KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 2000 Ft , Eladó: kobloskitti
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postai uton is megoldható
Ár: 1500 Ft+ posta , Eladó: Mariann88
Állapot: Teljesen új, csak kibontva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás után postával küldöm/személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
dorottya96

2017. május 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg kuponnal. Teljes áron biztos, hogy soha nem venném meg. Vegyes érzelmeim vannak eddig. Rengeteget időztem a max factor állványánál, mire a 020-as angelic árnyalat jött velem. A kézfejemen ilyen igazi világos rózsaszínes nude-a számon meg tipik "better than my lips" szituáció jött létre mikor itthon kipróbáltam. Kézfejen sokkal világosabb-kár, hogy a számon nem. Világos bőröm van és ez az árnyalat nem elég világos hozzám. Nagyon öregít, ami huszonévesen már egyáltalán nem célom. Igazából nem is tudom milyen helyzetekben tudnám használni ezt a rúzst.. még ki kell találnom, mert ez tényleg nem az én színem sajna.
A tartóssága viszont valóban brutálisan jó! Tény, hogy nagyon ráncolja az ajkakat ami nagy negatívum neki-nemhogy a színe öregít, de az ajkaim is 3x idôsebbnek látszódnak mint amik..
Azthiszem ezt a rúzst 35 felettieknek ajánlanám szigorúan!
Engem még nem győzött meg-de majd jövök updatelni, hátha összebarátkozok vele. Addig is 3 csillag

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Azthiszem ezt a rúzst 35 felettieknek ajánlanám szigorúan!

mymakeupcakes

2017. május 11.

Négy árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, ha lerobbanthatatlan rúzst szeretnék feltenni, biztosan hozzájuk nyúlok. Sajnálom, hogy nincs sok élénk, lilásabb, fuksziásabb szín, mert akkor biztosan beszereznék még párat. Kuponos napokon szoktam lecsapni rájuk, úgy az áruk is sokkal elviselhetőbb. Az, hogy szárít, az egy ilyen terméknél szerintem "alap" tulajdonság, valamit valamiért. A titok, hogy kb. 20 perccel a használat előtt aláhidratálok, majd közvetlenül a Lipfinity felkenése előtt letörlöm az ajakápolót - így picit kíméletesebb a bőrhöz.

mymakeupcakes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

ellaeleonoraella

2017. május 9.

A színek nagyon szépek és tényleg tartós. Gyorsan megszárad. Ha érzem hogy szárítja a szám bekenem az ápolóvan ami nagyon jó hidratál, akkor is szoktam használni ha kicserepesedett a szám és nagyon hidratáló. Az egyetlen negatívum hogy a szám belső részéről azért lekopik, de nem igazán látható. A leszedték éhez viszont mindenképpen olajos lemosót kell választani.

ellaeleonoraella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

Bundesfrau

2017. május 8.

A legjobb barátnőmnek (BFLY99) köszönhetem, hogy egymásra találtunk a Lipfinityvel és egy életre hálás leszek neki ezért.

Csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni erről a matt folyékony rúzsról.
Kezdjük ott, hogyha van, aki a matt folyékony rúzsok divatba jövetele óta mindent kipróbált már a high endtől a drogériás termékeken át a low endig, és csak ilyen matt folyékonyat hajlandó szinte már használni a stickes rúzsok helyett, az én vagyok. Ennek folyományaként megszámlálhatatlan matt rúzsom van már, de egyetlen egy sem közelíti meg a Lipfinity tudását.
A tartósságát jól jellemzi, hogy nálam egy kivételével a kajálásnál adja meg magát mind, még a high end kategóriájúak is. Ivást, egésznapos hordást legtöbbjük bírja, ha (véletlenül) elalszom bennük, jó eséllyel érintetlenül ott lesznek, amikor reggel felkelek. (Pl. a Too faced Melted matteja képes erre.) A különbséget abban érzékelem, hogy mennyire természetes hatásúak, mennyire kopnak szépen, egységesen. Sajnos a legtöbb foltosan kopik, kevés az, amelyiknek a kopása szép, egységes, nem pedig darabos és foltos.
Nálam fontos, hogy a rohanó életvitelem mellett ne kelljen állandóan igazgatni a sminket, ehhez pedig ideálisak a matt folyékony rúzsok, de ami elvárás lenne részemről, hogy enni is tudjak bennük és utána is kinézzek valahogy, azt eddig csak a Max Factor Lipfinity tudja. Még a kedvenc high end márkám, a Too faced is elbukott ezen a téren, a Colourpopról vagy más drogériás termékekről már nem is beszélve. (Igazság szerint picit csodálkozom is, hogy ilyen formulával és tartóssággal a Lipfinity drogériás termék lehet, hiszen messze übereli a high end márkájú, hasonszőrű termékeimet.)
Már tesztelem egy hónapja és újra és újra csak ehhez a rúzshoz nyúlok vissza, hihetetlenül jó érzés, hogy végre a páromat is bátran puszilgathatom benne, mert a heves csókcsaták után sem hagy nyomot a száján és az arcán. :) Az elmúlt időszakban pedig többfogásos menük során is volt alkalmam kipróbálni és hihetetlen, hogy az olajos, zsíros ételeket, leveseket, harapást igénylő étkeket - pl. szendvicsek, hamburgerek -, is kiválóan bírja, minden olyan próbát kiáll, amit egyetlen más matt rúzsom sem; csupán a belseje kopik meg étkezés hatására minimálisan, de ez annyira elenyésző, hogy szabad szemmel, külső szemlélődőnek jószerivel láthatatlan.

