KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 2000 Ft , Eladó: kobloskitti
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postai uton is megoldható
Ár: 1500 Ft+ posta , Eladó: Mariann88
Állapot: Teljesen új, csak kibontva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás után postával küldöm/személyes átvétel

DoraDomoszlai

2017. október 20.

Legrövidebb életű rúzsom. Felraktam először csak a rúzst, majd rá a balzsamot, ami darabokban felszedte. Kellemetlen érzés volt az ajkaimnak, plusz a színválaszték sem az igazi szerintem, és még nem is marad a szájon.

DoraDomoszlai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Bradshaw

2017. október 20.

Hatalmas elvárások, hatalmas csalódások :( A negatív kritikák ellenére is én beruháztam egy ilyenre, ugyan is felkentem a kezemre egy tesztet, és 2 napig nem jött le, hiába vakartam és dörzsöltem akármivel!!!!!!!! Aztán megvettem, alig vártam hazaérjek és kipróbáljam. Először csak a színt tettem fel. Gyönyörű! Kicsit ragad.... Na nem baj, várok pár percet, még mielőtt ráteszem a balzsamot. 10 perc.... 20 perc... ez még mindig baromira ragacsos. Nem baj.... felteszem a balzsamot. Azt éreztem, mintha homokos lett volna a szám. Apró darabokban elkezdett lejönni. Akkor ez most mi? Nem a tartósságra jó? Ez az oldószer? Én rontottam el? Szomorú vagyok.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Anheszenamon

2017. október 11.

Még csak egyszer próbáltam de sajnos csalódás. Még szerencse, hogy féláron vettem, bár még annyit is bűn kiadni érte. Ahogy az előttem szólók is említették, darabosan, csúnyán kopik, pereg. Szinte mállik le a számról. Pedig a szín nagyon szép, de így nem sokat ér. Teljes pénzkidobásnak gondolom mert borzasztóan csúnyán mutat a számon.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

emeseee6

2017. október 11.

Hat ez egy sz.r ... Nagyon tartos az igaz,de undoritoan foltokban kopik/malik le ,nagyon szarit,es maga a szin is berepedezik az ajkakon. A maradekot pedig 2 oraba telik eltavolitani.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

abicicaaa

2017. október 6.

Levakarhatatlan. Teljességgel.
Kipróbáltam a legsötétebb szint Dmben, meg is szívtam :D
A color selectiont kicsit bovithetnek
Glamour vagy joy napokon megéri beruházni rá
Mínusz hogy szárít mint az állat, de árához képest nem tartom olyan nagy problémának, előtte egy kis radír plusz ajakapolo, leszedes után szintúgy.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Levakarhatatlan. Teljességgel.
Kipróbáltam a legsötétebb szint Dmben, meg is szívtam :D
A color selectiont kicsit bovithetnek
Glamour vagy joy napokon megéri beruházni rá

Zizzmoka

2017. október 2.

Essential Violet színben van meg nekem és imádom. A szín természetes és építhető. Le nem jön, max egy jó zsíros csülök pörkölttől (amit szerencsére nem szeretek :D). Glamour napokon vettem, így nagyon megérte.

Zizzmoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

bbrilona

2017. szeptember 16.

Többféle árnyalatot is használtam korábban. Nekem elég tartós volt, de nem volt kellemes hordani, nagyon kiszárította a szám. A hozzá tartozó szájfény sokkal nagyobb mennyiségű volt mindig, mint a rúzs része. Ma már nagyon kevésszer próbálkozom ezt a márkát használni. Igazából sohasem szerettem meg.

bbrilona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Adri994

2017. augusztus 19.

Az Iced árnyalatát vettem meg kuponnal féláron, de egy fillért nem ért, pedig az árnyalat gyönyörű lenne!
Nemhogy az evés-ivást nem bírta, amikor csak a városban kolbászoltam, néhány óra után akkor is olyan "cserepekben" állt a számon, hogy rossz volt ránézni, pedig többször újrakentem azzala kis átlátszó kencével...a leszedése is kín, micellás víztől a radírig mindenen végigmentem, míg sikerült az egészet levakarni. Nem akarok egyébként összeesküvés-elméletet gyártani, de Glamouron már jártam úgy párszor, főként körömlakkal, hogy feltűnően hamar megbuggyant, máskor meg semmi bajom nem volt ugyanazzal a lakkal/árnyalattal. Lehet, hogy itt is erről volt szó?
Nem tudom eldönteni, de ezt biztosan nem fogom újravenni :/

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Nem tudom eldönteni, de ezt biztosan nem fogom újravenni :/

curlyblond

2017. augusztus 5.

Az árához képest elég kevés van benne és egy evést /ivást nem bír ki az ajak belső részénél hamar lekopik, valahol levakarhatatlan vagy lemorzsolódik. Nem fogom újra venni az biztos.

curlyblond
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Mesito

2017. július 15.

Kb. 2 éve találkoztam először ezzel a termékkel, azóta is rendszeresen használom. Vásároltam már kuponnal, illetve teljes áron is, mert még mindig jobban jártam vele, mint az 1-2000 forintos rúzsokkal. Tapasztalatom szerint a reggel felkent szín kb. délután 4-5 óráig bírja, utána már csak a kontúr látszik erőteljesebben. A titka, hogy a szín felvitele után, még száradás előtt itassuk fel a felesleges festéket, így elkerülhető, hogy darabosan hulljon le később. A csomagban található színtelen sticket én csak kb. 10 perccel a szín felvitele után szoktam használni, amikor már biztosan teljesen megszáradt. Ezt a nap folyamán többször ismétlem, ha véletlenül otthon felejtem, akkor hagyományos ajakbalzsammal is helyettesíthető. Ezek hiányában erős, száraz érzetet kelt, kissé ráncolva a száj felszínét. Az esti lemosást micellás vízzel oldom meg. Én megtaláltam a tökéletes árnyalatot, így elégedett lehetek, de a kínálat bővítése időszerű lenne.

Mesito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.