KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 2000 Ft , Eladó: kobloskitti
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postai uton is megoldható
Ár: 1500 Ft+ posta , Eladó: Mariann88
Állapot: Teljesen új, csak kibontva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás után postával küldöm/személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
ronoad

2017. április 25.

Ez a rúzs egy csoda!
Nekem a 160-as Iced árnyalatban van meg...de lesz még másik színben is...ezek után már csak lipfinity-m lesz már.Szuper tartós, nagyon szép színek...kell ettől több? :-)

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Ez a rúzs egy csoda!

cooleva

2017. április 18.

Ennél tartósabb rúzs NEM LÉTEZIK! Aki csókálló, evés-ivásállót keres, az ezt vegye. Több árnyalatban is megvan (Spiritual, Spicy, Charming, Just in Love) és csak akkor használom őket, ha tudom, hogy hosszú, sietős napom van, amikor nincs időm a külsőmre. Alapos aláhidratálást igényel, mert különben eléggé szárít. A hozzá tartozó balzsam nem rossz, de jobb is lehetne. Szerintem minden forintot megérnek..24h+ tartás garantált.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

messzirolszep

2017. április 16.

070-es Spicy árnyalatot szereztem meg magamnak. A színe elképesztő, lerobbanthatatlan. Nyugodtan ehetek, ihatok amikor ezt a rúzst viselem. Párom legnagyobb örömére csókálló.
A Garnier kétfázisú micellás vizével nagyon könnyen el lehet távolítani.
Egyetlen negatívuma, hogy az én ajkaimat nagyon szárítja még akkor is ha gyakran használom a mellé csomagolt ápolót.
Az ára valóban egy kicsit borsos, de igazán megéri.

messzirolszep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

A Garnier kétfázisú micellás vizével nagyon könnyen el lehet távolítani.
Az ára valóban egy kicsit borsos, de igazán megéri.

brethalia

2017. április 16.

2017. január 11.

Elsőre hihetetlennek tűnt, de ez tényleg egy lerobbanthatatlan rúzs. Újraértelmeztem minden rúzs/szájfény tartósságát. :D
Végre egy rúzs, ami tényleg nem ken össze semmit, ehetek, ihatok, csókolózhatok, fent marad. ...amíg rá nem veszem magam, hogy levakarjam. :D Mert ezt bizony vakarni kell, annyira ragaszkodik az ajkakhoz.

Egyedüli negatívuma talán tényleg az, hogy nehéz lemosni (sminklemosó tejjel és micellás vízzel próbáltam eddig), ezért nem viselném minden nap, nem kínoznám minden este vele a számat. Olyankor használom, amikor:
- egész napos programom van;
- ritkán tudom ellenőrizni, hogy nem mászott-e el;
- tudom, hogy enni vagy inni fogok. (Evéskor max az ajkak belsejénél kopik meg, de az sem zavaró; javítható).

Az árát nem emelném ki, mint negatívum, mert szerintem megéri. Illetve ki lehet fogni akciókat (én is így vettem az elsőt, a 070-es Spicyt 3000 forintért), kuponokat. Alig várom a tavaszi kuponos napokat, már kinéztem pár új árnyalatot. :) Nagyon sok, szép színben létezik, a legtöbbjük hétköznapokra is viselhető - ez nálam nagy pozitívum.

A hozzá adott ajakápoló teljesen rendben van, együtt nagyon jó párost alkotnak. Van, hogy csak az ápolót dobom be a táskámba és csak azzal kenem át párszor a nap folyamán. De szerencsére a rúzzsal is szépen javítható, ugyanis a rúzs eddigi tapasztalataim szerint nem kopik foltokban, így a javításkor az ajkakon nem "rétegződik".

Szóval ajánlom mindenkinek, nálam alapdarab lett. :)

2017. 04. 16.