Az árát magyar viszonylatban ugyan kissé borsosnak találtam, de ha belegondolunk, hogy a legtöbb high end márka terméke ennek nagyjából a duplája vagy még drágább és nem tud ennyit, akkor azt kell, hogy mondjam, felértékelődik bennem még az ár-érték aránya is.

Mínuszpontot én nem is tudnék találni ebben a csodaszerben, mert még a száradása is hipergyorsaságú, talán annyit tudnék egyedül megemlíteni, hogy az átlátszó stick nélkül ragacsos érzetet kelt és szárít, de az átlátszó réteg felvitele után mindezt mintha elfújták volna. Az én ajkaimat így már nem is szárítja különösebben, abszolút természetes érzés a viselete, az átlátszó stick rétegének ugyan vizes, szájfényszerű a hatása, mégsem olyan kényelmetlen és ragacsos, mint egy szájfény. Ráadásul nyalogathatom, mert a szájfényekkel ellentétben ez nem akaródzik lejönni. :) (Étkezés hatására is ez a fénylő réteg tűnik el, de, ahogy már fentebb említettem, ezen felül a belső kopása is minimális.)

Nekem eddig egy pirosaspink árnyalat, a Just in love van meg. Ha még több vibráló színben és szélesebb árnyalati skálában lehetne kapni, akkor azt hiszem, már soha többé nem vennék mást. Ezzel együtt biztos vagyok benne, hogy más színből is beszerzek még, a jelenlegit pedig garantáltan újraveszem, ha kifogy. Remélem, a Max Factor sosem tervezi a forgalomból való kivonását, mert ez esetben kénytelen leszek minimum 50 darabot betárazni belőle. #Lipfinityforpresident :))

Bundesfrau
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni erről a matt folyékony rúzsról.

frufru

2017. május 3.

Mindent leírtak már a kommentelők, amit tudni kell erről a csodáról. 5 csillag. Miért?

Pozitívumok: NEM JÖN LE. Nem hittem el. Barátnőm vásárolta és győzködött... persze, persze, ihatsz, ehetsz. Jólvan... Nem hagyott nyugodni, megvettem. Köszönöm Max Factor! tökéletes. ennyi.

Negatívum: hidratálni kell! előtte, utána, közben. Nem napi szinten okoz problémát, de ha 4. napja használja az ember, igen, kiszívja az ajkakat. De ennyi. A negatívum is az, hogy csodálatos :D

frufru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

ronoad

2017. április 25.

Ez a rúzs egy csoda!
Nekem a 160-as Iced árnyalatban van meg...de lesz még másik színben is...ezek után már csak lipfinity-m lesz már.Szuper tartós, nagyon szép színek...kell ettől több? :-)

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Ez a rúzs egy csoda!

cooleva

2017. április 18.

Ennél tartósabb rúzs NEM LÉTEZIK! Aki csókálló, evés-ivásállót keres, az ezt vegye. Több árnyalatban is megvan (Spiritual, Spicy, Charming, Just in Love) és csak akkor használom őket, ha tudom, hogy hosszú, sietős napom van, amikor nincs időm a külsőmre. Alapos aláhidratálást igényel, mert különben eléggé szárít. A hozzá tartozó balzsam nem rossz, de jobb is lehetne. Szerintem minden forintot megérnek..24h+ tartás garantált.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

messzirolszep

2017. április 16.

