KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 2000 Ft , Eladó: kobloskitti
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postai uton is megoldható
Ár: 1500 Ft+ posta , Eladó: Mariann88
Állapot: Teljesen új, csak kibontva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás után postával küldöm/személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Adri994

2017. augusztus 19.

Az Iced árnyalatát vettem meg kuponnal féláron, de egy fillért nem ért, pedig az árnyalat gyönyörű lenne!
Nemhogy az evés-ivást nem bírta, amikor csak a városban kolbászoltam, néhány óra után akkor is olyan "cserepekben" állt a számon, hogy rossz volt ránézni, pedig többször újrakentem azzala kis átlátszó kencével...a leszedése is kín, micellás víztől a radírig mindenen végigmentem, míg sikerült az egészet levakarni. Nem akarok egyébként összeesküvés-elméletet gyártani, de Glamouron már jártam úgy párszor, főként körömlakkal, hogy feltűnően hamar megbuggyant, máskor meg semmi bajom nem volt ugyanazzal a lakkal/árnyalattal. Lehet, hogy itt is erről volt szó?
Nem tudom eldönteni, de ezt biztosan nem fogom újravenni :/

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Nem tudom eldönteni, de ezt biztosan nem fogom újravenni :/

curlyblond

2017. augusztus 5.

Az árához képest elég kevés van benne és egy evést /ivást nem bír ki az ajak belső részénél hamar lekopik, valahol levakarhatatlan vagy lemorzsolódik. Nem fogom újra venni az biztos.

curlyblond
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Mesito

2017. július 15.

Kb. 2 éve találkoztam először ezzel a termékkel, azóta is rendszeresen használom. Vásároltam már kuponnal, illetve teljes áron is, mert még mindig jobban jártam vele, mint az 1-2000 forintos rúzsokkal. Tapasztalatom szerint a reggel felkent szín kb. délután 4-5 óráig bírja, utána már csak a kontúr látszik erőteljesebben. A titka, hogy a szín felvitele után, még száradás előtt itassuk fel a felesleges festéket, így elkerülhető, hogy darabosan hulljon le később. A csomagban található színtelen sticket én csak kb. 10 perccel a szín felvitele után szoktam használni, amikor már biztosan teljesen megszáradt. Ezt a nap folyamán többször ismétlem, ha véletlenül otthon felejtem, akkor hagyományos ajakbalzsammal is helyettesíthető. Ezek hiányában erős, száraz érzetet kelt, kissé ráncolva a száj felszínét. Az esti lemosást micellás vízzel oldom meg. Én megtaláltam a tökéletes árnyalatot, így elégedett lehetek, de a kínálat bővítése időszerű lenne.

Mesito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Cicc1234

2017. július 3.

A sok vélemény megihletett, elképzeltem csodás jövőmet egy olyan rúzzsal, ami egész nap tartós fedést biztosít. Nagy elvárásaim voltak, kb. 3/4-ed részt felelt meg nekik :)
A 160 Iced árnyalatot vettem meg, rajtam szép nude hatást ér el (mivel világos, nagyjából egyenletesen kopik). Felkenés előtt nem árt hidratálni, lemosást pedig általában micellás vízzel szoktam, ha addigra nem kopik le. Reggel, indulás előtt felkenem, kb. ebédig jól bírja, az átlátszó stick-et egy-két óránként érdemes használni. Apróbb evés-ivást elvisel, de ebéd után újra szoktam kenni, így estig többé-kevésbe rajtam marad.
Összességében: nem tökéletes, de belegondolva jobban jártam volna korábban is, ha ebből veszek néhány árnyalatot, nem 1-2000 Ft-os rúzsokat/szájfényeket, amiknek fél óra után nyomuk sincs, és semmire sem jók.

Cicc1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

ppnatalie

2017. június 27.

50%-os kuponnal vettem, így még vállalható az ára. Nagyon tartós, a buli után másnap is jól látszik, viszont csúnyán kezd lekopni.

ppnatalie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Lucinella

2017. június 13.

