KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat, csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea-, avokádó- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehértea-kivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigmenttartalmú ajakrúzs még intenzívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BonnyBunny

2014. szeptember 28.

Tartós, jól pigmentált rúzs, krémes állaggal, gyönyörű, luxust keltő csomagolásban. Drogériás termékhez képest top minőség, jó ár-érték aránnyal. Nekem egy finom hideg rózsaszín árnyalatban, a 615 Stardust Pinkben van meg ami hétköznapokra a hamvasszőke hajamhoz és világos bőrömhöz telitalálat.

BonnyBunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

sztinke

2014. július 24.

Tényleg nagyon jó rúzs! Szép, igényes a csomagolása, krémes az állaga, jól pigmentált, egyenletesen fed, tartós is és nem kellemetlen a viselete. :)
Viszont én sajnos mellényúltam színválasztásnál, úgyhogy megyek újra vadászni! :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

katemus

2014. július 1.

Hihetetlen tartós és pigmentált rúzs, mindenkinek csak ajánlani tudom! Remekül hidratálja az ajkakat. Árban kicsit húzós, de kuponnal nagyon megéri az árát!

katemus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

c.ancsa

2014. március 29.

Ha lehetne erre 6-ost adnék. :) Már csak azért is, mert a NYC, Catrice rúzsokat is 5 csillagra értékeltem, akkor ez tényleg megérne 6-ot, bár tény, hogy azokra az ár-érték arány nagyon sokat dob, ez magasan jobb tőlük... Viszont jóval drágább is. De megéri az árát, szerintem egy klasszikus, vagy favorit színre ebbe megéri beruházni! :) A csomagolása, ohhh, imádom, olyan szép! :) Nem kezdem el írni a sémát (állag, illat, pigment, stb) annyit szeretnék mondani, hogy egy óóóóriási fagyizást simán kibírt, ami 5 gombócot jelent. :DD Ennyit szeretnék mondani... ;)

c.ancsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

afmz

2014. március 12.

Hihetetlen ez a termék. Nekem a Scarlett Ghost árnyalatban van meg, ez egy vöröses rúzs enyhe pink aláfestéssel, egyszerűen tökéletes a bőrszínemhez. Extra világos tónusú vagyok, és ha felkenem lágyan, igazán babás lesz tőle a karakterem. Nagyon szeretem. Drága rúzsokat megszégyenítő a tartóssága - nálam ez úgy fél napot jelent - és a pigmentáltsága is igazán erőteljes. Na és a külcsín... kevésbé, de azért meg-meg nézem egy termék külcsínét, és ennek határozottan bejövős a csomagolása.

afmz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Filomena

2014. február 28.

Nagyon szeretem ezt a rúzst és egyébként is a Max Factor márkát. Minden termékük tökéletes!

Tartósnak tartós, utcai viseletre tökéletes, azért egy bulit nem bírna ki de arra ott van a Lipfinity...
Egy étkezést még túlél, bár azért fakul (igaz halvány árnyalat van nekem, az erősebb lehet még tartósabb), tehát kimondottan szerintem utcai viseletre való alkalmakra annyira nem. Természetesen azért 10000-szer tartósabb mint egy sima rúzs! :D

Finom krémes állaga van, íze enyhén gyümölcsös.
A Lipfinity után ez a kedvencem!

Filomena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Finom krémes állaga van, íze enyhén gyümölcsös.
A Lipfinity után ez a kedvencem!

icipiciencsilany

2014. február 18.

Két árnyalatban van meg: English Rose és Maroon Durst, mind a kettő nagyon tartós és szép szín. Ami miatt különösen a szívembe lopták magukat, hogy kifejezetten jól bírják az evés-ivást, nem jönnek le attól, hogy beszélek, iszok egy pohár vizet stb. Ez azért jó, mert pont ez tántorított el idáig attól, hogy rúzst kenjek magamra, egyszerűen idegesítene, hogy egész nap erre figyeljek. Nem kopik csúnyán. Különösebben nem érzem, hogy hidratálna, de nem is szárítja ki a számat. Nekem az illata is kifejezetten tetszik :)

icipiciencsilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

2014. február 8.

Burnt caramel, Angel pink, Chilli büszke tulajdonosa vagyok. Mindhárom gyönyörű, órákon át tartó színt biztosít. Egyáltalán nem szárítja a számat, a csomagolása is szép, tökéletes rúzsok!

Greenheart

2014. január 12.

Nekem a 735-ös, Maroon Dust nevű változata van meg, én is féláron vettem anno. Nincs az a zavaró, száraz állaga, inkább krémes, kellemes viselet. Nem szárítja a számat, viszont a hidratáló hatás is erős túlzás számomra... A színe egy nude árnyalat, hasonló a Chubby Stick Intense 01, Curviest Carameléhez, ám ez narancsosabb, ennek ellenére nem kirívó, szép, természetes árnyalat. Felvinni könnyű, tartóssága is rendben van :)

Greenheart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

bogcsilike

2014. január 3.

star Dust van meg, én nagyon szeretem, tartós, szép a színe, biztosan újra fogom venni, amint elfogy.

bogcsilike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2