KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 2000 Ft , Eladó: kobloskitti
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postai uton is megoldható
Ár: 1500 Ft+ posta , Eladó: Mariann88
Állapot: Teljesen új, csak kibontva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás után postával küldöm/személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
Lucinella

2017. június 13.

Glamour napok alkalmával vettem meg fél áron. Gondoltam ennyiért nagyon megéri, ha csak jó vélemények vannak róla. Nos, nekem nem vált be :( Háromszor próbáltam újra, újabb esélyeket adva neki, de egyre rosszabb teljesítményt kaptam. Nagyon gyorsan szárad, viszont nekem fél óra múlva kis darabokba jött le az ajkam belső részéről, kívül pedig tartós volt... Nagyon rossz volt, hogy félóránként le kellett kapargatnom a számról, és újra kenni. Próbáltam radirozni előtte stb, de semmi se használt. Mire hazaértem úgy lekopott, és feladtam, hogy csak az ajkam külső részébe maradt már csak a rúzs, mintha erős kontúr lett volna... Borzasztó volt. Sminklemosóval se akart lejönni, hiába kapartam, végül szőlőzsírt kentem rá, és úgy nagy nehezen lejött. Felesleges pénzkidobásnak érzem, és csalódott vagyok. A színe pedig szép lenne.. :/

Lucinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 13.

tumika

2017. június 11.

6 féle matt folyékony rúzsom van, mindegyik más márka. Ez messze a legtartósabb. Viszont kicsit szárít, érdemes előtte egy két órával már hidratálni az ajkat, és akkor nincs gond. Persze ha valakit nem zavar hogy nem matt a végeredmény, akkor csak rá kell kenni a hozzá való ajakfényt és kész.
Egyébként nagyon jó termék, hozza amit ígér, sőt!

tumika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Egyébként nagyon jó termék, hozza amit ígér, sőt!

Miposhka

2017. június 9.

Tartósság szempontjából ezt nekem találták ki, egyetlen másik szájfény vagy rúzs nem volt ennyire tartós az ajkaimon. Ugyanakkor furcsa, hogy tényleg még sminklemosó kendővel sem jön le, egyszerűen vakarni kell, külön sminklemosót pedig nem fogok venni csak ezért. Ilyen szempontból a "tartósság" picit túlzás. Az árát nagyon sokallom. Azt viszont igen nagyvonalúnak gondolom, hogy jár hozzá egy színtelen ajakbalzsam, amivel fel lehet frissíteni a színt napközben. Viszont nagyon csúnyán, foltokban kopik, ami belülről kezdődik, ahonnan technikailag teljesen lejön a szín, az ajkam külső részéről pedig utána hiába vakarom, az már bizony ott marad. A megjelenésem szempontjából kicsit aggaszt, hogy ezt más is észreveszi, és ciki. Szóval hordozgatom magammal, szeretném azt gondolni, hogy fogom is használni, mert a színt amit vettem, imádom. De félek tőle, mert úgy tűnik, napközben sok lenne vele a macera és ezért kényelmetlenül érezném magam a viselése közben.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Bleach

2017. június 7.

Évekig nézegettem, míg sokakhoz hasonlóan a glamour napokon be nem ruháztam egyre. Az első folyékony rúzsom volt, így időbe telt kitapasztalni. Nekem is feltűnt, hogy egy idő után lemorzsolódik, ami elég feltűnő volt egy olyan sötét árnyalatnál, amilyet én használok, ezt a problémát viszont egy szájceruzás alappal gond nélkül ki tudtam küszöbölni. Innentől kezdve se alkohol, se zsíros, olajos kaja, de még a bénább sminklemosók sem robbantották le a számról soha.

Bleach
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

boczagica

2017. június 6.

Az itt olvasott vélemények hatására leptem meg magam, a glamour napokon. Régóta szerettem volna valami tartós rúzst. És ez tényleg az. A szín kiválasztása nem volt egyszerű. Egyrészt mert sok színnek már csak hűlt helye volt, másrészt a férjem kint várt az autóban, és a lelkemre kötötte hogy siessek. Először úgy éreztem nem jól választottam, de mára szerelem lett belőle. A 144 -es Endlessly Magic fantázia nevű rúzst választottam. Olyan hússzínnek mondanám, vagy fáradt rózsaszínnek, pinkes beütéssel. Nem túl hivalkodó, de látszik hogy ott van.Természetes szín, és a natúr rúzsokhoz hasonlóan jó választás lehet ha nincs a ruhánkkal megegyező színű rúzsunk.Szerintem jól áll. Még nem volt ilyen tartós rúzsom. Azt ajánlom próbáljatok tesztert, mert igen csalóka a szín. Az én történetem végül is jól zárult.

