Max Factor

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea,- avocado,- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehér teakivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigment tartalmú ajakrúzs még intezívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Natalka

2015. augusztus 26.

Nézegettem már ezeket a rúzsokat, de a színeket egyáltalán nem nekem találták ki. Nagyon szuper lenne egy csomó, de sajnos telenyomták gyöngyházfénnyel minden második árnyalatot, amit utálok, és ezt mindig konstatáltam is az állvány előtt sóhajtozva. A Rosewood keltette fel jobban az érdeklődésem, ki is próbáltam, de már azzal meggyőzött, h letörlés után is a számon maradt, beivódott a szín a bőrömbe. Így nem kell attól félni, h igénytelenül kopik.
Nem is nagyon tudok belekötni. Bár egy hangyányit szárít talán, de lehet h ezt már tényleg csak beképzelem, mert kényelmes viselet, és tökéletes a textúrája! Olyan kicsit poros állaga van, vagy nem is tudom hogy mondjam... mint egy "cream to powder" terméknek, valahogy úgy megszilárdul az ajkakon. Odaköt :) Amikor felkenem selymes, bársonyos érzés, és hiába rágom a számat (rettentően rossz szokás), alig kopik, és az is észrevehetetlen.

Frissítés: Az a helyzet, h teljesen ráfüggtem erre a rúzsra :D nagyon szeretem, szerintem tökéletes. Oké, azt meg kell hagyni, h a világosabb színek kicsit (tényleg csak alig észrevehetően) csíkoznak, de egyébként azokkal sincs gond. Jaaa, hogy a lényeget nem mondtam? Heten vannak már, mint a gonoszok ;) Külföldön hozzá lehet jutni a többi itthon nem kapható árnyalathoz is. Érdemes!

Rosewood: "alap" rózsaszín, nem túl sötét, nem túl világos, csillámmentes, kiemeli az ajkak színét, erősen pigmentált darab. Tartós, a kopása észrevehetetlen. Többféle sminkhez is passzoló, univerzális szín.

Star Dust Pink: világos rózsaszín, szintén csillámmentes. Amolyan nude rózsaszín, kicsit hidegebb árnyalat. Szőkéknek telitalálat, de szerintem barnákon is jól mutat, pl. télen, "jeges" hatású sminkekhez, vagy erősebb szemfestéshez. Hétköznapra remek, nem feltűnő. Könnyebben kopik, de nem feltűnő, hajlamos pár óra után csíkozódni kicsit, de nem vészes egyáltalán.

Maroon Dust: a kollekció világos nude darabja, természetes hatású, mert nem hideg tónusú, hanem meleg, sárgás. Nem gyöngyházas. Szintén kicsit csíkoz, beleül egy idő után az ajakráncokba, de vhogy nem olyan feltűnő, mint a többi nude rúzsaimnál... nem tudom hogy csinálja :):) nem olyan tartós, mint a sötétebb darabok, számomra ez nem meglepő, a világos árnyalatú rúzsoknál mindig ez van. Cserébe mindenhez megy, tipikus "no makeup makeup" szín, abszolút hétköznapi (a jó értelemben).

Pink Brandy: kissé mepletés volt, "vakon" rendeltem, netes képek alapján nem erre a színre számítottam. Ez kérem szépen egy világosabb korallos árnyalat. Azt hittem pinkesebb lesz, de nem, inkább halvány pirosas. Nem gyöngyházfényű, egészen hordható szín, munkahelyre is, el tudom képzelni, h van akinek ilyen színűek az ajkai alapból. Mint amikor sokat harapdálja az ember lánya az ajkait :) friss, üde. Becsapósak a színmegnevezések a MF-nál, azt vettem észre :)

Flushed Fuchsia: na igen, a legmeglepőbb név a listán, mert ebben aztán semmi fukszia nincs. De még csak hírből sem. Natúr gyöngyházas szín, kis barackos beütéssel. Több rétegben szájfényszerű, és akkor felerősödik a barackos tónus is (sminkeknél van róla kép, nagyon szép!) Ahhoz képest, h világos, egész tartós, befogja az ajkakat a ragyogás. Csillogás ezerrel! Annak ellenére, h gyöngyházas (amit utálok magamon), nagyon jól mutat még rajtam is! :)

Midnight Mauve: még szerencse, h élőben találkoztam ezzel a színnel, mert a színkódok alapján sosem vettem volna meg! Pedig abszolút hordható hétköznapra is (újabb meglepő és téves színmegnevezés), halvány lilás szín, hidegebb tónussal. Mivel nem olyan durván pigmentált, így lehet szabályozni a színerősséget, de még többszöri áthúzással sem drámai (főleg nem "vízihulla"-lila). Simán lehet hordani hétköznapra is. Nem csíkoz, nem gyöngyházas, tartós.

Burnt Caramel: erősebb, barnás nude szín (nekem ez már túl sötét a nude look-hoz, de vkinek meg pont ez jön be), erősen pigmentált, nagyon tartós darab. Nem csíkozódik, nem kopik csúnyán, a színt megtartják az ajkak akkor is, ha már megkopott a fénye. Nem csillámos.

Natalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

papucsallatka

2015. július 9.

a képen látható scarlet ghost árnyalat van meg. imádom!!! a színe is tökéletes, a fedése is, sokáig elég, hidratálja a számat is, krémes. sok dicséretet kapok rá. akciósan jutottam hozzá kb 1500 ftért, szóval teljesen megérte. egy negatívumot tudok felhozni ellene: ez a műanyag csomagolás nem valami strapabíró, eléggé kopik, de ez nem nagyon érdekel, mert a benne található termék nagyon jó. hónapok óta használom és még alig fogyott, pedig nem spórolok

papucsallatka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

giudittak

2015. május 15.

