KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea,- avocado,- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehér teakivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigment tartalmú ajakrúzs még intezívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

2 db Max Factor Colour Elixir Rúzs
Ár: 1300 Ft/db - ajándékkal , Eladó: Kittus89
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként postán maradó vagy foxpost
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással

cicafun

2016. november 10.

Igazán kellemes viselet az ajkakon, az állaga nagyon krémes,de mégsem "mászkál" el az ajkakról, egyáltalán nem szárít, sőt. Talán az eddig próbált legjobb rúzsom. A 833-as Rosewood nevű árnyalat van meg, ami igazi jolly joker, gyönyörű szép természetes barnás-rózsás árnyalat.nagyon jó pigmentáltságú,egy húzással már szépen beszínezi az ajkakat. Eddig ez bizonyult az egyik legtartósabb rúzsnak, amit eddig próbáltam, elég jól bírja hosszú órákig a strapát, csak az árnyalat kezd kissé tompulni, de nem tűnik el a számról. Nagyon szép igényes a csomagolása is, az illata is kellemes. Szeretnék majd még több árnyalatot is beszerezni, mert az egyik legjobb drogériás rúzs.

A mostani Glamour napok alkalmával megvettem még a 755-ös, Firefly árnyalatot, ami egy igazán őszies, sötétebb nude, mályvás-barnás árnyalat a hétköznapokra.
Továbbra is ezeket tartom a legtartósabb drogériás rúzsaimnak, ráadásul tényleg ápolja az ajkakat, ami a hűvösebb idő beköszöntével nem hátrány.

És most, a Joy napok alkalmával beszereztem még a 745-ös, Burnt Caramel árnyalatot is, ami egy nagyon szép barnás (de nem narancsos) nude szín. Nem tudok mit mondani erről a rúzsról, csak annyit hogy TÖKÉLETES!

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

KuliKali

2016. október 31.

Okéé mi ez a tartósság??? És hol volt eddig az életemből? És ez a textúra? Nem is az enyém a rúzs,csak becsórtam anyumtól,amikor egyszer a fürdőjében jártam,és éppen illett a ruhámhoz. :)))) Csak ki akartam próbálni,és wow.Kibírt egy mozis kajálást(értsd:sajtszósz popcornnal),este alig jött le a számról,sőt másnap reggel is nyomokban látszódott. És a legjobb,hogy ez végre egy kényelmes viselet,nem szárítja az ajkaimat,a színe is pigmentált.Tök jó!

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Flami

2016. október 15.

A Ruby Tuesday egy gyönyörű, piros árnyalat, kicsit fényes, csodaszép, élénk. Zöld szemhez, vörös hajhoz nagyon jól illik. Túlélt egy késsel-villával elfogyasztott vacsorát majdnem érintetlenül.
A csomagolása nem tetszik, hamar meg fog viselődni a táskában hordástól.
A színe miatt viszont ötös, rég láttam ennyire szépet.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.

A csomagolása nem tetszik, hamar meg fog viselődni a táskában hordástól.
A színe miatt viszont ötös, rég láttam ennyire szépet.

Phivi

2016. október 8.

Az illata borzalmas, emiatt már majdnem többször kidobtam..de az ára miatt nem tettem, valamint azért, mert ez legalább nem szárit annyira, mint a legtöbb rúzs.

Phivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

em0103

2016. augusztus 16.

Imádom! A napokban szereztem be az itteni vélemények hatására, és szerintem még jó pár árnyalattal bővítem hamarosan a repertoárom. Burnt Caramel árnyalat tulajdonosa vagyok, tökéletesen pigmentált, tartós, gyönyörű barnás nude árnyalat. Kibírt egy éttermi vacsorát, és ami nálam feltette az i-re a pontot: leöntöttem magamat (az arcomat) meleg kávéval. Letöröltem magamról a kávét, közben az ajkaimat is áttöröltem és ez a csoda érintetlen állapotban figyelt a számon. Számomra ez egy abszolút csodaszer!

em0103
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

rorsi

2016. augusztus 16.

Szuper jó, szuper tartós! 833-as Rosewood árnyalatot kaptam ajándékba, és ez az eddigi legtartósabb rúzs amit használtam! Szép színe van, egyáltalán nem szárítja,sőt, ápolja az ajkaimat! Nagyon meg vagyok vele elégedve!

rorsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Dorisz1990

2016. július 27.

510 English Rose árnyalat van meg , nagyon tartós és erősen pigmentált rúzs . Az ára kicsit drága de elég sokáig elég.

Dorisz1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Valentine

2016. július 25.

Igazából mostanában kezdek rájönni, hogy egy szép rúzs mennyire fel tudja dobni a sminket. :) Illetve esküvőre is kerestem valami tartós rúzst. :) Éppen kuponnapok voltak, és lecsaptam a 833-as, Rosewood árnyalatra. Imádom! :) Megfelelő alappal és szájceruzával még szebben mutat, mintha csak simán felkenném. Jól bírja az evést-ivást is. Esetleg lehet fölé szájfényt is használni, és akkor még kap egy kis plusz fényt is. Nem szárítja a számat. Az illatát én kifejezettem szeretem. Úgy érzem állandó helye lesz a neszesszeremben ennek a színnek, és remélem még néhány árnyalatok beszerezhetek majd hozzá. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

verka01

2016. május 23.

Szomorú vagyok e miatt a rúzs miatt. A Burnt Caramel árnyalatot vettem meg, szép a színe, nekem tökéletes nappali árnyalat lenne, könnyen kenhető, tartós is, evés-ivást simán bírja, nem szárít, szóval szerethetném, DE: képtelen vagyok az illatát elviselni. Egyszerűen van benne valami aroma, amivel nem tudok megbarátkozni. És sajnos az illata is tartós, egyhamar nem illan el. Ezt a rúzst emiatt nem fogom tudni elhasználni :(

verka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

lilla9292

2016. május 13.

Az egyetlen rúzs ami tökéletes számomra! Bármilyen esti program van a Rosewood árnyalatot veszem elő! Könnyű felvinni, nem csúszik el, nem szárít - sőt szerintem kicsit hidratál is - és emelett nagyon tartós.Konkrétan egy 3 fogásos vacsorát is kibír és egész este csak egyszer kellett átkennem. A Glamour napokon szoktam beszerezni, de szerintem teljes áron is megéri. Egyetlen bánatom, hogy számomra a színválaszték nem elég meggyőző, pedig szerettem volna más árnyalatokat is kipróbálni. És megsúgom, nekem sokkal jobban bevált mint a MAC.

lilla9292
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2