Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál

Ár: 1500 Ft , Eladó: Metimi86
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Siófok, fizetés: előre utalás után postázom (mpl automata, ajánlott levél), személyes átvétel Siófokon
Ár: 2990 , Eladó: Szandrahm
Állapot: új, Helyszín: budapest , fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Régen probáltam szerintem jó kis alapozó. Akkor elég sötét szint vettem meg belőle de télen nem volt akkora probléma:D azóta nem vettem mert ritkán használok alapozót de lehet befogok újra szerezni belőle:)

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

danna20

2018. július 31.

Nekem nem vált be. Utólag olvastam itt hogy sötétedik a színe, lehet világosabbat kellett volna vennem viszont vártam nyárig vele, szépen lebarnultam hozzá, felkentem és így is sárgás a tónusa. Fedése közepes, tartossága sem a legjobb, gyorsan átfényesedik bár lehet ezt nyáron egy alapozóval sem tudom elkerülni..

danna20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Fruzsi

2018. július 6.

Számomra az ivory beige árnyalatban a tökéletes alapozó. Frissen felkenve maszk hatású, peding blenderrel dolgoztam a bőrömbe, de pár perc múlva tökéletesen beleolvad a bőrömbe. Jól fed, mégsem tűnök benne agyonsminkeltnek. Tartós, nem kopik látványosan. Orrfújásnál alig hagy foltot a zsepin. Ha nem lenne ilyen drága, csak ezt az alapozót használnám.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

monic7676

2018. június 2.

A legjobb alapozóm! Szépen fed és nem nehezíti el a bőrt!

monic7676
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

A legjobb alapozóm! Szépen fed és nem nehezíti el a bőrt!

doubleb

2018. május 16.

Mindig tesztelgetem az alapozókat, hisz évek óta nem találom meg a fix kis csodát. Alkalmakkor használom őket csak, azonban ez a termék eddig megállta a helyét. Picit világosabb színt kell választani és gy jó matt púdert is ajánlatos hozzá használni.

doubleb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Ivy96

2018. április 17.

Nagyon nehezen találtam rá az ideális alapozóra, mivel a másik Max Factort, amit több mint hét évig használtam, semelyik drogériában nem lehet már kapni...
Először vettem egy 102-es árnyalatot ebből, nagy hiba volt, mert túl sötét lett nekem.
Ma szerencsére találtam egy 100-asat is, ez tökéletes a világos bőrömhöz :) Jó minőségű, tartós, szépen fed. A hatása is elég természetes.
Ajánlom!

Ivy96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Ajánlom!

Katuska78

2018. április 7.

A legjobb alapozó, amit eddig valaha is használtam. Pár perc után egy kicsit sötétedik. Nagyon szépen fed, könnyű eldolgozni.

Katuska78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

RollinPink

2018. április 6.

Mit akarok egy alapozótól? 1 ne legyen maszk hatása. 2 ne maradjon ott az ujjamon ruhán párnán szóval legyen lerobbanthatatlan 3 legyen építhető, 4 ne üljön bele a ráncokba, 5 legyen jó fedése 5ből 5!. Építhető, nem szárít, nem ül bele a ráncokba, jól fed, tartós, nem maszkszerű, bőr közeli színek, még rontott szín esetén is úgy ahogy hordható. Ha viszont megtalálod a színt ami passzol a nyakad színéhez akkor nehezen überelhető társ. Fixálás nélkül is tartós. Vigyázni kell a kezdeti szín felkenés után 2-3 perccel mutatja meg milyen lesz valójában (hajlamos sötétedni).

RollinPink
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

babszem81

2018. április 5.

Nagyon gyenge a fedőképessége, már a délelőtt folyamán "eltűnik" a bőrömről, púderrel és anélkül is. Ennyit a long lasting-ről. Drága, mert fele ennyiért szuper alapozó kapható. Annyira már nem is csalódás, mert 2000-es évek elején még jó márkának számított, aztán 1-2 év alatt lecsúszott minőségtelenre.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Orsi0625

2018. április 2.

Nekem nagyon bevált ez a Max Factor-os alapozó. Eléggé zsíros a bőröm,de szinte egész napot kibír púderrel kombinálva átzsírosodás nélkül.Plusz pont,hogy megfázásos,orrfújós időszakban is szépen fent marad,nem hozza le a zsebkendő és utcára kilépve sem látom,hogy nagyon oxidálódna. Azt hiszem egy időre megtaláltam "AZ alapozót" számomra. Nem a legkedvezőbb árral rendelkező,főleg a drogériás termékekhez viszonyítva,de eléggé sokáig kitart egy tubus és nem utolsó sorban egy régi,elismert sminkmárkáról beszélünk. :)

Orsi0625
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.