KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea,- avocado,- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehér teakivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigment tartalmú ajakrúzs még intezívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

2 db Max Factor Colour Elixir Rúzs
Ár: 1300 Ft/db - ajándékkal , Eladó: Kittus89
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként postán maradó vagy foxpost
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással

vivcsusz

2013. július 9.

Nagyon szeretem a Max Factor-termékeket.

Az English Rose árnyalat van meg,gyönyörű szín. A rúzs krémes állagú,nem szárít,szép fényű és extra tartós. (enni,inni bátran lehet vele ; 6 órán át bírja nekem) Az illata pedig számomra olyan finom vaníliás.. :P

Szóval csak ajánlani tudom.

vivcsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.

Nagyon szeretem a Max Factor-termékeket.

Szóval csak ajánlani tudom.

chris2007

2013. március 30.

Két árnyalatom van, nagyon kellemes rúzs, nem szárít szép a színe. Színtartása brutális, ha lekopik a rúzs akkor is marad szín a számon, akkor már inkább nem is rúzsozom utána, hanem csak szájfényezem vagy ajakápolózom. Pont ez az ami egyben zavaró is, hogy az első szép felvitelt nem tudom megismételni. Főleg az english rose árnyalatnál, ha többször kenem egymás után akkor a szám nem az a szép rózsaszín lesz hanem narancsos, ami már egyáltalán nem tetszik.

chris2007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

jibjab

2013. március 20.

Nagyon krémes és kellemes. Nem szárít és szép a színe. Ebben az árkategóriában prémium minőség. Sok drágább nem teljesít ilyen jól. Az összetevők érdekelnének.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

erika81

2013. március 15.

A 745 Burnt Caramel-t és a 833 Rosewood-ot vettem meg. Tényleg hidratál, tartós, isteni illatú, stabil a tokja. Elég sűrűn lehet hozzájutni akciósan, megéri!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Black Fairy

2013. március 6.

Kellemes viselet, jól kenhető, és nagyon szépek a színek...Viszonylag tartós, és egyenletesen kopik....Nem szárít, szépen fed...:)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 6.

nomoi.81

2013. február 14.

Nagyon krémes, jól kenhető rúzs csodás színekkel! Kár, hogy amelyik a legjobban tetszik az nálunk nem kapható, de ez már a bolt hibája, nem a rúzsé. Mindenesetre így is találtam magamnak megfelelőt a színválasztékból. Nekem a Rosewood (833) és Maroon Dust (735) árnyalatok vannak meg, mindkettőt simán elhordhatom a hétköznapokon is. 4-5 órát simán kibírt nálam kopás nélkül, mondjuk igaz, hogy nem ittam és ettem az idő alatt. És amit még nagyon szeretek benne, hogy nem szárítja az ajkaimat!

nomoi.81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

médea

2013. január 27.

Nagyon jó minőségű rúzsnak tartom, egyáltalán nem szárít, jól ápol, és a krémessége ellenére meglehetősen tartós is. Mégsem szeretem, egy szép barna árnyalatot vettem a Rosewoodot- ahogy kopik mindig élénk rózsaszínre változik a számon. Ezt más rúzsoknál nem tapasztaltam. (Kivéve egy régi Lauder rúzst) Van egy másik színem is belőle egy elég erőteljes piros Chilli, ez nem változtatja a színét, de ezt nem használhatom minden nap.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Fevi

2013. január 24.

Az első rúzsom :) a szép színei miatt esett a választásom rá. A Star dust Pink boldog tulajdonosa vagyok. Gyönyörű színe van, jól pigmentált, ha nem teszek alá ajakápolót is nagyon jól működik. Megfelelően hidratál is, elégedett vagyok vele. Nagyon jól passzol a bőrömmel és a hajszínemmel is. Mindenképp jó választás volt! :))

Fevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Roxanne

2012. december 28.

Egy rendkívül szimpatikus stílusú külföldi bloggerinánál leltem rá a "Burnt caramel" nevű árnyalatra. Sok külső adottságunk egyezik, a sminkelési stílusunk is, így gondoltam, ha nála bevált, tehetek én is egy próbát.
Jókívánságaim kergessék a hölgyet a sírig. Egyúttal bizton kijelenthetem, hogy egy újabb márkát találtam, amitől szívesen és nagy bizalommal vásárolok rúzsokat a jövőben, mert az eddig birtokomban lévők ( több lipfinity tartós, colour collections és most ez) sem külcsínben -mit csináljak, elegáns és kész-, sem maga a termékként, nem tudtak csalódást okozni.

A szín maga egy natúr árnyalat, barnás, de meleg bőrtónuson szép nude-ként érvényesül. Határozottan az az érzésem, hogy a folyékony Lipfinity "Bare" árnyalatának szilárd verziója. Ami nem baj, ugyanis ez, azzal ellentétben, építhető. Nem csillámos, matt rúzs. Nem szárít, illetve szépen szinten tartja az ajkak nedvességtartalmát. A pigmentáltsága is megfelelő, egy rétegben már mutatós.
A csomagolás pedig..... tiszta Diana hercegnő-szindróma. Őróla se tudták a kívülállók, hogy szerette a rubintos-zafíros nyakláncokat egyszerű bizsukkal vegyítve szetként hordani, olyan kifinomult érzékkel válogatta össze a megfelelő darabokat.

Roxanne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

norci

2012. október 2.

Szintén pozitív tapasztalatot tudok megosztani. A 837-es Sunbronze példánya van meg, és mint legfontosabb szempont, nem sárgítja a fogamat. Egész napos akcióm még nem volt vele, de amíg próbálgattam, nem okozott csalódást. Nem vagyok annyira rúzspárti, de ez a termék meggyőzött, hogy ideje több bizalmat szavazni nekik.

norci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2