KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Az új, 3 zónás kefének köszönhetően a legkisebb pillákat is hangsúlyossá válnak. Kókuszolajat és glicerint tartalmaz.

rekacska24

2018. január 20.

Csak párszor használtam még, mert a jelenlegi spirálom még nem fogyott ki, de első pár alkalommal tetszett amit láttam. Fura a végén az a kis gumó, nem tudom mire jó, de majd jövök update-tel, hogyan vált be. :D

rekacska24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

kervivena

2018. január 2.

Én szinte rögtön azután vettem meg, hogy árulni kezdték. Nagyon szerettem a márkát, így nagy reményeket fűztem hozzá és akkor még az egyik palettáját ajándékba is lehetett kapni, ha regisztráltunk a honlapon.
Azt hiszem a mély döbbenet, ami jellemzi a reakciómat. Annyi festék maradt a kefén, hogy mindent kifestette, csak a szempilláimat nem, szóval majdnem úgy néztem ki, mint egy panda. Amikor nagy nehezen sikerült, akkor meg csomósodott, de a kefe végén található gömb résszel egyszerűen számomra lehetetlen volt kifestenem az alsó szempilláimat.
Az árához képest tragédia minőség.

kervivena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Az árához képest tragédia minőség.

Buklika

2017. december 27.

Ebben a spirálban vajon tényleg nincs parabén, vagy csak nem vallja be a gyártó? Mert gyakorlatilag az összes többi testvérében van...

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Zsaklin09

2017. november 16.

Imádtam!!! Több, mint fél évig tudtam használni minden nap, olyan nagy mennyiség van benne (13,1 ml). Csak most tudom igazán értékelni, hogy elfogyott, hogy milyen jó volt!!! A keféjével szerintem nincs semmi gond, meg kell tanulni jól használni, ez tény. Jó sok festéket visz fel a pillákra, ez nekem fontos, mert szeretem a vastag és hosszú pillákat. Más spirálokkal ezt a hatást legalább öt réteg felvitelével lehet csak elérni! Nagyon jó tartós, nem pereg le, nem maszatolódik, és ahhoz képest egyáltalán nem drága, hogy hosszú hónapokig használtam!

Zsaklin09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

NovakneViki

2017. augusztus 16.

Mivel a keféje hasonlít a kedvenc Guerlain-es spirálom keféjéhez, csak persze jóval olcsóbb, ezért beruháztam erre a szempillaspirálra. Az első pár hétben gyönyörű pillákat lehetett vele készíteni. Aztán a 40 fokos hőhullám sajnos betett a formulának és azóta már pókláb pillákat hagy maga után. Kellemetlen, hogy másfél hónap használat után ki kell dobni.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Karolin99

2017. augusztus 1.

Nagyon szeretem. Idő megtanulni helyesen használni az ecsetet, viszont gyönyörű ívelt és brutálisan hosszú szempillákat érhetünk el vele. Könnyű lemosni, szinte maradéktalanul el lehet tűntetni.

Karolin99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Viki9727

2017. július 17.

Nyereményjátékban nyertem. Sajnos nem nyerte el a tetszésem. Csomóban viszi fel a festéket, a szempillaspirál elején lévő gombóccal egyszerűen nem tudtam mit kezdeni. Egy idő után le is potyog. Nem hosszabbít, nem dúsít.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

NBetty

2017. április 29.

Ez bizonyosan egy jó nagy marketing tréfa, amit én is elhittem....Egyetlen jó van benne, hogy nem kenődik, de semmilyen dúsító hatása nincs. A kefe használhatatlan, nagy csomókban viszi fel a festéket, alig lehet eloszlatni, de akkor sem jelentkezik semmilyen dúsító hatás. Ehhez képest meg baromi drága!
Senkinek nem ajánlom.

NBetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

Senkinek nem ajánlom.

kisanna20000

2017. március 24.

en nagyon szeretem. szep,hosszu szempillaim lesznek tole...az igaz h sok festek marad a kefen de mar kitanultam h fessem ki szepen a szememet :D ha kifogy, lehetseges h ujraveszem. nekem egyaltalan nem lesz csomos tole a szempillam

kisanna20000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Csilu

2017. január 18.

Ez a szempillaspirál egyszerűen használhatatlan. Rengeteg festék marad a kefén, aminek a kialakítása nem tudom mire alkalmas, de szempillák festésére biztosan nem.

Csilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3