KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 1200 , Eladó: fannus9
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta
Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
Ár: 1500,- Ft + posta/db. Plusz 1 ajándék szájfényt adok mellé! , Eladó: zsazsi1
Állapot: A rúzs kétszer próbált, a szájfény érintetlen., Helyszín: Győr, fizetés: Utalást követően postázom, vagy személyesen
Bonci

2019. január 17.

Sokat tipródtam, hogy megvegyem-e, végül a R-ban ezressel olcsóbb volt mint a kétbetűsbe...160 iced árnyalatot vettem, nagyon természetes hatású, szép a szín, mintha nem viselnél semmit, de mégis definiáltabbak az ajkaid, kiemeli a formáját, optikai szempontok alapján tökéletes.Viszont rommá szárítja a szád, a saját fény-balzsam fele addig sem tart mint a rúzs, más ajakápolók pedig feloldják a színt+homokos-szemcsésen lefoszlik.Hiába tökéletes a szín, és a tartósság, ha rettenetes kínokat kell elviselni a szárazság miatt...vagy 20 percenként kenegeted, vagy egész napra prolongálod a diszkomfort-érzést.Szóljon aki talál ugyanilyen tartós, szép és természetes színt, csontig hatoló szárítás nélkül-olcsóbban!!!!!kösziiiiii

Bonci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Renike77

2019. január 12.

A legtartósabb rúzs, amit ismerek, pedig kipróbáltam párat. Némelyik árnyalata ultraselymes, szépen simul a bőrre, némelyik viszont csúnyán kopik. A színek jók. Tartósságban egyelőre jobbat nem tudott senki kitalálni. Kuponokkal jobb áron lehet beszerezni. De ha igazán tartósat akarsz, akkor csak a sminktetoválás a megoldás. Addig is Lipfinity.

Renike77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Szandi880609

2019. január 9.

Nagyon tartós, sminklemosóval is sikálnom kellett. Száraz ajkaknál állandóan kenegetni kell az ajakápolóval...

Szandi880609
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Szeretem mert tartós. Ennek ellenére evés-ivás után újra szoktam kenni mert hajlamos csúnyán kopni.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

bellah

2018. november 27.

Tényleg nagyon tartós, viszont egy idő után nekem darabokban elkezd lejönni a szám belső részéről, aztán egyre csak jön le, és elég bénán néz ki, ha nem kenem újra. Ráadásul eléggé szárítja az ajkamat, ezért olyan mintha "ráncos" lenne, pedig nekem alapvetően szép sima szokott lenni az ajkam, nem száraz, nem repedezik. Az ára sem éppen baráti, hacsak nem kedvezményesen veszi az ember. Egyet vettem belőle, de többet nem fogok.

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Misa

2018. november 10.

Egyáltalán nem tudom ajánlani. Régen voltam ilyen csalódott sminktermék miatt. A 180-as árnyalatot vettem meg először, egy-két órát rajtam volt, belelkesültem és vettem egy másikat is, egy világos pinket. Itt kezdődtek a problémák.
Ami jó benne: gyorsan fel lehet vinni, és szárazon, balzsam nélkül sem ragad. A balzsam nem oldja fel a rúzst, nincs illata és kellemes viselet.
Ami rossz benne: az, hogy milyen egyenletesen lehet felvinni a terméket, színenként változik. A 180-assal könnyű dolgozni, a világos pinkkel egy rémálom. Ha a szín jelentősen eltér az ajkad színétől, akkor nem fogod szeretni, mert a festék száradás után minden apró mozdulattól megrepedezik, és alatta látszik a szád színe. Ezen a balzsam sem segít.
1-2 órán át tényleg szép, viszont utána elkezd kis csomókba összeállni és lepotyogni. Valamilyen szinten maszatolódik is, pl. nyomot hagy a kávéscsészén. Nem egyenletesen kopik, hanem foltokban. A nap végén a maradékot baromi nehéz leszedni. Micellás vízzel esélytelen, zsírosabb arckrémmel nagy nehezen le lehet dörgölni. Kiszáradt, felduzzadt, cserepes ajkakat kapunk másnapra.
Tudom, hogy sokan szeretik, sajnálom, hogy így le kell pontoznom, de nekem ez nem ér meg ennyi pénzt. Biztosan függ ez bőrtípustól is. Az is nagyon frusztráló, hogy a termék minősége teljesen kiszámíthatatlanul ingadozik attól függően, milyen színt választok.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lilla1994

2018. november 7.

Eddig ez a legtartósabb folyékony rúzs amit használtam, nem szárítja a számat. Kicsit drága kupon napokon szoktam megvenni 50%-os kedvezménnyel.

Lilla1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

ErikaErika2

2018. november 2.

En ebben a ruzsban meg nem csalodtam, nagyon jo! Szep, tartos, nem kopik. Jo, hat neha utan kell balzsamozni a szamat, de ez legyen a legnagyobb baj. :)

ErikaErika2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

dzsudzsi

2018. október 11.

Sminkes, kozmetikus és anyám ajánlotta, nekik bevált, de sajnos nekem csalódás. A száradásra hajlamos számat 10 percenként hidratàlni kell utána, hogy ne repedezzen, csomósodjon, de még úgy is egyenletlenül kopik és nagyon kényelmetlen viselet. Kibír egy-két órát, de sokszor kell kennem, hogy ne potyogjon. (Azóta találtam más márkából olyat, ami egyenletesen kopik és tart egy fázisban is.)

dzsudzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Katinka90

2018. szeptember 26.

Minden nap ezt használom! A nap végére is ott marad ahová felvittem! Valaha létezett legtartósabb folyékony rúzs! Nekem legalább 4-5 árnyalat van itthon a nude-tól a vörösig, azt tapasztaltam hogy mindegyik árnyalatnak megvan a sajátos jellemzője, pl. a vöröset nehéz szépen egyenletesen felvinni, viszont nagyon nagyon sokáig a helyén marad ha nem mosod le, ezzel ellentétben van egy másik árnyalat (nem tudom melyik) ami viszont könnyen és egyenletesen fed , de picit sokára szárad , de miután felviszed a az ajakapolót ,gyönyörű lesz és szintén nagyon tartós! Jöhet ezeknek a rúzsoknak bármi: csók,kaja, pia, cigi , le nem jön az tuti! Próbáljátok ki!

Katinka90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.