KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

3 az 1-ben ajaklakk egy balzsam simaságával, egy szájfény fényével, és egy rúzs intenzív színével.

8 árnyalatban kapható (hazánkban 3 árnyalatban érhető el)

Ár: 1500 Ft (+565 Ft postaköltség) , Eladó: Ors01
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Postával küldöm (Dunaújvárosban személyesen is át lehet venni)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

beauté

2017. november 9.

Egy napja vettem, de annyira megtetszett, hogy ma este vettem belőle még egyet. :)
Nekem a Honey nude árnyalat van meg (ahogy írtam, már kétszer is).
Nagyon szép a színe, teljesen olyan mint a számnak. Szájfényhez képest tartós, egyáltalán nem szárít, hidratál is, nem ragad. Nyilván nem egy matt rúzs, tehát eléggé lejön evés-ivásnál, de szépen kopik a színe miatt. Ez nekem pont télre való. :) Ajánlás miatt vettem meg, de nem bántam meg, sőt.
Az ára picit magas (Rossmann: 3.600 Ft, DM: 3.200 Ft), de én most JOY kuponnal vettem őket.
Ami még nálam mindig plusz pont, hogy le van ragasztva, tehát látni, ha valaki a teszter helyett használta és felbontotta.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Nekem a Honey nude árnyalat van meg (ahogy írtam, már kétszer is).