KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11,5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigő, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   11,5 g
Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Miracle Touch Liquid Illusion alapozó egyesíti a krémes és folyékony alapozók legjobb tulajdonságait, kiváló felületet biztosít és gondoskodik a könnyű és egyenletes fedésről. Az alapozók innovatív típusát testesíti meg: a bőr felszínén krémes alapozóból egy könnyű, jól kezelhető folyékony alapozóvá válik, így sokkal egyenletesebben oszlik el nem csak a sima bőrön, hanem az egyenetlen felületen is.

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó 045 Warm Almond
Ár: 2000 Ft , Eladó: niki
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: Személyes átvétel, banki utalás után postázom
Lalexandra

2017. április 18.

Nekem ez volt az első alapozó amibe bele szerettem..:) a 075ös árnyalat teljes egészében passzolt a bőröm színéhez..teljesen észrevehetetlen volt. Nagyon szerettem, de a mennyiséggel nem voltam meg vagyok megelégedve.. Egy nagyobb kiszerelésnek jobban örülnék ! ezért 4 csillag!

Lalexandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Bog

2017. március 16.

Nem rossz alapozó, de nekem kicsit zsírosítja a bőröm. Szerintem a fedése sem rossz, de nekem nem problémás a bőröm, eltűntetni nem kell semmit.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

cooleva

2017. március 6.

Nagyon jó kis alapozó. Beauty Blenderrel szoktam felvinni, szerintem azzal lehet elérni a legszebb eredményt. Tényleg először szilárd aztán krémessé válik, nagyon jól fed, egyenletes arcképet ad. Nem nehezíti el a bőrt, nincs maszkos hatás, igazán kényelmes viselni. Az összetevői is aránylag rendben vannak, az ára lehet hogy kicsit húzós, de szerintem abszolút megéri. Én szívvel ajánlom!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

rekabot

2017. február 9.

Nagyon jó kis termék szinte lehetetlen maszk hatást elérni vele, egy erősebb bb krémnek mondanám a fedését. Régen hajlamos voltam erősen "mázolni" az arcomat, de ezzel egy egészséges szép színt és fedést lehet elérni. Nekem egész nap fent marad ha púderrel fixálom, egy kicsit átfénylik mondjuk, de szerintem még pont belefér. Az ára húzós szerintem és gyorsan fogy ezért adok 4est.

rekabot
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

2017. február 6.

Még ősszel vettem G-napokon, úgyhogy most már jó ideje használom, és szerintem nagyon jó kis alapozó. Nekem rendesen alá kell hidratálnom, főleg ilyenkor hideg időben. Picit nedves blenderrel használom (egyébként a hozzá járó szivacs sem rossz, csak elég nehezen tisztítható), nagyon szépen, vékonyan is fel lehet így vinni, de rétegezve erősebb fedés is elérhető. Én vékonyan szeretem használni, ha éppen hisztisebb a bőröm és erősebb fedés kell akkor nem utána nyúlok. A L'Oreal cushion alapozója mellett ezt szeretem leginkább használni amikor nem kifejezetten fedni csak egységesíteni szeretnék, a nedves blenderes technikával felvive természetes hatás érhető el vele. Teljes árát sokallom (főleg ha a mennyiségét is nézzük), de kuponos napokon féláron abszolút megéri. A színválaszték sajnos elég gyatra, szerencsére a legvilágosabb szín még éppen jó nekem. Nem csúszkál, nem áll össze a redőkben, pirosítót viszonylag jól tartja. Nem tapasztaltam irritációt vagy szárítást. Tartósságát közepesnek mondanám, 4-5 óra után nem árt egy frissítés, vagy vékony átpúderezés. Alkalmi sminkhez nem ő a megfelelő, de aki a mindennapokban egy természetes, enyhe fedésű egységesítő alapozót keres annk szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

csakvi

2017. január 4.

Tényleg szépen fedő alapozó, egyenletes felszínt biztosít a bőrömnek és mindent elfed.
Két gondom van vele: az egyik az öszetétele - igyekszem minimalizálni a káros összetevőjű kozmetikumok használatát, és hát akárhogy is, az alapozóval ez nem nagyon megy.
A másik pedig az árnyalata. Még nekem is nagyon világos, amelyiket használom (045), pedig alapvetően világos bőrű vagyok. Ez persze az árnyalatnak köszönhető. Ja, és az ára nem alacsony. Szóval elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.
Amúgy a Maybelline Affinimatt alapozóval együtt használom.

csakvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Amúgy a Maybelline Affinimatt alapozóval együtt használom.

Atilol

2016. december 14.

Nagyon jó alapozó, szépen el lehet oszlatni
Nekem annyi gondom volt vele hogy több üzletben is megnéztem és a legvilágosabb árnyalat amit találtam az is sokkal sötétebb a bőrömnél.

Atilol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Nagyon jó alapozó, szépen el lehet oszlatni

Bellatrix

2016. december 2.

Ez valami fantasztikus! Természetes, szép bőrkép a végeredmény ,jól ellehet dolgozni. Valóban nagyon nagyon kevés kell belőle ,az első felvitelnél én is megjártam vele. Feleannyi kell belőle felvitelkor mint egy átlag alapozóból ,úgyhogy az ár érték arányt is rendben találom.
Update: már több mint 1 hónapja használom minden nap és még mindíg megvan több mint a fele! Azóta is tökéletesen teljesít!

Bellatrix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

Fannnya

2016. október 17.

Nálam ez régi nagy kedvenc. Remek fedése van, jók a színei, szép a finishe. (Kissé púderes jellegű a végeredmény, nekem a hangulatomtól függ, hogy ilyet szeretnék-e, akkor választom ezt az alapozót.) Az egyetlen hátulütője, hogy gyorsan fogy, talán az állaga miatt, ezért tehát 4 csillag.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

cicuska18

2016. október 17.

Maga a csoda! 10 pontból 11! Legjobb alapozóm amit valaha kipróbáltam. Nem olcsó, de megéri! Gyönyörű finish de mégis természetes hatást kelt. Ajánlom mindenkinek! Ha kicsit drága is. Biztosan újra fogom venni!

cicuska18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!