KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálja és táplálja az ajkakat, csodálatos színt kölcsönözve azoknak. A titok a 60%-os Elixir tartalmában rejlik, melyben olyan aktív összetevők vannak, mint shea-, avokádó- és aloevaj, valamint antioxidáns hatású fehértea-kivonat. Az Elixir formula hidratálja az ajkakat, melyek akár egy hét alatt puhábbak lesznek, így a magas pigmenttartalmú ajakrúzs még intenzívebb színnel burkolja be őket, tökéletesen ragyogó ajkakat varázsolva.

Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: kb. háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénzben vagy átutalással
Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AbbeyB Makeup

2013. december 23.

Én a "Chilli" árnyalatot vettem meg, ami egy csillámló, vörös szín. Nagyon szépen pigmentált, és sokáig hibátlanul fent marad az ajkakon. Bár az egyenletes eloszlatása kicsit nehézkes, ezért érdemes két rétegben felvinni és ecsetet használni hozzá.

AbbeyB Makeup
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 23.

csernusbrigi

2013. december 14.

A 615 Star Dust Pink árnyalattal rendelkezem. Megunva a Nude árnyalatokat, egy kicsit feltűnőbb színű rúzst szerettem volna, de a nagyon sötétek szerintem nem mutatnak olyan jól az ajkamon, ezért esett erre választásom. Színe tökéletes, emellett kellemes illatú, krémes, és a számat sem szárítja. Buliban és suliban is egyaránt viselhetem. Egyszerűen imádom! :)

csernusbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Babuin

2013. december 7.

Na igen ez, ez egy igazi rúzs..hidratál,tartós, gyönyörű színek,pigmentáltság, finom illat, gusztusos kinézet..többet kívánni sem lehetne,már csak annyit, hogy olcsóbb legyen :D..és akkor még beszereznék 6-ot..amúgy egy mályvás szín (talán Firefly), egy pirosas (Chilli?), meg egy barackos van meg nem tudom a nevüket pontosan..

Babuin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

vivcsusz

2013. július 9.

Nagyon szeretem a Max Factor-termékeket.

Az English Rose árnyalat van meg,gyönyörű szín. A rúzs krémes állagú,nem szárít,szép fényű és extra tartós. (enni,inni bátran lehet vele ; 6 órán át bírja nekem) Az illata pedig számomra olyan finom vaníliás.. :P

Szóval csak ajánlani tudom.

vivcsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.

Nagyon szeretem a Max Factor-termékeket.

Szóval csak ajánlani tudom.

chris2007

2013. március 30.

Két árnyalatom van, nagyon kellemes rúzs, nem szárít szép a színe. Színtartása brutális, ha lekopik a rúzs akkor is marad szín a számon, akkor már inkább nem is rúzsozom utána, hanem csak szájfényezem vagy ajakápolózom. Pont ez az ami egyben zavaró is, hogy az első szép felvitelt nem tudom megismételni. Főleg az english rose árnyalatnál, ha többször kenem egymás után akkor a szám nem az a szép rózsaszín lesz hanem narancsos, ami már egyáltalán nem tetszik.

chris2007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

jibjab

2013. március 20.

Nagyon krémes és kellemes. Nem szárít és szép a színe. Ebben az árkategóriában prémium minőség. Sok drágább nem teljesít ilyen jól. Az összetevők érdekelnének.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

erika81

2013. március 15.

A 745 Burnt Caramel-t és a 833 Rosewood-ot vettem meg. Tényleg hidratál, tartós, isteni illatú, stabil a tokja. Elég sűrűn lehet hozzájutni akciósan, megéri!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Black Fairy

2013. március 6.

Kellemes viselet, jól kenhető, és nagyon szépek a színek...Viszonylag tartós, és egyenletesen kopik....Nem szárít, szépen fed...:)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 6.

nomoi.81

2013. február 14.

Nagyon krémes, jól kenhető rúzs csodás színekkel! Kár, hogy amelyik a legjobban tetszik az nálunk nem kapható, de ez már a bolt hibája, nem a rúzsé. Mindenesetre így is találtam magamnak megfelelőt a színválasztékból. Nekem a Rosewood (833) és Maroon Dust (735) árnyalatok vannak meg, mindkettőt simán elhordhatom a hétköznapokon is. 4-5 órát simán kibírt nálam kopás nélkül, mondjuk igaz, hogy nem ittam és ettem az idő alatt. És amit még nagyon szeretek benne, hogy nem szárítja az ajkaimat!

nomoi.81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

médea

2013. január 27.

Nagyon jó minőségű rúzsnak tartom, egyáltalán nem szárít, jól ápol, és a krémessége ellenére meglehetősen tartós is. Mégsem szeretem, egy szép barna árnyalatot vettem a Rosewoodot- ahogy kopik mindig élénk rózsaszínre változik a számon. Ezt más rúzsoknál nem tapasztaltam. (Kivéve egy régi Lauder rúzst) Van egy másik színem is belőle egy elég erőteljes piros Chilli, ez nem változtatja a színét, de ezt nem használhatom minden nap.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2