KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 1500ft , Eladó: Kitti
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyes átvétel vagy postázás,foxpost
Ár: 1200 , Eladó: fannus9
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dzsudzsi

2018. október 11.

Sminkes, kozmetikus és anyám ajánlotta, nekik bevált, de sajnos nekem csalódás. A száradásra hajlamos számat 10 percenként hidratàlni kell utána, hogy ne repedezzen, csomósodjon, de még úgy is egyenletlenül kopik és nagyon kényelmetlen viselet. Kibír egy-két órát, de sokszor kell kennem, hogy ne potyogjon. (Azóta találtam más márkából olyat, ami egyenletesen kopik és tart egy fázisban is.)

dzsudzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Katinka90

2018. szeptember 26.

Minden nap ezt használom! A nap végére is ott marad ahová felvittem! Valaha létezett legtartósabb folyékony rúzs! Nekem legalább 4-5 árnyalat van itthon a nude-tól a vörösig, azt tapasztaltam hogy mindegyik árnyalatnak megvan a sajátos jellemzője, pl. a vöröset nehéz szépen egyenletesen felvinni, viszont nagyon nagyon sokáig a helyén marad ha nem mosod le, ezzel ellentétben van egy másik árnyalat (nem tudom melyik) ami viszont könnyen és egyenletesen fed , de picit sokára szárad , de miután felviszed a az ajakapolót ,gyönyörű lesz és szintén nagyon tartós! Jöhet ezeknek a rúzsoknak bármi: csók,kaja, pia, cigi , le nem jön az tuti! Próbáljátok ki!

Katinka90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Ez a kedvenc rúzsom! Évek óta használom, több árnyalatát is megvettem már. Nekem tökéletes!!! Egész nap tart, nem kell vigyázni rá, nem húzódik, nagyon szép árnyalatokban kapható. Egyetlen negatívum, hogy kezd eltűnni az állványokról...

zsuzsakobli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Elisa

2018. augusztus 3.

2018. augusztus 3. | Szerkesztés
Nekem elég vékony a szám, és matt. Ez az első rúzs ami tartós és feltűnő eredményt ad. Igaz kicsit szárítja a szájat, de a balzsam amit utána rá kell kenni, ezen segít. Én csak ezt fogom venni ezek után is.

Elisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

2018. augusztus 3. | Szerkesztés

ClaryFray

2018. július 11.

Nekem ajakápolóval is agyon szárítja a számat sajnos, és ilyen “nemtelt” hatása lesz tőle. Tartósnak tényleg tartós, de nekem mostanában inkább az lett fontosabb hogy legyen szép egészséges finishe a számnak (van olyan matt rúzs ami ezt tudja). Akinek egyáltalán nem kiszáradásra hajlamos a szája annak viszont nagyon jó vásár lehet, nagyjából reggeltől estig ott marad ahova raktuk. A színválaszték is nagyon jó van a nudetól a barnás vörösig minden.

ClaryFray
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

mllelondres

2018. július 10.

Az Angelic árnyalatot használtam az esküvőmön, és egy kenés egészen a készülődéstől a tortáig kitartott, pedig egyáltalán nem vigyáztam rá. Mit is mondhatnék, tartós :) Teljesen elégedett voltam vele, szép szín, de mégsem túl erős, az ajakápolót használva a szám sem húzódott.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Fruzsi

2018. július 6.

Az Angelic árnyalatot használom. Ajakápolóval bekenem a szám, majd fél perc múlva leitatom zsepivel a felesleget. Felviszem a színt, majd száradás után a színtelen ajakápolót is. Tökéletesen tart egész nap, legfeljebb egy kicsit kopik, de egyenletesen. A színét is jól sikerült kiválasztanom. Elégedett vagyok vele.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Ayamee

2018. július 3.

Szerencsére féláron vettem, de így is bánom, hogy valaha is kosárba tettem, mert használhatatlan. Felkenem és lehámlik, mosolygok egyet és már repedezik. Borzalmasan néz ki. Próbáltam úgy is, hogy hidratáltam előtte a számat, úgy is, hogy utána, a kettőt együtt is, de semmi változás.
Azért adok rá mégis két csillagot, mert a hozzá adott hidratáló viszont szuperjó, imádja a szám, nem ragad és szép fényt ad neki. De azért meg nyilván nem dobtam volna ki ennyi pénzt.

Ayamee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Kamforka

2018. május 16.

Nekem sajnos nem jött be :// Rákenem a számra, és hiába teszem rá a fényt, olyan lesz az egész mintha hámlana, le kell törölnöm , mert még rondán is néz ki.
És drága is volt.... sajnálom, hogy pénzt adtam ki rá. Csak azért kap 2 csillagot, mert a hozzá járó fényt, más tartós rúzsokra el tudom használni...

Kamforka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Tirana

2018. május 15.

Nagyon szeretem. Hamar megszárad, nem maszatolódik, nem kopik. Hosszantartó. Vacsorához is ideális, a helyén marad.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.