A 070-es, Spicy árnyalat volt meg eddig nekem, annyira bevált, hogy kuponokkal szereztem még egy ugyanilyet, illetve egy bordósabb, csillogósabb árnyalatot is. A szerelem töretlen. :)
Maximum akkor problémás, ha nem sikerül szépen felvinnem és nem tudom száradás előtt javítani, vagy valahova túl sok / túl kevés festék kerül, akkor tényleg hajlamos potyogni. Az ápolót használom továbbra is mellé, párszor újrakenem napközben.

Kicsit sajnáltam, hogy a 140-es, Charming árnyalatból nem volt a Rossmannban, amikor mentem Galmour napokon, ugyanis már nagyon régen kinéztem magamnak. Nade majd Joy napokon végre ő is az enyém lesz. :)

TIPP a lemosáshoz: ha az ápolójával (vagy más mezei ajakápolóval) bekenjük pár perccel lemosás előtt, sokkal könnyebben eltávolítható. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

2017. január 11.

- egész napos programom van;
- ritkán tudom ellenőrizni, hogy nem mászott-e el;

Szóval ajánlom mindenkinek, nálam alapdarab lett. :)

2017. 04. 16.

Jotunderkeresztanyu

2017. április 15.

Magát a fényező részt jobban szerettem, mint a folyékony rúzst, a rúzsrész összetapasztotta az ajkaimat, és nagyon csúnyán kopott.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Babooca

2017. április 14.

Glamouron vettem féláron. Életem legtartósabb ajakrúzsa. Tényleg bír 24 órát. Kicsit szárít. A nude, Iced árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Kis darabkákban kopik, az evést, ivást bírja, a mellékelt ajakápolót érdemes 2 óránként elővenni. Az eltávolítása nehézkes, még olajos micellás vízzel is dörzsölnöm kell, hogy leoldódjon. Az októberi Glamouron már most tervezem újravenni. Féláron teljesen megéri. Vadabb színeket nem tervezek venni, jó lenne ha a nude árnyalatokból többet forgalmazna a DM, egy egyszerű google keresés alapján van vagy 15 egészen szép nude változat.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

dorci993

2017. április 5.

Kedvenc ajakkencém, ha bárhol meg kell jelenni, tuti ezt veszem elő. Iszonyat tartós, az ajakápolójával nem szárít, az egyetlen, aminek megadta magát az a mamám vasárnapi menüje,de ezért nem hibáztathatom :D Kicsit drága, ezért mindig kuponnal veszem, úgy több mint gazdaságos.

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

veNikol

2017. március 27.

A 016 os Glowing árnyalatot használom és nagyon imádom!! Imádom ezt a színt mert nagyon természetes és nem hivalkodó.Mindennapi alap sminkem része lett.Szárító hatása tényleg érzékelhető de a hozzá tartozó ápoló ezt kivédi amit kb 2x használok még a nap folyamán.Nagyon tartós, az egész napot kibírja, az evés ivás meg se kottyan neki.Az ára kicsit borsos a mennyiséghez képest de az eredmény kárpótol mindenért!:)

veNikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Sarene

2017. március 27.

Utáltam... aztán....megpróbálkoztam különböző módokon. Így közel fél év után úgy érzem objektíven tudok nyilatkozni róla.(Nekem a 108-as igencsak sötét árnyalat van meg)
Kitűnő termék, ami még a gyakorlottabb sminkeseket is megedzi.

Használat előtt radírozom az ajkaimat, majd az Oriflame univerzális balzsamját, esetleg a Blistex lip relief-jét használom . Ezt kb 15-20 perc után ezt teljesen letörlöm, majd a festéket 2 vékony rétegben viszem fel,úgy hogy megvárom míg az első majdnem teljesen megszárad. A második réteg teljes száradása (kb 3-5perc) után felviszem az ajakhidratálóját. Ha az ajakápolójával 1,5-2 óránként vékonyan átmegyek rajta akkor nem kezd el szétválni és málani az ajkak redőidél. Ezzel a "rituáléval" nekem 8-10 órát bír, majd kb. spaklival le lehet vakarni este. :D ( egyszerűbb ha más zsíros ajakápolóval vagy kókuszolajjal bekenjük és várunk 5-10 percet, aztán le lehet szedni ( a szánk nélkül).

