KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

3 az 1-ben ajaklakk egy balzsam simaságával, egy szájfény fényével, és egy rúzs intenzív színével.

8 árnyalatban kapható (hazánkban 3 árnyalatban érhető el)

1700 Ft - Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer Ajakfény, Honey Nude
Ár: 1700 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, főbb csomópontok közelében, fizetés: Banki előre utalást követően kibélelve ajánlott levélként (postán maradó), vagy személyes átvételkor készpénzben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

silver

2018. március 25.

Szuper termék! Nekem is a Honey Nude árnyalat van meg, ami egy tompább barnás nude, nagyon szép, természetes szín. Nem ragacsos, nem szárít, kellemes viselni. Én itt vettem KM-en, de Notinón is kapható jóval olcsóbban, mint a drogériákban. Csak ajánlani tudom.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Minocska

2018. március 21.

Újabban lelkesen kísérletezni kezdtem a szájfényekkel, mivel a tavasz/nyár közeledtével szerettem volna könnyedebb textúrákat kipróbálni, így egyszerre több gyártó termékét is beszereztem.
Azt kell mondjam, hogy ez messze kiemelkedik a többi közül. Sajnos Honey Nude árnyalatban vettem meg, ami nekem nem áll jól, így eladásra kerül, de másik színben biztosan újra veszem.
Alapelvárás volt, hogy ne keltsen ragacsos érzetet, mert azt egyszerűen nem tudom elviselni. Szép, egyenletes textúrát ad a szájon,szinte már a Chanelt idézi, erősen pigmentált, és szájfény lévén szépen, egyenletesen kopik (egyébként tartós, de evésre nyilván megadja magát :) .
Nagyszerű az applikátora, nagyon könnyen lehet vele dolgozni, még a szájzugokat is könnyen eléri maszatolás nélkül.

Minocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

beauté

2017. november 9.

Egy napja vettem, de annyira megtetszett, hogy ma este vettem belőle még egyet. :)
Nekem a Honey nude árnyalat van meg (ahogy írtam, már kétszer is).
Nagyon szép a színe, teljesen olyan mint a számnak. Szájfényhez képest tartós, egyáltalán nem szárít, hidratál is, nem ragad. Nyilván nem egy matt rúzs, tehát eléggé lejön evés-ivásnál, de szépen kopik a színe miatt. Ez nekem pont télre való. :) Ajánlás miatt vettem meg, de nem bántam meg, sőt.
Az ára picit magas (Rossmann: 3.600 Ft, DM: 3.200 Ft), de én most JOY kuponnal vettem őket.
Ami még nálam mindig plusz pont, hogy le van ragasztva, tehát látni, ha valaki a teszter helyett használta és felbontotta.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Nekem a Honey nude árnyalat van meg (ahogy írtam, már kétszer is).