KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál

Ár: 3000 , Eladó: danikata
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy postázás, futárszolgálat is megoldható.
Ár: 3.000,- Ft , Eladó: Laura83
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán küldöm vagy személyesen adom át (Nyugati tér vagy Ecseri metró)

youdith

2018. február 13.

A normál bőrömre ez az alapozó sem volt tartós, lekopik itt ott, főleg orr részen-orcán és valahogy összképre sem túl modern, a mostani alapozók már szebb 'bőrképet' adnak.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Diaaa

2018. február 12.

A fedése nagyon jó, de kicsit kiszárítja az arcom :(

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

A fedése nagyon jó, de kicsit kiszárítja az arcom :(

axandra06

2018. február 11.

Már az új csomagolásút sikerült megvennem. Egy rétegben is szépen fed, de én duplázni szoktam az erősebb fedésért. Nagyon szép és természetes a végeredménye! Könnyű eldolgozni vizes szivaccsal. Egy picit mindig aláhidratálok, hogy ne legyen alatta nagyon száraz a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

axandra06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

littlelady

2018. február 9.

Nyaron a kedvencem, telen kicsit szarit onmagaban.

littlelady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Nyaron a kedvencem, telen kicsit szarit onmagaban.

abreka

2018. február 8.

Második nekifutásra sem sikerült eltalálni a megfelelő árnyalatot. előszor a 109-es árnyalatot vettem meg, de eleg sötétnek bizonyult, annak ellenére is, hogy kreol meleg árnyalatú a bőrszínem. Másodjára világosabbal próbálkoztam a 108-as Honey Beige-t vettem meg, mert nagyon jó árban volt a dm-ben. Tartósságát tekintve jó, fedése közepes, de jól építhető. Az érintésállósága sajnos teljesen fals! Fehér ingen, telefonon simán nyomot hagy :( kicsit csalódás. (amúgy mindkettő az új szögletesebb csomagolású)

abreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

rekacska24

2018. január 20.

Nagyon jó kis alapozó, bár az érintésállósságán még dolgozni kell :D Egész sokáig fenn marad, szépen mattít és jól is fed, de púder mindenképp kell fölé.

rekacska24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Nittuska

2018. január 20.

Hát sajnos a legvilágosabb árnyalat is túl sötét volt nekem.. Hiába használtam hozzá alapozó világosítót (catrice) azzal meg nem volt úgy az igazi... Amúgy fedése közepes, nem rossz de sajnos tovább kellett adnom mert számomra használhatatlan volt az árnyalat miatt..
Az még tetszett benne hogy az eredmény félmatt és érintés álló volt. Nem fogta meg a telefont stb.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Mancsusz

2018. január 2.

Nyáron használtam sokat, volt mikor magában, de inkább egy másikkal kevertem. Viszont a többi évszak során sajnos a világos árnyalat is elüt a nyakamnál. Nem szárítja a bőröm. Ecsettel szoktam eldolgozni, nagyon gyorsan és könnyen lehet. Jó a fedése, tartós, de egy egész napot nem bír ki tökéletesen, az apróbb hibákat viszont könnyen ki lehet javítani. Púderrel szoktam fixálni, általában 1-2 alkalommal púdereztem rá kicsit a nap során.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

vmolnar

2018. január 1.

Joy napok alkalmával szereztem be és teljesen meg vagyok vele elégedve. Blenderrel viszem fel, természetes hatású és nem nehéz. Púderrel fixálom, így egész nap tart. Biztosan újraveszem.

vmolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

NovakneViki

2017. november 18.

Glamour napokon szereztem be. Kellemetlen, de többet vártam ettől az alapozótól ha már érintésálló technológiával van ellátva. Nálam az érintésállóságtól messze van, mert rendszeres rákenődik a munkahelyi köpenyemre. púderrel egész nap tart. A tubusa nekem kritikán aluli, igazán kaphatott volna pumpás kiszerelést. Azt kell mondja egynek jó, de ódákat zengeni nem lehet erről.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.