Sarene
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Kitűnő termék, ami még a gyakorlottabb sminkeseket is megedzi.

Wr.

2017. március 15.

Nem tudom, hogy most szerencsétlen vagyok, és esetleg a Rossmannban egy ezer éves darab volt kirakva ami már lejárt, és ezért pereg le 2 perc után a számról, vagy velem van a gond.

A 108-as Frivolous szín van meg, ami egy sötét meggyvörös árnyalat. A szín szép, sötét, igazi őszi-téli bulis árnyalat, de felkenés közben kicsit olyan, mint a vízfesték – 1 rétegben lehetetlen normálisan eloszlatni, akármit csinálok lesznek benne sötétebb és világosabb foltok. Szükségszerű minimum 2 felkenés, illetve a széleket normálisan eloszlatni külön művészet, mert vagy egy sötét vonalszerű filmréteg áll meg a szám szélén, vagy ha próbálom leszedni és eloszlatni, akkor meg halovány, világosabb massza lesz belőle… Nehéz felkenni, na. Lehet egy nude színnél ez nem gond, de ezzel az árnyalattal határozottan.
Ha sikerül felkenni, akkor kicsit szárít, megül a ráncokban, de annyira nem érzem feltűnőnek, mint egy-két másik folyékony rúzsomnál, bár ez lehet pont a sötét színnek köszönhető. Elvileg ezt orvosolná, a hozzá adott ajakápoló, csak nekem nem tetszik az ápoló fénye, illetve nem értem, hogy mi szükség egy matt rúzshoz egy csillámporokat tartalmazó ajakápolót adni.
Úgy érzem, ha rákenem az ápolót a számra még inkább látványosak a kiülő ráncok, de ez még nem is lenne akkora tragédia, ha tartós lenne. De – nem – az.

Van egy ilyen sötétvörös Lora rúzsom, amit talán 300 Ftért vettem, és konkrétan megveri tartósságban ezt a rúzst, meg minden téren… A nagy különbség a kettő között, hogy amíg egy sima rúzs diszkréten elkezd halványulni, addig ez a rúzs kis golyócskákban elkezd leperegni és foltokban kopik. Bezzeg ha le akarja mosni az ember, akkor a szájban lévő ráncokból lemosni lehetetlen. Ha nem csinálok semmit, csak ülök is pereg le, ha esetleg bekapok 3 szem popcornt már a fele el is tűnt.
Nem tudom, hogy az én számmal van-e gond, vagy a rúzzsal, de nem ajánlom senkinek sem.

UPDATE:

Új ajakápolót vettem, és kiderült, hogy az volt az elsődleges baja, hogy volt alatta egy zsírosabb filmréteg.
Az a baj, hogy az én szám amúgy is száraz, hát még ha mindenféle alapozás nélkül kenek rá egy folyékony rúzst. Kísérleteztem az utóbbi időben, más ajakbalzsammal kirpóbálv, vagy semmit se tettem alá.

Az eredménnyel elégedett is vagyok meg nem is. Ha megszárad tetszik az állaga, nem érzem azt, hogy van valami a számon, mint a Sleeknél és nem félek attól, hogy bármi történik ha a számhoz kapok.

Sok minden így is igaz, amit a rúzsról írtam korábban. Szárít, de nem olyan vészesen, szép a színe, és ha az ember nem ken alá semmit, akkor egész tartós, foltokban, darabosan kopik. Viszont csak szívószállal ittam egy koncert alatt, és ez is elég volt a kopáshoz - 2 óra. Talán egy természetesebb színnel ez nem olyan feltűnő, de egy sötét vörössel nagyon. Nem volt olyan vészes, viszont 4000 Fttól többet várok. 3 csillagot adok rá.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

UPDATE:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

CI 75470 sz 0 0