Glamour napok alkalmával vettem meg fél áron. Gondoltam ennyiért nagyon megéri, ha csak jó vélemények vannak róla. Nos, nekem nem vált be :( Háromszor próbáltam újra, újabb esélyeket adva neki, de egyre rosszabb teljesítményt kaptam. Nagyon gyorsan szárad, viszont nekem fél óra múlva kis darabokba jött le az ajkam belső részéről, kívül pedig tartós volt... Nagyon rossz volt, hogy félóránként le kellett kapargatnom a számról, és újra kenni. Próbáltam radirozni előtte stb, de semmi se használt. Mire hazaértem úgy lekopott, és feladtam, hogy csak az ajkam külső részébe maradt már csak a rúzs, mintha erős kontúr lett volna... Borzasztó volt. Sminklemosóval se akart lejönni, hiába kapartam, végül szőlőzsírt kentem rá, és úgy nagy nehezen lejött. Felesleges pénzkidobásnak érzem, és csalódott vagyok. A színe pedig szép lenne.. :/

Lucinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 13.

tumika

2017. június 11.

6 féle matt folyékony rúzsom van, mindegyik más márka. Ez messze a legtartósabb. Viszont kicsit szárít, érdemes előtte egy két órával már hidratálni az ajkat, és akkor nincs gond. Persze ha valakit nem zavar hogy nem matt a végeredmény, akkor csak rá kell kenni a hozzá való ajakfényt és kész.
Egyébként nagyon jó termék, hozza amit ígér, sőt!

tumika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Egyébként nagyon jó termék, hozza amit ígér, sőt!

Miposhka

2017. június 9.

Tartósság szempontjából ezt nekem találták ki, egyetlen másik szájfény vagy rúzs nem volt ennyire tartós az ajkaimon. Ugyanakkor furcsa, hogy tényleg még sminklemosó kendővel sem jön le, egyszerűen vakarni kell, külön sminklemosót pedig nem fogok venni csak ezért. Ilyen szempontból a "tartósság" picit túlzás. Az árát nagyon sokallom. Azt viszont igen nagyvonalúnak gondolom, hogy jár hozzá egy színtelen ajakbalzsam, amivel fel lehet frissíteni a színt napközben. Viszont nagyon csúnyán, foltokban kopik, ami belülről kezdődik, ahonnan technikailag teljesen lejön a szín, az ajkam külső részéről pedig utána hiába vakarom, az már bizony ott marad. A megjelenésem szempontjából kicsit aggaszt, hogy ezt más is észreveszi, és ciki. Szóval hordozgatom magammal, szeretném azt gondolni, hogy fogom is használni, mert a színt amit vettem, imádom. De félek tőle, mert úgy tűnik, napközben sok lenne vele a macera és ezért kényelmetlenül érezném magam a viselése közben.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Bleach

2017. június 7.

Évekig nézegettem, míg sokakhoz hasonlóan a glamour napokon be nem ruháztam egyre. Az első folyékony rúzsom volt, így időbe telt kitapasztalni. Nekem is feltűnt, hogy egy idő után lemorzsolódik, ami elég feltűnő volt egy olyan sötét árnyalatnál, amilyet én használok, ezt a problémát viszont egy szájceruzás alappal gond nélkül ki tudtam küszöbölni. Innentől kezdve se alkohol, se zsíros, olajos kaja, de még a bénább sminklemosók sem robbantották le a számról soha.

Bleach
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

boczagica

2017. június 6.

Az itt olvasott vélemények hatására leptem meg magam, a glamour napokon. Régóta szerettem volna valami tartós rúzst. És ez tényleg az. A szín kiválasztása nem volt egyszerű. Egyrészt mert sok színnek már csak hűlt helye volt, másrészt a férjem kint várt az autóban, és a lelkemre kötötte hogy siessek. Először úgy éreztem nem jól választottam, de mára szerelem lett belőle. A 144 -es Endlessly Magic fantázia nevű rúzst választottam. Olyan hússzínnek mondanám, vagy fáradt rózsaszínnek, pinkes beütéssel. Nem túl hivalkodó, de látszik hogy ott van.Természetes szín, és a natúr rúzsokhoz hasonlóan jó választás lehet ha nincs a ruhánkkal megegyező színű rúzsunk.Szerintem jól áll. Még nem volt ilyen tartós rúzsom. Azt ajánlom próbáljatok tesztert, mert igen csalóka a szín. Az én történetem végül is jól zárult.

Nem,az -az igazság, most néztem milyen véleményt írtam.. És egy csomó idő eltelt, és alig használom. A szín jó, de valahogy lemorzsolódik. Csúnyán.Éppen ezért alig veszem elő.Nem tudom mi lehet a baj.És nem is kényelmes. Levonok 3 csillagot.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.