KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Müller, DM

Természetes napcsókolta ragyogást ad az év bármelyik részében. Mikro finomságú pigmenteket tartalmaz, nem csíkoz, egybeolvad a bőr tónusával.

2 árnyalatban elérhető

Ár: 2000 ft , Eladó: Kata012
Állapot: Néhány alkalommal használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Szegeden személyesen átvehető vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vitrolka

2017. október 15.

Viszkok Fruzsi egyik videójában láttam meg, hogy van belőle egy egészen világos szín is. Dm-ben swatcholtam, és hát eszméletlenül megtetszett. Applikáción keresztül azt hiszem, hogy 25%-kal olcsóbban tudtam megvenni. Világos bőrszínemhez tökéletes, nem kelt művi hatást és még tartós is. Imádom 😊

vitrolka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Barbarian

2017. október 14.

Szépen fed, mégszebb a színe végre egy bronzosító ami olyan színű amit elvárnék , könnyű vele bánni és tartós is! Eddigi legjobb !

Barbarian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Kyttu11

2017. augusztus 24.

Olyan szuper termék. Nekem a világosabb van meg, egyszerűen imádom a színét magamon és nagyon tartós is!

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

wdorika

2017. július 23.

Én pirosító ecsettel viszem fel, nem sok kell belőle, tetszik, hogy aranyosan fénylik picit. A bronzosítók nagyrészénél hiba a narancsos hatás, és szuper, hogy itt ez szóba sem jön. Nyáron a barna arcbőrön szerintem elmegy ennyi fény, főleg az esti sminkhez szép igazán. Alá elmegy egy kis púder vagy nekem a cushion alapozó is megteszi, akkor számomra valamivel könnyebben kezelhető. De megértem, ha valakinek sok már ennyi csillogás, ebben az esetben jobb, ha másik bronzert választ.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

rekacska24

2017. július 22.

Óvatosan kell vele bánni, mert a csillogó pigmentek nagyon csúnyán világítanak ha túl sokat teszünk fel belőle. Ha egyszer felkerült az arcra, nehéz levakarni az biztos. Megfelelő használat esetén szép lesz tőle az arc, bár én még nem találtam meg a tökéletes felvivő kelléket, púder ecsetet használok de azt érzem nem ez a tökéletes hozzá... Ha valaki tud jobbat írja le legyszi :D

rekacska24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.