070-es Spicy árnyalatot szereztem meg magamnak. A színe elképesztő, lerobbanthatatlan. Nyugodtan ehetek, ihatok amikor ezt a rúzst viselem. Párom legnagyobb örömére csókálló.
A Garnier kétfázisú micellás vizével nagyon könnyen el lehet távolítani.
Egyetlen negatívuma, hogy az én ajkaimat nagyon szárítja még akkor is ha gyakran használom a mellé csomagolt ápolót.
Az ára valóban egy kicsit borsos, de igazán megéri.

messzirolszep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

A Garnier kétfázisú micellás vizével nagyon könnyen el lehet távolítani.
Az ára valóban egy kicsit borsos, de igazán megéri.

brethalia

2017. április 16.

2017. január 11.

Elsőre hihetetlennek tűnt, de ez tényleg egy lerobbanthatatlan rúzs. Újraértelmeztem minden rúzs/szájfény tartósságát. :D
Végre egy rúzs, ami tényleg nem ken össze semmit, ehetek, ihatok, csókolózhatok, fent marad. ...amíg rá nem veszem magam, hogy levakarjam. :D Mert ezt bizony vakarni kell, annyira ragaszkodik az ajkakhoz.

Egyedüli negatívuma talán tényleg az, hogy nehéz lemosni (sminklemosó tejjel és micellás vízzel próbáltam eddig), ezért nem viselném minden nap, nem kínoznám minden este vele a számat. Olyankor használom, amikor:
- egész napos programom van;
- ritkán tudom ellenőrizni, hogy nem mászott-e el;
- tudom, hogy enni vagy inni fogok. (Evéskor max az ajkak belsejénél kopik meg, de az sem zavaró; javítható).

Az árát nem emelném ki, mint negatívum, mert szerintem megéri. Illetve ki lehet fogni akciókat (én is így vettem az elsőt, a 070-es Spicyt 3000 forintért), kuponokat. Alig várom a tavaszi kuponos napokat, már kinéztem pár új árnyalatot. :) Nagyon sok, szép színben létezik, a legtöbbjük hétköznapokra is viselhető - ez nálam nagy pozitívum.

A hozzá adott ajakápoló teljesen rendben van, együtt nagyon jó párost alkotnak. Van, hogy csak az ápolót dobom be a táskámba és csak azzal kenem át párszor a nap folyamán. De szerencsére a rúzzsal is szépen javítható, ugyanis a rúzs eddigi tapasztalataim szerint nem kopik foltokban, így a javításkor az ajkakon nem "rétegződik".

Szóval ajánlom mindenkinek, nálam alapdarab lett. :)

2017. 04. 16.

A 070-es, Spicy árnyalat volt meg eddig nekem, annyira bevált, hogy kuponokkal szereztem még egy ugyanilyet, illetve egy bordósabb, csillogósabb árnyalatot is. A szerelem töretlen. :)
Maximum akkor problémás, ha nem sikerül szépen felvinnem és nem tudom száradás előtt javítani, vagy valahova túl sok / túl kevés festék kerül, akkor tényleg hajlamos potyogni. Az ápolót használom továbbra is mellé, párszor újrakenem napközben.

Kicsit sajnáltam, hogy a 140-es, Charming árnyalatból nem volt a Rossmannban, amikor mentem Galmour napokon, ugyanis már nagyon régen kinéztem magamnak. Nade majd Joy napokon végre ő is az enyém lesz. :)

TIPP a lemosáshoz: ha az ápolójával (vagy más mezei ajakápolóval) bekenjük pár perccel lemosás előtt, sokkal könnyebben eltávolítható. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

2017. január 11.

- egész napos programom van;
- ritkán tudom ellenőrizni, hogy nem mászott-e el;

Szóval ajánlom mindenkinek, nálam alapdarab lett. :)

2017. 04. 16.

Jotunderkeresztanyu

2017. április 15.

Magát a fényező részt jobban szerettem, mint a folyékony rúzst, a rúzsrész összetapasztotta az ajkaimat, és nagyon csúnyán kopott.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.