KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat, csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea-, avokádó- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehértea-kivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigmenttartalmú ajakrúzs még intenzívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TheEvii00

2016. január 23.

Nagyon szeretem ezt a rúzst. Először is a csomagolása gyönyörű, tényleg luxushatása van. Nekem a Dusty Rose árnyalat van meg, ami hétköznapokon jól viselhető, mégis különleges. Egyetlen hibája, hogy hamar kopik, de ettől eltekintek.

TheEvii00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

illesbarbi

2016. január 13.

Engem már maga a csomagolás megvett kilóra. Nagyon kifinomult, igazi luxus hatást kelt. Maga a termék is megállja a helyét a kategóriában, jó a textúrája, jól pigmentált, viszonylag tartós egy krémes rúzshoz képest. Én szeretem használni!

illesbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

lareina

2016. január 11.

A 755 firefly árnyalattal nagyon sokáig kellett barátkoznom. A hidratálás tekintetében kifogástalan, nem szárít és nem ül meg a kisebb barázdákban sem. Magában a tartóssága közepesnek mondható, szájceruzával kombinálva viszont hibátlan(a fedésre ugyanezt tudom mondani). Egyébként a textúrája és a pigmentáltsága számomra a legnagyobb előnye bár drogériás termékhez képest nem a legolcsóbb..

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 11.

mariettalajko

2016. január 7.

Még a Glamour-napokon vettem féláron, így kb 2000 Ft alatt jutottam hozzá, a Ruby Tuesdayt, egy igazi vörös árnyalatot vettem meg. Baromira meg vagyok elégedve vele, tényleg nem szárít egy picit sem, pedig nekem hajlamos kiszáradásra a szám, sőt, valóban inkább táplál. Nagyon jól pigmentált, egy vékony rétegben is egyenletes és gyönyörű a színe. A tartóssága tökéletes, az egyik legjobb rúzsom ebből a szempontból, többszöri ivás, evés után sem jön le. Egy fél napot simán kibír, utána nálam a szám sarkaiban ráfér már az igazítás, de egyszeri alkalomról beszélhetünk kb egész nap. Még fogok vásárolni belőle:)

mariettalajko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 7.

adrikovi

2015. december 21.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve,nekem a Chilli árnyalatban van meg és valami eszméletlen gyönyörű. Erősebb sötét piros és arany csillámok vannak benne, de ezt épp hogy lehet látni egyeltalán nem feltűnő. Krémes textúra és a tartóssága is.... nekem az egyik legtartósabb rúzsom. Kibír egy étkezést simán és még utána is szép. Érdemes megvenni. Természetesen megérdemli az 5 csillagot!

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

hajnalcsillag

2015. december 21.

Még a Joy napokon vettem a Star Dust Pink árnyalatot. Nagyon kellemes szín, viselni is jó érzés, de sajnos ezt a jó érzést nem sokáig élvezhetem, mert egyáltalán nem tartós. A csomagolása nagyon szép, igényes, jól mutat a rúzs tartómban, rögtön az első sorba raktam a csodás MAC-ek mellé :) (bár tervben van még néhány MAC beszerzése, így előfordulhat, hogy hátrébb kerül :P) Összességében szeretem, rengeteg rúzsom van (függőség), így ritkán nyúlok hozzá, de ez nem a rúzs hibája :)

hajnalcsillag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Mandarinka

2015. december 20.

Anyukámnak szülinapjára vettem a Chili árnyalatot.
Ő nagy szakértő és meg van vele elégedve :)
úgyhogy 5 csillag :)

Mandarinka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 20.

Anyukámnak szülinapjára vettem a Chili árnyalatot.
Ő nagy szakértő és meg van vele elégedve :)
úgyhogy 5 csillag :)

nashko77

2015. november 24.

Firefly van meg belőle, szép őszi-téli árnyalat, mindennapos viselethez. Ecsettel szoktam felvinni, és használok hozzá kontúrt, úgy tartós. Én alá szoktam hidratálni. A teljes árát szerintem nem éri meg azonban, én leárazva vettem még régebben.

nashko77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

kacsork

2015. október 30.

A színei mesések, de a tartóssága jócskán kifogásolható. Ha minden egyes alkalommal, amikor rúzst viszek fel, lenne annyi időm, hogy nagyon alaposan előkészítsem a számat, akkor talán megfelelő lenne a mindennapos viseletre is, de ennek híján sajnos én nem vagyok kifejezetten elégedett ezzel a rúzzsal.

kacsork
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

fnoori

2015. október 19.

Én is Glamour napokon szereztem be féláron a 735-ös Maroon dust árnyalatot. Tipikus természetes rúzs, enyhén rózsaszínes-barnás árnyalattal. Nagyon elégedett vagyok vele, szuper jó hordani, krémes és könnyű. Egy 3-4 óráig simán tart evés-ivás nélkül és egyáltalán nem szárít. Az ára ugyan szerintem drogériás viszonylatban sok és lehetne tartósabb akkor már, de valószínű, hogy a sötétebb árnyalatok tovább tartanak.

fnoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2