történt velem, mint Krekucival. Touch of Gold, kifutó termékek között. Kértem a hölgyet, nézze meg az árát, mert nem láttam cetlit kirakva. Erre mutatja a tubusra celluxozott árcédulát: 189 HUF. Max Factor rúzs!!! Ezek után lehetne egyszerű csillámos ajakápoló, azt se kapni ennyiért. De nem, egy aranyszínű krémes csoda, ideális nyárra, napsütésbe.
Az egyetlen furcsa dolog, hogy "sötét bőrtónusra" ajánlott, az enyém meg kb. közepes. Ennek ellenére az alsó ajkamon alig látszik. A szám alapszíne kissé átüt a sárgás-aranyos bázisszínen. A felsőknek viszont csodaszép színt ad.
A csomagolása is szép, letisztult. Jó kézbe venni. A kupak is biztosan áll rajta, nincs esély, hogy a táskában szétcsúszik.

Roxanne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Birdy

2012. július 31.

Nagyon jónak találom, hogy ráírták milyen bőrtónusra való az adott rúzs, mert (eddig) nem tudtam, hogy milyen/melyik szín áll jól nekem és ezt jól eltalálták:)
Nekem a sötét bőrtónusra való Midnight Mauve van meg, kicsit lilás, de sötét bőrön nagyon gyönyörű. Mikor felkenem olyan mintha nem lenne rajtam semmi, nagyon könnyed érzetet nyújt és egy kicsit sem szárítja ki a számat és jó puha lesz tőle.. ezt bizony az összetevő listán szereplő ricinus olajnak tudható be szerintem (magába is használtam ricinus olajat számra és akkor lett ilyen puha) ennek ellenére nem ragad és a többi összetevő is nagyon jó!
Bármekkora meleg van nem olvad szét a táskába. És nagyon tartós, ivás után a poháron nem hagy nyomot sőt.. ugyanúgy fenn marad, inkább csak kopik de azt is egyenletesen.
Mindenképpen veszek még belőle!

Birdy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Mindenképpen veszek még belőle!

volgyesb

2012. július 23.

Ja4én is nagy Rossmann-os vagyok és hála nekik sok jó akcióik szoktak lenni és hát mit csinál az ember lánya ha ott látja a leárazást???nem bír ellent állni!!!naná hogy ezúttal is így történt,így jött velem haza 400 ft.ért cserébe ez a rúzs is 630 Plush blush néven világos bőrtónushoz ajánlják.Jól tették!!Nagyon szép a színe és jól hidratál.Tartósnak is elég tartós persze attól függ hogy mit is eszem.Szerintem újra fogom venni!

volgyesb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

krekuci

2012. június 18.

Nekem is a Touch of Gold (sötét bőrtónusra) árnyalat van meg. 189 (!) ft-ért vettem a Rossmannban :D Én is nagyon örültem neki. Azt mondta az eladó hölgy, hogy nagyon-nagyon kifutó termék, ezért ennyi (nem hittem el). :D Nagyon szép szín, tartós, nem ragad, nem áll össze!

krekuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

lyudit

2012. május 24.

Akciósan vettem, párszáz pénzért. annyiért nagyon örülök neki. szépen pigmentált, hidratál. mivel nude, nem tudom megmondani, fut-e szét, vagy mennyi idő,amíg megkopik. mindenesetre nincs benne plusz illatanyag, szóval olyan hagyományos rúzs illata van. eddig tetszik:)

lyudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

belle

2012. május 17.

Jól hidratál és szépen pigmentált. Bírja az evés, ivást is és egyenletesen kezd kopni.

belle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

vrita90

2012. április 13.

Mostanában vettem Rossmannban (Aréna), akciósan, 750 Ft-ért. (A pontos árát nem tudom, Németországban 11 Euro)
Elég jól hidratál az eddigi tapasztalataim alapján, és szerintem elég tartós is :)
Touch of gold árnyalata van meg, nagyon szép színe van :))

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Touch of gold árnyalata van meg, nagyon szép színe van :))

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!