KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 500,-Ft/db , Eladó: zsazsi1
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy személyesen.
Ár: 1500ft , Eladó: Kitti
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyes átvétel vagy postázás,foxpost

Kamforka

2018. május 16.

Nekem sajnos nem jött be :// Rákenem a számra, és hiába teszem rá a fényt, olyan lesz az egész mintha hámlana, le kell törölnöm , mert még rondán is néz ki.
És drága is volt.... sajnálom, hogy pénzt adtam ki rá. Csak azért kap 2 csillagot, mert a hozzá járó fényt, más tartós rúzsokra el tudom használni...

Kamforka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Tirana

2018. május 15.

Nagyon szeretem. Hamar megszárad, nem maszatolódik, nem kopik. Hosszantartó. Vacsorához is ideális, a helyén marad.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Krisztiina

2018. május 15.

Valamikor a 2000-es évek elején jött be ez a termék, ha jól emlékszem. Talán akkor is ugyanezek a "hibái" voltak mint, amiket most írtatok. Egy biztos lerobbantani nem lehetett a szánkról. Annak idején elkezdtek hozzá árulni egy lemosót, undormány volt a javából, tiszta olaj, de az a fajta, hogy éreztétek, ahogy sikitozik a bőrötök alatta! Pfúj!!!!
Idén történt, pontosan pár napja, hogy a pénztárok környékén oly tudatosan elhelyezett "kiárusítás" polc volt kénytelen lekötni a figyelmemet, míg a megakadt sor haladni nem kezdett!

1099.- forintét túrtam magamnak egyet, a "mit veszíthetek" elve alapján :-D vagyis mintjárt kettőt, mert a másodikért visszaszaladtam!
Istenem, és milyen jól tettem :-) hát egyszerűen imádom. Talán a "régi" hibák kiütköznek, de klasszisokkal kényelmesebb viselet, mint a kezdetek kezdetén volt. Most már nagyon bánom, hogy egy vörös árnyalatot nem tettem magamévá, de rajta vagyok! ;-)

Többen írtátok, hogy nehezen tudjátok leszedni a rúzst a micellás vízzel! Ha javasolhatom, próbáljátok ki a kétfázisú olajos szminklemosót. Hibátlanul fog működni :-)!

Krisztiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

dunaimano

2018. május 1.

2017.11.11.
Nos nálam ez az igazi csodaszer!
Vásárlás előtt hetekig jártam a boltokba próbálgatni, melyik színek tetszenek és állnak jól, végül 2-3 árnyalat közül választottam a 180 SPIRITUAL színt, ami tökéletesen passzol hozom, és egy kicsit erősebb karaktert ad a számnak. Már a próbálgatások alatt is éreztem az extrém tartósságát, pedig akkor csak a színt használtam, a hidratálót nem. Tényleg tart 24 órán keresztül! Evésnél alig jön le, ivásnál egyáltalán, és abszolút csókálló! :D Tesztelve! Egyetlen hátránya, hogy ha picit megkopik, és újra szeretném kenni, darabokban elkezd lekopni. A pici kopás viszont annyira nem látszódik, mint a darabosság, szóval inkább nem kenem újra.

Update 2018.05.01.
Beszereztem még egy árnyalatot, sajnos arról már nem mondhatok ilyen jókat. Egy vidéki dm-ben vásároltam, azon is gondolkodom, hogy lehetséges-e, hogy ott már egy régebbi termék állt kint a polcokon, és azért tűnik ennyivel rosszabbnak...
A 016-os GLOWY árnyalatnak a színe nagyon szép, de nem bír ki egy pár órát sem, nagyon csúnyán kopik. Egy kajálás után már csak a szám szélén marad nyoma. Még kísérletezgetek vele azért, hátha... De ez most elég nagy csalódás a 180-as árnyalat után, ami tényleg egésznap fennmarad, nem kopik, nem hagy nyomot. Az esküvőmön is ezt viseltem még este is gyönyörű volt, mintha újként kentem volna fel. De a 016-os miatt le kell vonjak egy csillagot.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

2017.11.11.
Nos nálam ez az igazi csodaszer!

Update 2018.05.01.

csokiskalacs

2018. április 16.

