KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál

Ár: 1799 Ft. , Eladó: fruzzs
Állapot: 1x swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: ajánlott posta/csomagautomata
Ár: 2500 , Eladó: vargakrisztina1225
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: banki utalás, posta, személyes átvétel Szeged területén bárhol

Fruzsi

2018. július 6.

Számomra az ivory beige árnyalatban a tökéletes alapozó. Frissen felkenve maszk hatású, peding blenderrel dolgoztam a bőrömbe, de pár perc múlva tökéletesen beleolvad a bőrömbe. Jól fed, mégsem tűnök benne agyonsminkeltnek. Tartós, nem kopik látványosan. Orrfújásnál alig hagy foltot a zsepin. Ha nem lenne ilyen drága, csak ezt az alapozót használnám.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

monic7676

2018. június 2.

A legjobb alapozóm! Szépen fed és nem nehezíti el a bőrt!

monic7676
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

A legjobb alapozóm! Szépen fed és nem nehezíti el a bőrt!

doubleb

2018. május 16.

Mindig tesztelgetem az alapozókat, hisz évek óta nem találom meg a fix kis csodát. Alkalmakkor használom őket csak, azonban ez a termék eddig megállta a helyét. Picit világosabb színt kell választani és gy jó matt púdert is ajánlatos hozzá használni.

doubleb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Ivy96

2018. április 17.

Nagyon nehezen találtam rá az ideális alapozóra, mivel a másik Max Factort, amit több mint hét évig használtam, semelyik drogériában nem lehet már kapni...
Először vettem egy 102-es árnyalatot ebből, nagy hiba volt, mert túl sötét lett nekem.
Ma szerencsére találtam egy 100-asat is, ez tökéletes a világos bőrömhöz :) Jó minőségű, tartós, szépen fed. A hatása is elég természetes.
Ajánlom!

Ivy96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Ajánlom!

Katuska78

2018. április 7.

A legjobb alapozó, amit eddig valaha is használtam. Pár perc után egy kicsit sötétedik. Nagyon szépen fed, könnyű eldolgozni.

Katuska78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

RollinPink

2018. április 6.

Mit akarok egy alapozótól? 1 ne legyen maszk hatása. 2 ne maradjon ott az ujjamon ruhán párnán szóval legyen lerobbanthatatlan 3 legyen építhető, 4 ne üljön bele a ráncokba, 5 legyen jó fedése 5ből 5!. Építhető, nem szárít, nem ül bele a ráncokba, jól fed, tartós, nem maszkszerű, bőr közeli színek, még rontott szín esetén is úgy ahogy hordható. Ha viszont megtalálod a színt ami passzol a nyakad színéhez akkor nehezen überelhető társ. Fixálás nélkül is tartós. Vigyázni kell a kezdeti szín felkenés után 2-3 perccel mutatja meg milyen lesz valójában (hajlamos sötétedni).

RollinPink
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

babszem81

2018. április 5.

Nagyon gyenge a fedőképessége, már a délelőtt folyamán "eltűnik" a bőrömről, púderrel és anélkül is. Ennyit a long lasting-ről. Drága, mert fele ennyiért szuper alapozó kapható. Annyira már nem is csalódás, mert 2000-es évek elején még jó márkának számított, aztán 1-2 év alatt lecsúszott minőségtelenre.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Orsi0625

2018. április 2.

Nekem nagyon bevált ez a Max Factor-os alapozó. Eléggé zsíros a bőröm,de szinte egész napot kibír púderrel kombinálva átzsírosodás nélkül.Plusz pont,hogy megfázásos,orrfújós időszakban is szépen fent marad,nem hozza le a zsebkendő és utcára kilépve sem látom,hogy nagyon oxidálódna. Azt hiszem egy időre megtaláltam "AZ alapozót" számomra. Nem a legkedvezőbb árral rendelkező,főleg a drogériás termékekhez viszonyítva,de eléggé sokáig kitart egy tubus és nem utolsó sorban egy régi,elismert sminkmárkáról beszélünk. :)

Orsi0625
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

XYZ10

2018. március 12.

Sokáig használtam és nagyon szerettem. Találtam passzoló árnyalatot, könnyű volt felvinni. A csomagolását soha nem szerettem, pláne mert nem egy olcsó alapozóról van szó. Ezen kívül közepes fedésű és nekem púderrel egész nap tartós volt.

XYZ10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 12.

HenkiPenki

2018. március 2.

Évekig ezt használtam, nagyon szerettem, de amit most vettem, mintha teljesen más lenne. Kicsit mintha más lenne a színe is és az állaga is, illetve nekem is szárítja a bőröm, muszáj előtte arckrémeznem (bőven). Csalódtam, most keresek másikat...

HenkiPenki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

PVP 0 0

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.