Max Factor

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea,- avocado,- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehér teakivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigment tartalmú ajakrúzs még intezívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bernilife

2015. február 20.

A rúzsok közül nekem ez az abszolút kedvenc, intenzív szín, tartós és ha kopik akkor sem a vállalhatatlan kategória! :)

bernilife
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 20.

Mandel

2015. január 19.

Ma rúzs vadászatra indultam a Rossmannba. Nagyon tetszenek a nude árnyalatok, de sajnos ebből is nagyon kevés van, ami jól áll.....nem lehet se világos, se sötét, se rózsaszínes.
A Burnt Caramel (745) viszont tökéletes számomra, ezt amolyan hússzínnek mondanám. 60 %-os kedvezménnyel vettem !!
Vettem egy szájkontúr cerkát is, amivel majd alá alapozok, hogy tartósabb legyen.
Egyébként feltettem a próba rúzst a boltban, utána elmentem kajálni....., a rúzs nagyrésze eltűnt, de halványan azért még látszott. Megerősíthetem, hogy kopik ugyan, de egyenletesen, nem csúnyán. Nekem jó is ez így, aki ennél tartósabbat akar az vegyen Max Factor Lipfinity-t, amit bolti próba után alig tudtam lerobbantani a kezemről :).

Mandel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 19.

Pingvinke2000

2015. január 12.

Ma megvettem akciósan a Scarlet ghost színűt (beleszerettem a színbe). Rögtön ki is próbáltam itthon és nem csalódtam, mivel nagyon könnyű felvinni, egy rétegben is szép színt ad. Tartóssága jó, nekem kicsit kopott pár óra után, de így is fent maradt pedig ettem-ittam. A számat nem szárította, még úgy sem, hogy elfelejtettem előtte valamilyen ajakápolót feltenni. A befektetésem ma megérte és nem bántam meg. És egy plusz dolog, ami a rúzs mellett szól és a tartóssága mellett: mikor a kézfejemen néztem a színét, csak egy zsepivel letöröltem gyorsan, hazaértem tettem vettem, mosogattam, hajat mostam és láss csodát a teszt csíkom még fent van, bár elég halványan látszik, de látszik és nem kevés víz érte :) Szóval tutira jó rúzs!!

Pingvinke2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

rasztokata

2015. január 5.

Új év, első munkanap, az ebédidőt feldobtam egy rövid körúttal a Rossmannba. Nem is volt konkrét elképzelésem, de a rúzsoknál megakadtam természetesen. Alkalmakkor szeretem a feltűnőbb színeket, a Scarlet ghost egyből a kosaramba került. Aztán ki belőle, mert átgondolva, vörös rúzsom már van... Ekkor megláttam a Firefly-t, ami egy mályvásabb szín (tehát nem az én világom), de egészen megtetszett. Úgy döntöttem, megveszem, de mivel akciósak voltak, végül a vörös is jött velem :) Itthon kipróbáltam mindkettőt, a vöröset sem bántam meg, mert kicsit pinkesebb árnyalat, a Firefly viszont egyszerűen fantasztikus. Annyira szép és természetes színe van, nem túl világos, nem túl hivalkodó. A tartósságát még csak most fogom tesztelni, de bízom benne! :)

rasztokata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

pampamacska

2014. december 22.

Első rendes rúzsomnak sikerült a 720-as scarlet ghost színűt kiválasztanom, ami azt hiszem kissé túl erős volt, de ha keveset használok, akkor viselhető. Egy rendes pirosat szerettem volna, ebben a márkában megbíztam, viszont ruby tuesdayt nem találtam itt, fehérváron :( Szárítást és kopási kellemetlenségeket nem éreztem.

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Svetlana

2014. december 4.

Krémes, olyan, mintha semmi sem lenne a számon, középtartós, szép színe van. A szaga "rúzs-szag" és vhogy nem voltam tőle elájulva. Akciósan 1450-ért vettem a Rossmannban, így ár-érték arányban jó, de nem veszem újra.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

UntyuliPuntyuli

2014. november 28.

Tegnap megvettem a Müllerben. Szerencsém volt, mert most minden max factor termékre 25% kedvezmény van.
Kellemes felvinni, krémes, jó érzés az ajkakon. A tartósságától többet vártam. 4 órát bírt ki evés és ivás nélkül. Amikor elvitelre vettem egy kávét (újra felkentem) a rúzsom a kávés pohár száján landolt. Undorítóan nèzett ki... A szine viszont gyönyörű még megkopva is. Az áráért többet vártam. Ezért 4 pont

UntyuliPuntyuli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

stefania.kozak

2014. október 17.

Ajándékba kaptam az English Rose 510-es színt, nagyon romantikus, szép szín. Tartós, nagyon szép a csomagolás. És az illata is csodás.

stefania.kozak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

BonnyBunny

2014. szeptember 28.

Tartós, jól pigmentált rúzs, krémes állaggal, gyönyörű, luxust keltő csomagolásban. Drogériás termékhez képest top minőség, jó ár-érték aránnyal. Nekem egy finom hideg rózsaszín árnyalatban, a 615 Stardust Pinkben van meg ami hétköznapokra a hamvasszőke hajamhoz és világos bőrömhöz telitalálat.

BonnyBunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

sztinke

2014. július 24.

Tényleg nagyon jó rúzs! Szép, igényes a csomagolása, krémes az állaga, jól pigmentált, egyenletesen fed, tartós is és nem kellemetlen a viselete. :)
Viszont én sajnos mellényúltam színválasztásnál, úgyhogy megyek újra vadászni! :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2