KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   Müller, DM

Azonnal drámai volument ad, egyetlen mozdulattal.

2 árnyalatban elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kira87

2018. június 2.

Hát ez valami borzalom. Véltelenül a vízálló verziót sikerült megvennem. Semmivel nem tudtam lemosni, még három nap múlva is ott volt a pilláimon. Olyan lemosóm van, ami a vízállót is leszedi elvileg.. A másik fele, hogy akárhogy húztam-vontam csak összeragadtak a szempilláim, nem sikerült szépen kifesteni őket. Féláron vettem, de teljesen pénzkidobás volt, megy a kukába, mert használhatatlan. Nagyot csalódtam a Max factorban, idáig imádtam a spiráljaikat, de ez...

Kira87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Krtszbglrk

2018. május 12.

Összességében szép pillákat lehet vele csinálni, de olcsópp spirálok is tudnak ilyet.
Ami nem tetszik benne ,hogy szinte lehetetlen 100%-osan lemosni akármivel próbálom.

Krtszbglrk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

LoraBangs

2018. május 12.

Féláron vettem egy hónapja, azóta többször próbáltam használni, pocsék. Póllábak.. Végül is amit ígér teljesíti = belőlem drámai hatást váltott ki. Cseréltem a keféjét, de a töltet rossz benne, a tubus szája pedig nem húzza le a felesleget (még a saját keféjéről sem). Ha nagy nehezen még is felszenvednéd a pilláidra, csomókban potyognak le a darabjai. Kukában landolt.

LoraBangs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

gyongyikeolasz

2018. május 10.

Legrosszabb szempillaspirál amit valaha próbáltam. Felvitel után 1-2 órával lepotyogott és elkenődött. Többször próbáltam de mindig nagyon hamar gond volt vele. Nem ajánlom senkinek

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

HLM

2018. május 8.

Féláron szereztem be Glamour napokon, de így is totál pénzkidobás volt.A pilláimmal konkrétan semmit nem csinál, olyan, mintha ki se spiráloztam volna.A szemhéjam viszont tiszta festék lesz tőle, gondolom az olajos formula miatt.Sokkal jobb spirálok vannak töredék árért.Nagy csalódás.

HLM
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

szamira

2018. április 21.

Fú, nagyon nem. Kis göböcskékbe áll össze a szempillámon, és a nap folyamán potyog. Rétegezni nem lehet, mert brutál csúnya lesz.
Még féláron sem érte meg.

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Még féláron sem érte meg.