KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   Müller, DM

Azonnal drámai volument ad, egyetlen mozdulattal.

2 árnyalatban elérhető

kismaszat

2018. szeptember 15.

Igazából mínősítést sem érdemel annyira rossz. Glamour napokon vettem féláron. Alapvetően imádom a Max Factor spirálokat,de ez konkrétan nagy melléfogás volt,összeragasztja a pillákat. Teljes pénzkidobás volt.

kismaszat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Csutak

2018. július 2.

Nagyon haragszom erre a szempillaspirálra, nagyon. Hónapok óta megvan már és még most sem tudok vele szépen dolgozni. Összetapadnak a pilláim, akárhogy próbálom felvinni a festéket rájuk, még akkor is, amikor már lehúztam a felesleget. Olyan idióta keféje van, hogy egyszerűen lehetetlen. :( Sajnálom lepontozni a kedvenc márkámat, de nem tudok mit csinálni. Féláron vettem, max factoros kuponnal a glamour napokon azt hiszem, de ilyen gyatra minőségért még ez is drága. A két csillag a csomagolásának és a márkának jár.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Leander

2018. július 1.

Összeragasztja a pillákat, csak akkor lehet vele szép végeredményt elérni, ha már kicsit elkezdett beszáradni. Akkor a végeredmény egész jó, bár nem átütő. Lemosni viszont lehetetlen, így teljesen összetöri, tönkreteszi a pillákat. Még a bivalyerős Balea kétfázisú lemosó is küzd vele, pedig az nekem eddig mindent pikk-pakk leszedett. Mindenképpen maradok inkább a Max Factore 2000 Calories spiráljainál...

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Kira87

2018. június 2.

Hát ez valami borzalom. Véltelenül a vízálló verziót sikerült megvennem. Semmivel nem tudtam lemosni, még három nap múlva is ott volt a pilláimon. Olyan lemosóm van, ami a vízállót is leszedi elvileg.. A másik fele, hogy akárhogy húztam-vontam csak összeragadtak a szempilláim, nem sikerült szépen kifesteni őket. Féláron vettem, de teljesen pénzkidobás volt, megy a kukába, mert használhatatlan. Nagyot csalódtam a Max factorban, idáig imádtam a spiráljaikat, de ez...

Kira87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Krtszbglrk

2018. május 12.

Összességében szép pillákat lehet vele csinálni, de olcsópp spirálok is tudnak ilyet.
Ami nem tetszik benne ,hogy szinte lehetetlen 100%-osan lemosni akármivel próbálom.

Krtszbglrk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

LoraBangs

2018. május 12.

Féláron vettem egy hónapja, azóta többször próbáltam használni, pocsék. Póllábak.. Végül is amit ígér teljesíti = belőlem drámai hatást váltott ki. Cseréltem a keféjét, de a töltet rossz benne, a tubus szája pedig nem húzza le a felesleget (még a saját keféjéről sem). Ha nagy nehezen még is felszenvednéd a pilláidra, csomókban potyognak le a darabjai. Kukában landolt.

LoraBangs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

gyongyikeolasz

2018. május 10.

Legrosszabb szempillaspirál amit valaha próbáltam. Felvitel után 1-2 órával lepotyogott és elkenődött. Többször próbáltam de mindig nagyon hamar gond volt vele. Nem ajánlom senkinek

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

HLM

2018. május 8.

Féláron szereztem be Glamour napokon, de így is totál pénzkidobás volt.A pilláimmal konkrétan semmit nem csinál, olyan, mintha ki se spiráloztam volna.A szemhéjam viszont tiszta festék lesz tőle, gondolom az olajos formula miatt.Sokkal jobb spirálok vannak töredék árért.Nagy csalódás.

HLM
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

szamira

2018. április 21.

Fú, nagyon nem. Kis göböcskékbe áll össze a szempillámon, és a nap folyamán potyog. Rétegezni nem lehet, mert brutál csúnya lesz.
Még féláron sem érte meg.

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Még féláron sem érte meg.