KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat, csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea-, avokádó- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehértea-kivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigmenttartalmú ajakrúzs még intenzívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Valentine

2016. július 25.

Igazából mostanában kezdek rájönni, hogy egy szép rúzs mennyire fel tudja dobni a sminket. :) Illetve esküvőre is kerestem valami tartós rúzst. :) Éppen kuponnapok voltak, és lecsaptam a 833-as, Rosewood árnyalatra. Imádom! :) Megfelelő alappal és szájceruzával még szebben mutat, mintha csak simán felkenném. Jól bírja az evést-ivást is. Esetleg lehet fölé szájfényt is használni, és akkor még kap egy kis plusz fényt is. Nem szárítja a számat. Az illatát én kifejezettem szeretem. Úgy érzem állandó helye lesz a neszesszeremben ennek a színnek, és remélem még néhány árnyalatok beszerezhetek majd hozzá. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

verka01

2016. május 23.

Szomorú vagyok e miatt a rúzs miatt. A Burnt Caramel árnyalatot vettem meg, szép a színe, nekem tökéletes nappali árnyalat lenne, könnyen kenhető, tartós is, evés-ivást simán bírja, nem szárít, szóval szerethetném, DE: képtelen vagyok az illatát elviselni. Egyszerűen van benne valami aroma, amivel nem tudok megbarátkozni. És sajnos az illata is tartós, egyhamar nem illan el. Ezt a rúzst emiatt nem fogom tudni elhasználni :(

verka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

lilla9292

2016. május 13.

Az egyetlen rúzs ami tökéletes számomra! Bármilyen esti program van a Rosewood árnyalatot veszem elő! Könnyű felvinni, nem csúszik el, nem szárít - sőt szerintem kicsit hidratál is - és emelett nagyon tartós.Konkrétan egy 3 fogásos vacsorát is kibír és egész este csak egyszer kellett átkennem. A Glamour napokon szoktam beszerezni, de szerintem teljes áron is megéri. Egyetlen bánatom, hogy számomra a színválaszték nem elég meggyőző, pedig szerettem volna más árnyalatokat is kipróbálni. És megsúgom, nekem sokkal jobban bevált mint a MAC.

lilla9292
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Elkofen

2016. május 11.

Gyönyörű színekben kapható rúzs, amely végre tényleg egyáltalán nem szárít. Sőt kifejezetten állítom, hogy krémes hidratáló hatást kelt. Nem maszatolódik el és viszonylag tartós is.
Egy kis ívást és egy szendvics megevését is kibírja némi kopással. Ez furcsa,de kellemes meglepetés, mert más drogériás rúzsoknál pl. Astor, Loréal, vagy Avon eddig ezt nem tapasztaltam. Szóval ez a legtartósabb és legkellemesebb viseletű rúzs, amit eddig próbáltam. Nem ragad meg látványosan az ajkak redőiben, ráncaiban és nem csomósodik rétegekké az ajak bőrén. Szóval nagyon szép egyenletes hatást kelt (szinte egybeolvad az ajak felületével) és ez hosszú órákig így is marad. Nekem a 830-as Dusky Rose változata van meg, ami egy kellemes, fényes középrózsaszínű árnyalat.
Elég drága, de most a Joy, vagy néha a Glamour napokon féláron megvehető. 1600 Ft-ot pedig bőven megér, mert szuper rúzs, amit csak ajánlani tudok.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

gabriellabn

2016. május 2.

Csodálatos színt sikerült találnom (720) szóval már csak emiatt megérte, de nem gondoltam volna hogy ennyire jó ez a rúzs! Egyáltalán nem szárít, sőt, kicsit mintha hidratálna is, és nagyon tartós! Jó, persze egy evést nyilván nem bír ki, de nem is ígéri szerintem, arra ott van a lipfinity. Én nagyon elégedett vagyok és tervezek még pár színt venni belőle :)

gabriellabn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

igarel

2016. április 8.

Több árnyalat is megvan, egy csillogós rózsaszin(pink pearl), egy barnásabb nude (rosewood, ezt a színe után, ami csodás, második motivációként a neve miatt vettem meg , pll pajongók érthetik.. :D ) és egy halvány, mindennapos használatra tökéletes rózsaszín (stardust pink). Mindegyiket nagyon szeretem, még a halványabb árnyalatok is elég tartósak, nagyon szeretem viselni is, mert krémes és hidratál is, de ennek ellenére nem mászkál el a helyéről.

igarel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

kékvelúrcipő

2016. április 4.

Meglepődtem, hogy még sosem értékeltem ezt a terméket pedig 2 árnyalata is évek óta állandó darabja a sminktáskámnak. A "Bunt Caramel" és a "Maroon Dust" árnyalatot használom, imádom a színüket és a rúzs tartósságát, állagát, jól pigmentált, nem szárít, nem mászkál el. Ha kétszer rúszozom át a szám úgy, hogy az első réteg után zsebire harapok és arra teszem rá a másodikat, még egy evés-ivást is kibír.
Csodás árnyalatokban van, a Bunt caramel-hez hasonlót nem is láttam még sehol, a vörös hajamhoz, nagyon dögös, ha felteszem. :)

kékvelúrcipő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

bgabriella

2016. március 23.

Fogalmam sincs mi az árnyalat neve. Ilyen pink, és metálos csillogású. Nagyon szeretem, kellemes viselni, nincs vele problémám.

bgabriella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

rekamye

2016. február 24.

Nekem a Maroon Dust és a Rosewood árnyalatok vannak meg - két barnásabb, természetes nude szín. Az elsőt talán 1, másfél éve vettem meg, azóta muszáj volt legalább még egy árnyalatot beszereznem belőle.

A legelső rúzs, amit ténylegesen IMÁDOK! Amikor az elsőt megvettem, először a csomagolása, aztán a színe, aztán az illata volt az, ami teljesen levett a lábamról. Hihetetlenül szeretem az illatát és az állagát. Nagyon kellemes viselet, krémes és ahogy észrevettem, hidratál is, pedig az én ajkaim elég szárazok szoktak lenni. Az összetevőivel nem vagyok 100% megelégedve, de ettől függetlenül nagyon nagyon jó kis rúzs.

Kicsit több, mint 1 év használat után elmondhatom, hogy nem fogy gyorsan, gyönyörű, jól pigmentált színekben lehet kapni, a tartóssága lehetne egy kicsivel jobb is, de egyáltalán nem panaszkodhatom rá (ha előtte szájkontúr ceruzával alapozok, evés-ivás után is elég jól megmarad). Nagyon kényelmes viselet és ténylegesen hidratálja az ajkakat.
Amiért a Max Factor összerakta az első igazán nagy kedvenc rúzsomat, ha lehetne, 6 csillagot adnék rá! :)

rekamye
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

maow

2016. február 23.

Az egyik legjobb rúzs, amit próbáltam. Egyszer felkened, és ehetsz-ihatsz, a rúzs ott marad, csak nagyon minimálisan kopik, egyszóval szupertartós, ennek ellenére nem is szárít annyira. Kár, hogy nincs több élénk szín belőle, szerintem túl sok a nude árnyalat, néhányat szinte meg sem lehet különböztetni egymástól.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2