Max Factor

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea,- avocado,- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehér teakivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigment tartalmú ajakrúzs még intezívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

norci

2012. október 2.

Szintén pozitív tapasztalatot tudok megosztani. A 837-es Sunbronze példánya van meg, és mint legfontosabb szempont, nem sárgítja a fogamat. Egész napos akcióm még nem volt vele, de amíg próbálgattam, nem okozott csalódást. Nem vagyok annyira rúzspárti, de ez a termék meggyőzött, hogy ideje több bizalmat szavazni nekik.

norci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

azursatellite

2012. szeptember 21.

735 Maroon Dust árnyalatot vettem meg, nagyon jó választás volt jól megy a bőröm és hajam színéhez, és minden sminkemmel harmonizál. Tartós és szerencsére mindenféle csillámoktól mentes, sőt matt is. Számomra tökéletes. Bár a hidratálást és táplálást nem éreztem, de arra ott az ajakápoló..

azursatellite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

reka196911

2012. szeptember 21.

Nemrég vettem meg, mert volt rá féláras kuponom. Egyszerűen imádom. Burnt caramel árnyalatot választottam. Tartós és puha lesz tőle a szám. A színe pedig isteni!!!

reka196911
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

letta

2012. augusztus 9.

Egy bátor színt, a 720-as Scarlet Ghost-ot vettem meg, ami egy élénk bordós pink. Itthon már megbántam (hála az üzleti neonnak), természetes fényben túl sok, azonban maga az állag fantasztikus! Erős szín, mégsem ül bele a ráncokba, nem csomósodik ki, egyöntetűen kopik, és nem szárítja az ajkaimat. A szín szinte beivódik az ajkaimba, nagyon hasonlóan mint ahogy egy ajakfilc esetében. Nem érzem hogy lenne rajtam rúzs, nem csúszkál.
Szerintem jobb mint a Rimmel Lasting Finish rúzsai (amik szerintem nagyon jók, főleg a Kate Moss kollekció), de azok is egy idő után beleülnek a redőkbe és szárítanak. Ez legalább annyira tartós, csak sokkal természetesebb.

Egy bajom van ezzel a rúzzsal, a szegényes színválaszték. Úgy el tudnék képzelni egy narancsos színt...

UPDATE: A Rossmannban akciós volt, 1600 Ft-ért nagyon megérte, így még a Rosewood és a Star Dust Pink jött velem haza. Szépek, de közel se olyan tartósak mint a Scarlet Ghost. Hiába, a világos színek átka... Nem bántam meg, de alá a Manhattan tartós Soft Mat Lipcream-jét használom (ami matt finish-t ad), fölé meg ezt. Így az ajkaim se száradnak, és még a szín is egész tartós. Az 5 csillag marad, de már csak gyenge 5-ös.

letta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

eszter

2012. július 1.

Megszerettem, mert könnyű, viszonylag tartós, finom, enyhe íze és illata van...Lehet vennék belőle máskor is, mert nagyon kellemes viselni! És jól ápol!

eszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

skyler26

2012. június 30.

Angel pinkem van belőlle. Egyszerűen imádom a legjobb rúzsom. Nemritkán pirosítóként orcára. Szó szerint angyali.

skyler26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 30.

boribon

2012. május 28.

Nekem a Pearl Maron árnyalat van meg, egy szép barackos-rózsaszínes szín. Nagyon tartós, nem kell folyton igazítani.Nem szárít, hogy hidratál e azt nem tudom megmondani mert előtte ált. alverde ajakápolót használok mindig reggel. Árát megéri teljesen!

boribon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Lillababa

2012. április 20.

Féláron vettem az english rose-t és nagyon elégedett vagyok vele.Krémes, meglepően tartós és nem szárít. Többet nem is várok egy rúzstól.Figyelem az akciókat a többi színért:)

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Riruka

2012. április 1.

Jelenleg az egyik kedvenc rúzsom ez. Nekem az English Rose árnyalat van meg, csodaszép. Jól fed, kicsit hidratál és még tartós is. Sajnos akción kívül nekem kicsit drága volt, de amint kedvezményes lesz, beszerzek még párat belőle. :)

Riruka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

eniko425

2012. március 19.

Imádom! A raisin árnyalata van meg, de nagyon szeretem. Tartós, tényleg hidratál, imádom az illatát, az állagát, a színét. Abszolút csillagos 5-ös :)

teszt: http://szeptestbeneplelek.blogspot.com/2012/03/max-factor-haul.html

eniko425
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

teszt: http://szeptestbeneplelek.blogspot.com/2012/03/max-factor-haul.html

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2