Ez is azon termékek közé tartozik, amiktől úgy érzem, jelentősen javult az életminőségem :DDD Mindenféle folyékony rúzst próbáltam már, de nála jobb egyszerűen nincs. Eddig egy piros árnyaltot birtokoltam, most a Spicyt is beszereztem. Mindent elmondtak már róla előttem. Aki arra panaszkodik, hogy összeragasztja a száját a második lépéses kence nélkül... hát lányok, azért van mellécsomagolva, hogy használjátok. Érdemes naponta többször is újrakenni a transzparens réteget, de ez nem nagy kaland, tükör se kell hozzá. Csók-ivás-evés-izzadás-buli álló. Nyilván nem azt a hatást nyújtja, mint egy klasszik tekerős, krémes rúzs, de ha olyan rúzsra van szükségetek, amit nem kell két percenkét nézegetni és egész nap bírja, akkor tuti, hogy ő a befutó.

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

anditrombitas

2018. április 14.

Valóban nem olcsó termék, de Glamour napi kuponnal már barátibb az ára. Nekem ez a nyerő rúzs, reggel felkenem, és sokszor este is alig tudom micellás vízzel levakarni :) Vettem 2 árnyalatot is (70 Spicy, 180 Spiritual) mindegyik szép, igaz, picit szárító hatása van, de legalább tartós :)

anditrombitas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Szilviams0118

2018. április 12.

számomra is csalódás....310 essential violet árnyalat, ami egyébként gyönyörű színű, de a hidratáló nélkül teljesen összeragasztaná a számat, aztán darabosan jön le, morzsolódik, alig látszik a színe....nagyon szomorú vagyok, szerencsére alapból egy félárra leértékelt darabot vettem kuponnal, így kevesebb pénzkidobás, de pénzkidobás....

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Csutak

2018. április 11.

Ismét Glamour napos 50%-os Max Factor kuponangyal volt a segítségemre. :) Az Angelic nevű árnyalat az enyém és ez egy csoda vagy misztérium, nem tudom. Azt tudni kell, hogy eddig nekem egy tartósnak mondott rúzs se volt tartós, de ez...ezt még az eveline micellásvizem is alig tudta lehozni. :D Az ivást nagyon jól bírta, a felvitelekor és viselete közben még nem voltam éhes. Ha nem törlöm le, tuti fent marad másnap reggelig is. :D Az ápolóstifttel együtt nagyon jó érzés viselni, nem száradt ki a szám. Öt csillag plusz az imádatom. <333 Bár még kuponnal együtt is kissé drága ennyi mennyiség.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

PAncsi79

2018. április 6.

Érdekes, hogy milyen sokan szeretitek, miközben nekem csak kellemetlen tapasztalataim vannak vele...
Sokat gondolkodtam a beszerzésén, mivel nem egy olcsó termék, az ajakra készült termékek esetében pedig hajlamos vagyok mellényúlni a választáskor.
Nos, ezesetben is valami ilyesmi történik: a felkenéskor még szépen néz ki az ajkaimon, de kb 20 perc múlva már elkezd darabosan leválni, morzsálódni annak ellenére, hogy az ajakápolóját is használtam fölé és alá is hidratáltam (anélkül szanaszét szárítaná a szám).
Esetemben még az evést sem bírja: rettentő csúnyán kopik, legalábbis én utálom, ha egy kis étkezés után már csak egy kis csíkban látszik az ajkaimon, míg az ajkak többi részén az eredeti ajakszín figyel...
Szóval sajnos nekem nem vált be. Ha olcsóbb lenne, tennék még vele kísérletet más színben, hátha mégis rájövök a nyitjára, de ennyi pénzért nem akarok még egyszer csalódni.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Szoffi

2018. április 3.

Szerintem ár-érték arányban sokkal jobb termékek vannak a piacon folyékony rúzs kategóriában (Lovely, NYX, stb.).
Akciósan vettem meg szerencsére, nekem iszonyúan szárít..Tartósságát közepesnek mondanám.
Nem venném újra.

Szoffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Nem venném újra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.