KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea,- avocado,- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehér teakivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigment tartalmú ajakrúzs még intezívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

2 db Max Factor Colour Elixir Rúzs
Ár: 1300 Ft/db - ajándékkal , Eladó: Kittus89
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként postán maradó vagy foxpost
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással

mariettalajko

2016. január 7.

Még a Glamour-napokon vettem féláron, így kb 2000 Ft alatt jutottam hozzá, a Ruby Tuesdayt, egy igazi vörös árnyalatot vettem meg. Baromira meg vagyok elégedve vele, tényleg nem szárít egy picit sem, pedig nekem hajlamos kiszáradásra a szám, sőt, valóban inkább táplál. Nagyon jól pigmentált, egy vékony rétegben is egyenletes és gyönyörű a színe. A tartóssága tökéletes, az egyik legjobb rúzsom ebből a szempontból, többszöri ivás, evés után sem jön le. Egy fél napot simán kibír, utána nálam a szám sarkaiban ráfér már az igazítás, de egyszeri alkalomról beszélhetünk kb egész nap. Még fogok vásárolni belőle:)

mariettalajko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 7.

adrikovi

2015. december 21.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve,nekem a Chilli árnyalatban van meg és valami eszméletlen gyönyörű. Erősebb sötét piros és arany csillámok vannak benne, de ezt épp hogy lehet látni egyeltalán nem feltűnő. Krémes textúra és a tartóssága is.... nekem az egyik legtartósabb rúzsom. Kibír egy étkezést simán és még utána is szép. Érdemes megvenni. Természetesen megérdemli az 5 csillagot!

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

hajnalcsillag

2015. december 21.

Még a Joy napokon vettem a Star Dust Pink árnyalatot. Nagyon kellemes szín, viselni is jó érzés, de sajnos ezt a jó érzést nem sokáig élvezhetem, mert egyáltalán nem tartós. A csomagolása nagyon szép, igényes, jól mutat a rúzs tartómban, rögtön az első sorba raktam a csodás MAC-ek mellé :) (bár tervben van még néhány MAC beszerzése, így előfordulhat, hogy hátrébb kerül :P) Összességében szeretem, rengeteg rúzsom van (függőség), így ritkán nyúlok hozzá, de ez nem a rúzs hibája :)

hajnalcsillag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Mandarinka

2015. december 20.

Anyukámnak szülinapjára vettem a Chili árnyalatot.
Ő nagy szakértő és meg van vele elégedve :)
úgyhogy 5 csillag :)

Mandarinka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 20.

Anyukámnak szülinapjára vettem a Chili árnyalatot.
Ő nagy szakértő és meg van vele elégedve :)
úgyhogy 5 csillag :)

nashko77

2015. november 24.

Firefly van meg belőle, szép őszi-téli árnyalat, mindennapos viselethez. Ecsettel szoktam felvinni, és használok hozzá kontúrt, úgy tartós. Én alá szoktam hidratálni. A teljes árát szerintem nem éri meg azonban, én leárazva vettem még régebben.

nashko77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

kacsork

2015. október 30.

A színei mesések, de a tartóssága jócskán kifogásolható. Ha minden egyes alkalommal, amikor rúzst viszek fel, lenne annyi időm, hogy nagyon alaposan előkészítsem a számat, akkor talán megfelelő lenne a mindennapos viseletre is, de ennek híján sajnos én nem vagyok kifejezetten elégedett ezzel a rúzzsal.

kacsork
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

fnoori

2015. október 19.

Én is Glamour napokon szereztem be féláron a 735-ös Maroon dust árnyalatot. Tipikus természetes rúzs, enyhén rózsaszínes-barnás árnyalattal. Nagyon elégedett vagyok vele, szuper jó hordani, krémes és könnyű. Egy 3-4 óráig simán tart evés-ivás nélkül és egyáltalán nem szárít. Az ára ugyan szerintem drogériás viszonylatban sok és lehetne tartósabb akkor már, de valószínű, hogy a sötétebb árnyalatok tovább tartanak.

fnoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Mimi0411

2015. október 18.

Nagyon krémes, jól kenhető rúzs, csodás színekkel! Kár, hogy amelyik a legjobban tetszik az nálunk nem kapható, de ez már a bolt hibája, nem a rúzsé. Mindenesetre így is találtam magamnak megfelelőt a színválasztékból. Nekem a Rosewood (833) és Maroon Dust (735) árnyalatok vannak meg, szerintem mindkettő tök jól hordható hétköznapokon is. 4-5 órát simán kibírt nálam, mondjuk az is igaz, hogy nem ittam és ettem az idő alatt. És amit még nagyon szeretek benne, hogy nem szárítja az ajkaimat! :)

Mimi0411
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Mimiti

2015. október 9.

Eredetileg a Color Tattoo Max Factoros verzióját akartam megvenni a Glamour kuponnal, de teljesen véletlen felnéztem a rúzsokra, és ott pihent Ruby Tuesday. Mondhatnám, hogy azért vettem meg, mert gyönyörű a színe, mert nagyon jó a minősége, vagy mert épp egy rúzsra volt szükségem, de nem. A neve miatt vettem meg, ugyanis a Ruby Tuesday a kedvenc Rolling Stones számom :) Bár nagy rúzsgyűjtő vagyok, az az igazi vörös szín eddig kimaradt a gyűjteményemből, de ez a kis csoda kitölti az űrt. Tényleg nagyon jó minőségű, az állaga is nagyszerű, a pigmentáltsága tökéletes. Nem mászik el, nem ül bele a ráncokba, és nem szárít. Nem is értem miért kerültem eddig a MF rúzsokat.

Mimiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

Natalka

2015. augusztus 26.

Nézegettem már ezeket a rúzsokat, de a színeket egyáltalán nem nekem találták ki. Nagyon szuper lenne egy csomó, de sajnos telenyomták gyöngyházfénnyel minden második árnyalatot, amit utálok, és ezt mindig konstatáltam is az állvány előtt sóhajtozva. A Rosewood keltette fel jobban az érdeklődésem, ki is próbáltam, de már azzal meggyőzött, h letörlés után is a számon maradt, beivódott a szín a bőrömbe. Így nem kell attól félni, h igénytelenül kopik.
Nem is nagyon tudok belekötni. Bár egy hangyányit szárít talán, de lehet h ezt már tényleg csak beképzelem, mert kényelmes viselet, és tökéletes a textúrája! Olyan kicsit poros állaga van, vagy nem is tudom hogy mondjam... mint egy "cream to powder" terméknek, valahogy úgy megszilárdul az ajkakon. Odaköt :) Amikor felkenem selymes, bársonyos érzés, és hiába rágom a számat (rettentően rossz szokás), alig kopik, és az is észrevehetetlen.

Frissítés: Az a helyzet, h teljesen ráfüggtem erre a rúzsra :D nagyon szeretem, szerintem tökéletes. Oké, azt meg kell hagyni, h a világosabb színek kicsit (tényleg csak alig észrevehetően) csíkoznak, de egyébként azokkal sincs gond. Jaaa, hogy a lényeget nem mondtam? Heten vannak már, mint a gonoszok ;) Külföldön hozzá lehet jutni a többi itthon nem kapható árnyalathoz is. Érdemes!

Rosewood: "alap" rózsaszín, nem túl sötét, nem túl világos, csillámmentes, kiemeli az ajkak színét, erősen pigmentált darab. Tartós, a kopása észrevehetetlen. Többféle sminkhez is passzoló, univerzális szín.

Star Dust Pink: világos rózsaszín, szintén csillámmentes. Amolyan nude rózsaszín, kicsit hidegebb árnyalat. Szőkéknek telitalálat, de szerintem barnákon is jól mutat, pl. télen, "jeges" hatású sminkekhez, vagy erősebb szemfestéshez. Hétköznapra remek, nem feltűnő. Könnyebben kopik, de nem feltűnő, hajlamos pár óra után csíkozódni kicsit, de nem vészes egyáltalán.

Maroon Dust: a kollekció világos nude darabja, természetes hatású, mert nem hideg tónusú, hanem meleg, sárgás. Nem gyöngyházas. Szintén kicsit csíkoz, beleül egy idő után az ajakráncokba, de vhogy nem olyan feltűnő, mint a többi nude rúzsaimnál... nem tudom hogy csinálja :):) nem olyan tartós, mint a sötétebb darabok, számomra ez nem meglepő, a világos árnyalatú rúzsoknál mindig ez van. Cserébe mindenhez megy, tipikus "no makeup makeup" szín, abszolút hétköznapi (a jó értelemben).

Pink Brandy: kissé mepletés volt, "vakon" rendeltem, netes képek alapján nem erre a színre számítottam. Ez kérem szépen egy világosabb korallos árnyalat. Azt hittem pinkesebb lesz, de nem, inkább halvány pirosas. Nem gyöngyházfényű, egészen hordható szín, munkahelyre is, el tudom képzelni, h van akinek ilyen színűek az ajkai alapból. Mint amikor sokat harapdálja az ember lánya az ajkait :) friss, üde. Becsapósak a színmegnevezések a MF-nál, azt vettem észre :)

Flushed Fuchsia: na igen, a legmeglepőbb név a listán, mert ebben aztán semmi fukszia nincs. De még csak hírből sem. Natúr gyöngyházas szín, kis barackos beütéssel. Több rétegben szájfényszerű, és akkor felerősödik a barackos tónus is (sminkeknél van róla kép, nagyon szép!) Ahhoz képest, h világos, egész tartós, befogja az ajkakat a ragyogás. Csillogás ezerrel! Annak ellenére, h gyöngyházas (amit utálok magamon), nagyon jól mutat még rajtam is! :)

Midnight Mauve: még szerencse, h élőben találkoztam ezzel a színnel, mert a színkódok alapján sosem vettem volna meg! Pedig abszolút hordható hétköznapra is (újabb meglepő és téves színmegnevezés), halvány lilás szín, hidegebb tónussal. Mivel nem olyan durván pigmentált, így lehet szabályozni a színerősséget, de még többszöri áthúzással sem drámai (főleg nem "vízihulla"-lila). Simán lehet hordani hétköznapra is. Nem csíkoz, nem gyöngyházas, tartós.

Burnt Caramel: erősebb, barnás nude szín (nekem ez már túl sötét a nude look-hoz, de vkinek meg pont ez jön be), erősen pigmentált, nagyon tartós darab. Nem csíkozódik, nem kopik csúnyán, a színt megtartják az ajkak akkor is, ha már megkopott a fénye. Nem csillámos.

Natalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2