Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál

Ár: 1500,-Ft , Eladó: jucma83
Állapot: 1x használt, Helyszín: Eger, fizetés: Személyesátvét, posta, stb.
Alapozó eladó + ajándék primer
Ár: 1450 , Eladó: nygigi
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, (csere személyesen lehetséges)
Bettii98

2019. január 25.

Tartósság: 0
Fedés: 0, sok kell belőle,hogy látszódjon valami, de akkor is színt ad az arcnak és a pattanásokat meg a pirosságot egyáltalán nem fedi el.
104 warm almond árnyalat van meg nekem.
Kifényesedik, konkrétan disco gömb az arcom.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Tartósság: 0
104 warm almond árnyalat van meg nekem.
Kifényesedik, konkrétan disco gömb az arcom.

csokiseszter

2019. január 21.

Kuponnal megéri. Az egyik legjobb alapozó volt, de szerintem megváltoztatták az összetevőket, kevésbé fed. Vagy a bőröm változott? Hm. Színpadra használom, de rengeteg púderrel is hamar átfénylik. Azért még mindig az egyik legjobb.

csokiseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

danyadi77

2018. december 28.

Drogériás viszonylatban meglepően jól teljesít. Az ára kicsit borsos, de féláron abszolút megéri. Könnyed, elég folyékony (gyorsan is fogy) , könnyen eloszlatható, de mégis egész jó (közepes) fedésű, nem maszkos. Télre az én bőrömnek már majdnem kevés és a megszokott szín is kezd sárgásan hatni. A színválaszték sajnos elég szegényes, ha jól emlékszem.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nem szerettem, amíg használtam. Vagy nagyon sárga volt és még az is oxidálódott napközben, vagy csak egyszerűen túl sötét volt. Kiszárította az alapból száraz bőröm, és egyáltalán nem tartott sokáig. Látom, itt sokan szeretik, ezért nem adok neki 1 csillagot, mert valakinek biztos bejön, de ez az ember nem én vagyok.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Edina000

2018. november 30.

nekem a 104-es árnyalat van meg de már régebben vettem, nem rossz de sajna nekem túl sötét . Melyik ebből a legvilágosabb árnyalat? Még annyi hogy nem pattogok ki tőle még catrictól igen.

Edina000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

mrs.imperator

2018. november 15.

Joy napokon szereztem be , kézfejen próbálva ok volt az árnyalat, de hála a drogériás világításnak csak otthon derult ki hogy az arcomon iszonyúan sötét :( Pedig állagban fedésben minőségileg nagyon tetszett és a legvilagosabb arnyalatot is vettem meg :( Szóval megpróbálom esetleg keverni világossal de írtátok többen hogy bőrön is csak sötétebb lesz szóval nem biztos hogy működni fog :( Lehetne több árnyalatban mert árban se olyan kategória hogy ha egyszer kiadod rá elnézd hogy jaj még se jó a színe....

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

marysidehouse95

2018. november 13.

Glamour/Joy napokon szoktam megvenni féláron, és nagyon szeretem. Gyönyörű, erős fedése van, viszont a 101-es árnyalat túl sötét nekem, a 100-as meg hiába világos, az meg sárgástónusú, ezért általában keverni szoktam a L'Oreal-os és/vagy Rimmeles alapozómmal (néha mindhármat) így egy jó fedést és színt érek el.
Alapból magában a termék fantasztikus lenne, csak azért kap 4-est, mert nem elég széles a színskálája.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Régen probáltam szerintem jó kis alapozó. Akkor elég sötét szint vettem meg belőle de télen nem volt akkora probléma:D azóta nem vettem mert ritkán használok alapozót de lehet befogok újra szerezni belőle:)

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

danna20

2018. július 31.

Nekem nem vált be. Utólag olvastam itt hogy sötétedik a színe, lehet világosabbat kellett volna vennem viszont vártam nyárig vele, szépen lebarnultam hozzá, felkentem és így is sárgás a tónusa. Fedése közepes, tartossága sem a legjobb, gyorsan átfényesedik bár lehet ezt nyáron egy alapozóval sem tudom elkerülni..

danna20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Fruzsi

2018. július 6.

Számomra az ivory beige árnyalatban a tökéletes alapozó. Frissen felkenve maszk hatású, peding blenderrel dolgoztam a bőrömbe, de pár perc múlva tökéletesen beleolvad a bőrömbe. Jól fed, mégsem tűnök benne agyonsminkeltnek. Tartós, nem kopik látványosan. Orrfújásnál alig hagy foltot a zsepin. Ha nem lenne ilyen drága, csak ezt az alapozót használnám.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.