KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2x3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:   2x3 ml
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

A Max Factor Lipfinity Colour & Gloss egy innovatív, kétfázisú rúzs, amely a többtónusú színek és a csábító csillogás új dimenzióit kínálja. A többtónusú szín és a többdimenziós ragyogás a Lipfinity Colour & Gloss két rétegének, az átlátszatlan színezett alapréteg, illetve a csillogó, ragyogó színű fedőréteg találkozásának köszönhető.

Max Factor Lipfinity Colour&Gloss Rúzs 640 Lasting Grenadine
Ár: 1500 , Eladó: Pandaaa
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki átutalással, vagy személyesen készpénzben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Reni07

2018. június 5.

Szeretem. Tartós és szépen, egyemletesen kopik. Van hogy még map végén is a helyén van. :)

Reni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

anditrombitas

2018. április 14.

Nekem a Max Factor Lipfinity rúzsai váltak be a legjobban, ezek tényleg tartósak! Picit szárít, de ez tényleg ottmarad a szádon :) Gyönyörű színe van a Luminous Petal 530-nak, a szám színénél kicsit sötétebb, ezer éve keresem ezt az árnyalatot, sok-sok csalódás után találtam rá.

anditrombitas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

PAncsi79

2018. április 6.

Nem mondhatja a Max Factor, hogy nem adok esélyt a termékeinek...
Annak ellenére, hogy megjártam a Lipfinity rúzzsal, még adtam esélyt ennek a duónak is, hátha...
Nos, a szájfénnyel nincs semmi bajom, azt szeretem, de a rúzs része ugyanolyan szörnyen darabosan málik a számról, mint a másik terméknél. Ahogy egy korábbi véleményező is írta: rendkívül kevés ideig bírja ki szép állapotban a bőrön, még egy órát sem, aztán olyan rondán darabosan kezd el kopni, mintha rettenetesen cserepesek lennének az ajkaim. Az evést sem bírja cseppet sem, bár ezen már meg sem lepődöm, örülnék, ha legalább addig kibírná valahogy az ajkaimon...
Borzalmas a rúzs része, a szájfényt elhasználom, azért nem pontozom le jobban.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Nem mondhatja a Max Factor, hogy nem adok esélyt a termékeinek...
Borzalmas a rúzs része, a szájfényt elhasználom, azért nem pontozom le jobban.

evi94

2018. február 2.

Imádom! Lerobbanthatatlan a szájról a matt része, csak szemfestéklemosóval tudom teljesen leszedni. Éppen ezért ha eseményre, buliba megyek csak ezt használom. Azt sajnálom csak hogy ilyen sokba kerül, különben minden színt megvennék.

evi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

FruzsiF

2017. szeptember 23.

Alapvetően egy jó kis szájfény főleg az erős színek kedvelőieknek(Bár én nem tartozom ide)

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Viki8859

2017. január 18.

Imádom a színét (600-as) !! Bár az tény, hogy kicsit szárítja a számat, viszont nagyon tartós!

Viki8859
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Kila

2016. október 30.

Ez aztán a tartós rúzs...le sem lehet robbantani :) Féláron vettem,a teljes ára kicsit borsos...bár a minősége tényleg szuper!! Nekem nagyon elnyerte a tetszésem. Egy rétegben,vékonyan is fed,és nem pereg le!!!

Kila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

JenniiOlah

2016. október 8.

Már hónapok óta szemezek ezzel a termékkel, de sajnáltam volna kiadni érte 4000 forintot. Viszont a Glamour napoknak köszönhetően most végre beszereztem a 630-as árnyalatot és egyszerűen beleszerettem.
Nagyon jól pigmentált és eszméletlenül tartós. Nem tapasztaltam még ilyet, micellás vízzel is hiába sikálom, épp egy picikét halványodik. Pluszban a víz nulla hatással van rá. Imádom!
Az egyetlen fekete pont, hogy sokáig ragad, hiába szárad meg hamar. De ettől el tudok tekinteni, mert egyszerűen tökéletes számomra ez a termék.

FRISS: Szárítja az ajkaimat és sajnos, amikor - végre valahára - elkezd kopni, először szépen egyenletesen, aztán darabokban. Ezért sajna jár a csillaglevonás.

JenniiOlah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

noriri

2016. június 16.

Elrettentő ez a termék. Nagyon nagyon szárítja a szájat, és tényleg darabos, ahogy az előző kommentelő írta. Néhány darab viszont rászárad a szádra és semmi pénzért nem akar lejönni.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Akasa

2015. október 16.

500-as árnyalatot sikerült megvennem, szerencsére Glamour nap alkalmával, így nem dobtam ki az ablakon 4.000 HUF-ot, csak kettőt...
Borzalmas!
Mi számít a Max Factornak tartósnak? Maga a szín szép, de kb. felkenés után 1 órával elkezd darabokban eljönni. Darabokban valóban megmarad nap végégig, de undorító. Olyan, mint amikor a száraz, cserepes szájára valaki felken egy rikító rúzst!
Próbáltam hasonló színű Labello-val enyhíteni a száradást... sikertelen.
Mindegy, hogy vékony, vagy vastag rétegben viszed fel, hullik. Majd jön a harc, hogy levakard magadról.
Kb. 2 óra lehet növelni a foszlást, ha az első réteg megszáradása után kenek rá Avonos ajakfeltöltő krémet, amit megint hagyok percekig száradni. Na nekem ez reggelente nem fér bele. Inkább kopjon egyenletesen fél óra után, vagy ne legyen rajtam semmi!
Nálam teljes pénzkidobás volt, sose fog elfogyni :(

Akasa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Borzalmas!
Próbáltam hasonló színű Labello-val enyhíteni a száradást... sikertelen.
Nálam teljes pénzkidobás volt, sose fog elfogyni :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.