KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 2000 Ft , Eladó: kobloskitti
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postai uton is megoldható
Ár: 1500 Ft+ posta , Eladó: Mariann88
Állapot: Teljesen új, csak kibontva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás után postával küldöm/személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kissd

2017. december 9.

Mikor divatba jöttek a matt és tartós rúzsok akkor találtam rá erre, ennek már vagy 2 éve....akkor vettem egy árnyalatban, aztán az első pozitív élmény után beszereztem még két színt... kár volt. Ha épp nem úgy van hidratálva a szám, akkor darabokban lejön... egyszer sikerül, másszor nem.. így inkább a nem mellett döntöttem, Anyukámnak szuper bevállt viszont, így neki ajándékoztam. Szerintem drága termék ahhoz képest, hogy mit tud... nekem 3*

kissd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

lucak

2017. december 6.

Én nagyon sajnálom, hogy erre pénzt költöttem, darabos, csomósodik, egyszerűen nem jó.

lucak
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Kiran

2017. november 28.

Tökéletes 2 àrnyalatom van és még mindenképpen be kell a So Glamorous-t.
A hidratàlójàt viszont azért rendszerrsen uto kell kenni.

Kiran
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Tökéletes 2 àrnyalatom van és még mindenképpen be kell a So Glamorous-t.
A hidratàlójàt viszont azért rendszerrsen uto kell kenni.

Konszuelita

2017. november 15.

Ez a kedvenc tartós és csókálló ajakrúzsom. Könnyű a használata (annak aki tudja mikor kell rákenni az ápolóját, eleinte voltak problémáim vele, ki kell tapasztalni) .Mindig valamilyen piros árnyalatot választok, amik tökéletesek számomra. Egész nap ugyan nem bírja, de egy egész estét igen. Sminklemosó kendővel könnyű eltávolítani. Glamour napokon szoktam megvásárolni 50% kedvezménnyel.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

hegian

2017. november 13.

Nagyon tartósnak bizonyult, de ennek most kivételesen nem örültem. Sajnos bármennyire is próbáltam -a professzionalitás bevonásával- megkerülni a szárazságot, nem jártam sikerrel. Ha alaposan hidratálunk elôtte, akkor viszonylag tûrhetô a végeredmény. De ez semmiképp sem egy gyorsan feldobható típus. :)
A színe viszont gyönyörû és magasan pigmentált.

hegian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

A színe viszont gyönyörû és magasan pigmentált.

dunaimano

2017. november 11.

Nos nálam ez az igazi csodaszer!
Vásárlás előtt hetekig jártam a boltokba próbálgatni, melyik színek tetszenek és állnak jól, végül 2-3 árnyalat közül választottam a 180 SPIRITUAL színt, ami tökéletesen passzol hozom, és egy kicsit erősebb karaktert ad a számnak. Már a próbálgatások alatt is éreztem az extrém tartósságát, pedig akkor csak a színt használtam, a hidratálót nem. Tényleg tart 24 órán keresztül! Evésnél alig jön le, ivásnál egyáltalán, és abszolút csókálló! :D Tesztelve! Egyetlen hátránya, hogy ha picit megkopik, és újra szeretném kenni, darabokban elkezd lekopni. A pici kopás viszont annyira nem látszódik, mint a darabosság, szóval inkább nem kenem újra.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Nos nálam ez az igazi csodaszer!

misstee

2017. november 8.

Nekem nem vált be egyáltalán, hamar és csúnyán kopik, csomósodik az ajkaimon. Ehhez képest az ára borsos, kuponnal sem venném újra.

misstee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Niki0111

2017. november 8.

Nagyon tartós (óvatosan a felkenéssel!), nagyon pigmentált, nem szárít - a hidratáló használatakor - és valóban nem egyenletesen kopik. Drága.

Niki0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

SVivi

2017. november 6.

Kezdetben nem volt a legnagyobb kedvencem, de több használat, illetve más hasonló termékek után összehasonlítva azokkal nagyon jó termék! :) Könnyű felvinni, az ápolójával nem szárít vészesen, bár azzal át kell kenni néha a számat. A színe nagyon szép és szuper tartós is. Bár nagyon drága nekem, de gondolkozom még egy árnyalat megvásárlásáról, vagy ajándékba kérek majd. :) Bátran ajánlom mindenkinek, nagyon jó kis termék.

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Sroi

2017. november 5.

Változó minőség. Van szín ami lerobbanthatatlan és van egy-egy ami sajnos peregni kezd nagyon gusztustalan foltokat hagyva.

Sroi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.