Nem,az -az igazság, most néztem milyen véleményt írtam.. És egy csomó idő eltelt, és alig használom. A szín jó, de valahogy lemorzsolódik. Csúnyán.Éppen ezért alig veszem elő.Nem tudom mi lehet a baj.És nem is kényelmes. Levonok 3 csillagot.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Anita9620

2017. június 3.

Én féláron vettem Joy-napokon, mivel előtte lévő hetekben sokan próbálgattam a kézfejemen és alig vártam, hogy megvehessem. Aztán alig vártam, hogy kipróbálhassam mivel a kezemről alig lehetett lemosni, ledörzsölni és azt hittem, hogy a számon is ugyanolyan tartós lesz. Megvettem az Iced árnyalatban és ki is próbáltam, sajnos a számon nem volt olyan színű, mint a kézfejemen és a tartóssága sem volt olyan, mint amit elvártam egy ilyen drága terméktől. Számomra nagy csalódás.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Kitti-91

2017. május 25.

Imádom!!! Angelic es iced árnyaltban van meg de még lesz amit beszerzek! Lekaparhatatlan, egy hosszú pörgős napra tökéletes! Viszont sajnos más rúzsokban hamarabb találok szerelemszínt! Hiába van sok szín remélem itt is dolgoznak mèg az árnyalatokon! De a tartóssága miatt abszolút 5*, csak a színpaletta miatt adok 4*ot!

Kitti-91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

dorottya96

2017. május 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg kuponnal. Teljes áron biztos, hogy soha nem venném meg. Vegyes érzelmeim vannak eddig. Rengeteget időztem a max factor állványánál, mire a 020-as angelic árnyalat jött velem. A kézfejemen ilyen igazi világos rózsaszínes nude-a számon meg tipik "better than my lips" szituáció jött létre mikor itthon kipróbáltam. Kézfejen sokkal világosabb-kár, hogy a számon nem. Világos bőröm van és ez az árnyalat nem elég világos hozzám. Nagyon öregít, ami huszonévesen már egyáltalán nem célom. Igazából nem is tudom milyen helyzetekben tudnám használni ezt a rúzst.. még ki kell találnom, mert ez tényleg nem az én színem sajna.
A tartóssága viszont valóban brutálisan jó! Tény, hogy nagyon ráncolja az ajkakat ami nagy negatívum neki-nemhogy a színe öregít, de az ajkaim is 3x idôsebbnek látszódnak mint amik..
Azthiszem ezt a rúzst 35 felettieknek ajánlanám szigorúan!
Engem még nem győzött meg-de majd jövök updatelni, hátha összebarátkozok vele. Addig is 3 csillag

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Azthiszem ezt a rúzst 35 felettieknek ajánlanám szigorúan!

mymakeupcakes

2017. május 11.

Négy árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, ha lerobbanthatatlan rúzst szeretnék feltenni, biztosan hozzájuk nyúlok. Sajnálom, hogy nincs sok élénk, lilásabb, fuksziásabb szín, mert akkor biztosan beszereznék még párat. Kuponos napokon szoktam lecsapni rájuk, úgy az áruk is sokkal elviselhetőbb. Az, hogy szárít, az egy ilyen terméknél szerintem "alap" tulajdonság, valamit valamiért. A titok, hogy kb. 20 perccel a használat előtt aláhidratálok, majd közvetlenül a Lipfinity felkenése előtt letörlöm az ajakápolót - így picit kíméletesebb a bőrhöz.

mymakeupcakes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

ellaeleonoraella

2017. május 9.

A színek nagyon szépek és tényleg tartós. Gyorsan megszárad. Ha érzem hogy szárítja a szám bekenem az ápolóvan ami nagyon jó hidratál, akkor is szoktam használni ha kicserepesedett a szám és nagyon hidratáló. Az egyetlen negatívum hogy a szám belső részéről azért lekopik, de nem igazán látható. A leszedték éhez viszont mindenképpen olajos lemosót kell választani.

ellaeleonoraella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.