KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 500,-Ft/db , Eladó: zsazsi1
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy személyesen.
Ár: 1500ft , Eladó: Kitti
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyes átvétel vagy postázás,foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Elisa

2018. augusztus 3.

2018. augusztus 3. | Szerkesztés
Nekem elég vékony a szám, és matt. Ez az első rúzs ami tartós és feltűnő eredményt ad. Igaz kicsit szárítja a szájat, de a balzsam amit utána rá kell kenni, ezen segít. Én csak ezt fogom venni ezek után is.

Elisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

2018. augusztus 3. | Szerkesztés

ClaryFray

2018. július 11.

Nekem ajakápolóval is agyon szárítja a számat sajnos, és ilyen “nemtelt” hatása lesz tőle. Tartósnak tényleg tartós, de nekem mostanában inkább az lett fontosabb hogy legyen szép egészséges finishe a számnak (van olyan matt rúzs ami ezt tudja). Akinek egyáltalán nem kiszáradásra hajlamos a szája annak viszont nagyon jó vásár lehet, nagyjából reggeltől estig ott marad ahova raktuk. A színválaszték is nagyon jó van a nudetól a barnás vörösig minden.

ClaryFray
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

mllelondres

2018. július 10.

Az Angelic árnyalatot használtam az esküvőmön, és egy kenés egészen a készülődéstől a tortáig kitartott, pedig egyáltalán nem vigyáztam rá. Mit is mondhatnék, tartós :) Teljesen elégedett voltam vele, szép szín, de mégsem túl erős, az ajakápolót használva a szám sem húzódott.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Fruzsi

2018. július 6.

Az Angelic árnyalatot használom. Ajakápolóval bekenem a szám, majd fél perc múlva leitatom zsepivel a felesleget. Felviszem a színt, majd száradás után a színtelen ajakápolót is. Tökéletesen tart egész nap, legfeljebb egy kicsit kopik, de egyenletesen. A színét is jól sikerült kiválasztanom. Elégedett vagyok vele.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Ayamee

2018. július 3.

Szerencsére féláron vettem, de így is bánom, hogy valaha is kosárba tettem, mert használhatatlan. Felkenem és lehámlik, mosolygok egyet és már repedezik. Borzalmasan néz ki. Próbáltam úgy is, hogy hidratáltam előtte a számat, úgy is, hogy utána, a kettőt együtt is, de semmi változás.
Azért adok rá mégis két csillagot, mert a hozzá adott hidratáló viszont szuperjó, imádja a szám, nem ragad és szép fényt ad neki. De azért meg nyilván nem dobtam volna ki ennyi pénzt.

Ayamee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Kamforka

2018. május 16.

Nekem sajnos nem jött be :// Rákenem a számra, és hiába teszem rá a fényt, olyan lesz az egész mintha hámlana, le kell törölnöm , mert még rondán is néz ki.
És drága is volt.... sajnálom, hogy pénzt adtam ki rá. Csak azért kap 2 csillagot, mert a hozzá járó fényt, más tartós rúzsokra el tudom használni...

Kamforka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Tirana

2018. május 15.

Nagyon szeretem. Hamar megszárad, nem maszatolódik, nem kopik. Hosszantartó. Vacsorához is ideális, a helyén marad.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Krisztiina

2018. május 15.

Valamikor a 2000-es évek elején jött be ez a termék, ha jól emlékszem. Talán akkor is ugyanezek a "hibái" voltak mint, amiket most írtatok. Egy biztos lerobbantani nem lehetett a szánkról. Annak idején elkezdtek hozzá árulni egy lemosót, undormány volt a javából, tiszta olaj, de az a fajta, hogy éreztétek, ahogy sikitozik a bőrötök alatta! Pfúj!!!!
Idén történt, pontosan pár napja, hogy a pénztárok környékén oly tudatosan elhelyezett "kiárusítás" polc volt kénytelen lekötni a figyelmemet, míg a megakadt sor haladni nem kezdett!

1099.- forintét túrtam magamnak egyet, a "mit veszíthetek" elve alapján :-D vagyis mintjárt kettőt, mert a másodikért visszaszaladtam!
Istenem, és milyen jól tettem :-) hát egyszerűen imádom. Talán a "régi" hibák kiütköznek, de klasszisokkal kényelmesebb viselet, mint a kezdetek kezdetén volt. Most már nagyon bánom, hogy egy vörös árnyalatot nem tettem magamévá, de rajta vagyok! ;-)

Többen írtátok, hogy nehezen tudjátok leszedni a rúzst a micellás vízzel! Ha javasolhatom, próbáljátok ki a kétfázisú olajos szminklemosót. Hibátlanul fog működni :-)!

Krisztiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

dunaimano

2018. május 1.

2017.11.11.
Nos nálam ez az igazi csodaszer!
Vásárlás előtt hetekig jártam a boltokba próbálgatni, melyik színek tetszenek és állnak jól, végül 2-3 árnyalat közül választottam a 180 SPIRITUAL színt, ami tökéletesen passzol hozom, és egy kicsit erősebb karaktert ad a számnak. Már a próbálgatások alatt is éreztem az extrém tartósságát, pedig akkor csak a színt használtam, a hidratálót nem. Tényleg tart 24 órán keresztül! Evésnél alig jön le, ivásnál egyáltalán, és abszolút csókálló! :D Tesztelve! Egyetlen hátránya, hogy ha picit megkopik, és újra szeretném kenni, darabokban elkezd lekopni. A pici kopás viszont annyira nem látszódik, mint a darabosság, szóval inkább nem kenem újra.

Update 2018.05.01.
Beszereztem még egy árnyalatot, sajnos arról már nem mondhatok ilyen jókat. Egy vidéki dm-ben vásároltam, azon is gondolkodom, hogy lehetséges-e, hogy ott már egy régebbi termék állt kint a polcokon, és azért tűnik ennyivel rosszabbnak...
A 016-os GLOWY árnyalatnak a színe nagyon szép, de nem bír ki egy pár órát sem, nagyon csúnyán kopik. Egy kajálás után már csak a szám szélén marad nyoma. Még kísérletezgetek vele azért, hátha... De ez most elég nagy csalódás a 180-as árnyalat után, ami tényleg egésznap fennmarad, nem kopik, nem hagy nyomot. Az esküvőmön is ezt viseltem még este is gyönyörű volt, mintha újként kentem volna fel. De a 016-os miatt le kell vonjak egy csillagot.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

2017.11.11.
Nos nálam ez az igazi csodaszer!

Update 2018.05.01.

anditrombitas

2018. április 14.

Valóban nem olcsó termék, de Glamour napi kuponnal már barátibb az ára. Nekem ez a nyerő rúzs, reggel felkenem, és sokszor este is alig tudom micellás vízzel levakarni :) Vettem 2 árnyalatot is (70 Spicy, 180 Spiritual) mindegyik szép, igaz, picit szárító hatása van, de legalább tartós :)

anditrombitas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.