KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea,- avocado,- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehér teakivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigment tartalmú ajakrúzs még intezívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

2 db Max Factor Colour Elixir Rúzs
Ár: 1300 Ft/db - ajándékkal , Eladó: Kittus89
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként postán maradó vagy foxpost
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pankajanosi

2018. július 12.

Nem szoktam Max Factor termékeket vásárolni, nem azért mert bármi kivetnivalóm lenne a minőségükkel kapcsolatban, hanem mert a pénztárcám nem engedi. Néhány héttel ezelőtt azonban rábukkantam a 735 Maroon Dust árnyalatra , ami " égi jel" épp le volt árazva, és azóta imádom. Annyira szép, visszafogott és elegáns színe van. Abszolút használható a mindennapi smink részeként. Nem kenődik, nem kopik a nap folyamán. Kifejezetten jó érzés viselni, krémes állaga van és nem érzem, hogy esetleg szárítaná a számat. Egyértelműen megéri újravenni.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

anikoklmn

2018. június 15.

véleményem szerint a drogériás rúzsok közül az egyik legpigmentáltabb és tartósabb rúzs. ár-érték arányban tökéletes. a barackos árnyalatoknak van egy enyhén fémes csillogása, bár ez nekem tetszik. nálam abszolút újravevős.

anikoklmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

dori92

2018. június 2.

Nagyon jó a textúrája, könnyű felvinni és elég tartósnak bizonyult. A kedvencem a scarlet ghost, visszafogottabb napokon pedig a pearl maron. Azt nem mondom, hogy egyáltalán nem szárít, de nekem így is nagyon tetszik.

dori92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Diaaa

2018. április 13.

Chilli: különleges piros szín, nem szárítja a szám, télen nyáron hordható :) hidegben sem cserepesedik ki a szám tőle :) tartósságára sincs panaszom

Dusky rose: rózsaszín árnyalat, sokszor kell újrakenni, mert az ivást sem bírja, de hasonlóan hidratál mint az előző.

Scarlet Ghost: előző színekhez képest ez nem annyira fényes, kicsit szárít is, ez viszont jóval tartósabb :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Tiziana

2018. március 27.

Ohh, én ezt nagyon imádom, először is a legfinomabb rúzs, mármint az íze!
( Vigyázni kell mert az ember hamar "megeszi" emiatt.)Rosewood árnyalatot vettem,
ami nagyon szép, de magamon túl barnásnak találtam. Viszont arcpirosítónak
remekül bevált, természetes enyhén napbarnított hatása van világos bőrön.
Valószínűleg újra veszem majd pirosítóként.

Tiziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Ohh, én ezt nagyon imádom, először is a legfinomabb rúzs, mármint az íze!
ami nagyon szép, de magamon túl barnásnak találtam. Viszont arcpirosítónak
remekül bevált, természetes enyhén napbarnított hatása van világos bőrön.
Valószínűleg újra veszem majd pirosítóként.

Natureve

2018. február 12.

Az itt olvasott velemenyek alapjan valasztottam ezt a ruzst. A DMben a Rosewood arnyalat tunt a legtermeszetesebb arnyalatnak, de nekem ez is elegge rozsaszines es max. egyszer kenhetem fel, hogy ne legyen hivalkodo. Egyebkent egeszen tartos, ha tudom hasznalok ala ajakpaolot, ilyemkor egyenletesen kopik. Sajnos ha kimarad, a szam szelere jobban beleul a ruzs es amikor elkezd kopni, ott megmarad a szine foltokban... Alapvetoen az allaga jo, kibir 2-3 orat a szamon ivassal, de picit tobbre szamitottam.

Natureve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

eve57

2018. január 27.

Nekem a nourishing családból van meg a 615 star dus pink árnyalat. Annyira finom krémes és hidratáló hatású. Nagyon szépen pigmentált, viszonylag tartós is. De annyira borzasztó illata van. Mint a gyerekrúzsok. Bleh. Emiatt nagyon ritkán használom. De hogy az illat mennyit von le a minőségből az inkább relatív. Viszont vannak jobb rúzsok is.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Fifi13

2017. december 5.

Joy napok alkalmával szereztem be 2 árnyalatot is belőle (egy nude és egy vörös). Azóta szinte a mindennapok részévé vált. Kellően tartós és nem szárít, eddigi legjobb rúzsaim :)

Fifi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

AyaDid

2017. november 26.

A közepesen erős színek alapján a legjobb rúzs, amit valaha használtam.

AyaDid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

A közepesen erős színek alapján a legjobb rúzs, amit valaha használtam.

Joaninha

2017. november 16.

Ajándékba kaptam gyönyörű élénk piros árnyalatban. Kellemes csalódás volt, általában a drogériás rúzsoktól nem várok sokat sem tartósság, sem hidratálás terén és az illatukat sem szeretem. Azonban ez a rúzs kifejezetten tartós és jól hidratál, egyáltalán nem szárítja az ajkakat. A finise szaténos, de az illata kicsit kellemetlen számomra. Evés-ivás után egyenletesen kopik, de persze foltot hagy mindenen.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2