A Star Dust Pink árnyalatot használom egy ideje és nagyon szeretem. Épp csak egy vékony rétegben viszem fel, hogy egy kis színt adjon az ajkaimnak. Gyönyörű a színe, tartós és nem szárít, bár én mindig használok alá ajakápolót. Mivel egy vékony réteg is elég belőle, tartós, nálam legalábbis lassan fogy :)

giudittak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

szaadri

2015. május 5.

Én is itt vettem, és meg kell hogy mondjam, nagyon örülök neki. Pearl Maron árnyalatban van meg, aki nem szereti, ha csak úgy szikrázik a ajka, annak nem ajánlom. Csodás, természetes szín. Iszonyat tartós, kb. 6 órája van rajtam, ettem-ittam nem keveset, zsírosat, mindent csináltam vele, amit el lehet képzelni. És még mindig szinte ugyanolyan. Ez a legtartósabb rúzsom. Viszont ha kopik, az feltűnő a ragyogása miatt. Nekem nem szárít. A ráncaimba ugyan beül, de ez nem meglepő, még semmit nem találtam, ami az én rengeteg mély ráncocskámat békén hagyta volna. A száraz részeket sem emeli ki túlzottan. Összességében egy nagyon jó rúzs, ha tudjátok, akciósan szerezzétek be, de 3000 forint azért kissé sok érte.

szaadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

xszemyx

2015. május 1.

Itt vettem egy kedves eladótól Star Dust Pink árnyalatban. Visszafogott szín, de nekem tökéletes arra, hogy egy kicsit nagyobb legyen a kontraszt az arcom és az ajkaim között. Pozitív, hogy szájnyalogatás esetén is fennmarad, evést - ivást még nem teszteltem, de már így is beváltotta, amit egy rúzstól várok. Negatív, hogy kicsit láthatóvá teszi a kis cserepeket, de hozzá kell tenni, hogy elég száraz a szám általában. Mindennel együtt nagyon erős négyes.

upd: ez az apró rossz tulajdonsága, amit korábban említettem ugyan nem szűnt meg, de iránta a szerelmem erősödött, így a rózsaszín köd miatt elnézőbb vagyok, és kárpótol a nosztalgikus rúzsillata és a színe. Erős négyesről javítok ötösre.

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

floracska6

2015. április 28.

hááát...A Scarlet Ghost árnyalatot vettem meg, a színe tényleg nagyon szép. De hogy ez a rúzs tartós?! Nem vagyok nagy rúzsfogyasztó, nade még én is kapásból 5 rúzst fel tudnék sorolni (körülbelül amit eddigi életem során elhasználtam) ami tartósabb mint ez. Nem is értem. Nálam a szép színnél véget is ér a dolog mert egy korty után hűlt helye a színnek...

floracska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

csillag

2015. április 27.

Rajongok érte. A ruby tuesday àrnyalat az egyik legszebb piros szìn amit valaha használtam, drogériás rùzsok között kiemelkedő a tartòssága. Egyenletesen kopik, nem szárìt, sőt! Rég örültem ennyire smink cuccnak. Sajnos nem tetszik más árnyalat, pedig beruháznék rá.

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

yokkoa

2015. április 16.

Glamour napokon vettem a dm-ben, féláron 1500 ft-ért, így azt mondom nagyon jó árban volt, 3ezret viszont nem adnék érte. Nálam ez 4 és fél csillag, most inkább lefelé kerekítettem. Ennek oka, hogy nagyon nehéz szépen felkenni, csúszik mászik, nem marad meg a helyén. Szépen ki lehet vele kenni a számat, nem ül meg a ránkcokban, gyönyörűen fed, de könnyű elkenni a kontúron kívülre, túl könnyű. Egyébként iszonyúan tartós: papírral megtöröltem amennyire csak tudtam és még utána is inkább csak matt lett, de abszolút nem kopott meg. Nem szárítja az ajkakat, ez is plusz pont. (Ha eközött és Loréal között kellene választanom, abszolút ez a nyerő!) Ruby Tuesday árnyalatot vettem, ami nekem enyhén pinkes beütésű vörös, gyönyörű árnyalat! (Legjobban a Scarlet Ghost tetszett, de azt nem mertem bevállalni.)

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 16.

fausztdori

2015. március 12.

A német beauty bloggerek az egekig magasztalták, így felkeltette a kíváncsiságom. A "Rosewood" színt választottam és tényleg egy szenzációs termék a maga kategóriájában. Tartós, nagyon szépen felvihető, erősen pigmentált és nem is szárítja az ajkam.
Másodiknak a "Scarlet Ghost" színt vettem meg. Ez a piros nagyon intenzív és könnyebben csúszik félre, így ezzel csínján kell bánni, de a "Rosewood" tökéletes hétköznapi rúzs.

fausztdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

BeautyByCATherine

2015. március 3.

PRETTY FLAMINGO van a birtokomban, amely egy közepes rózsaszín árnyalat enyhén csillámos beütéssel. Olyan flamingós rózsaszín :D Jól pigmentált!
Valóban jól kenhető és ami nekem kimondottan tetszik, hogy nem szárítja az ajkaimat. Hidratál. Tartós, egyenletesen kopik. Így nem kell öt percenként nézegetni a tükörben, hogy merre csúszott el,stb...
A rúzs tokja elegáns és tényleg nagyon igányes. :))

BeautyByCATherine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

A rúzs tokja elegáns és tényleg nagyon igányes. :))

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2