KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Különleges, vazelinalapú formulát tartalmaz, melynek több mint 40%-a ajakápoló és hidratáló anyagból áll, ezért a ragyogó, hosszantartó csillogás mellett hidratál és védelmet is biztosít az ajkak számára.

bobekecske

2015. február 16.

Nem tudom, mai mércével is úgy szeretném-e, de ez volt az egyik kedvenc szájfényem: szépen fénylett, nem volt túlságosan darabosan-csillámos, tükör nélkül is bátran fel mertem vinni, és nagyon kellemes-kényelmes volt viselni (nem zavart az illata sem, ellenben például a L'Oreal és Rimmel termékekkel , amiket nagyon nehezen tudok emiatt megtűrni magamon).
Több színben is volt a birtokomban, a kevésbé csillámos verziót preferáltam.
Újravenném, ha még árulnák.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Több színben is volt a birtokomban, a kevésbé csillámos verziót preferáltam.
Újravenném, ha még árulnák.

svivko

2014. február 17.

A szájfény ami elindította a szájfény-mániámat (abból őtte ki magát minden sminkes-krémes mániám). Imádtam! Az első a Strawberry Frost árnyalat volt, a másik a Frosted Berry. Mindkettőben gyönyörű mikrocsillámok voltak, amiket nem lehetett az ajkakon érezni. Nagyon szép, vizes fénye volt, sokáig megmaradt. Nagyon jól hidratált, és egyáltalán nem ragadt, mégis tartós volt... mintha benedvesítettem volna az ajkam, annyira természetes volt. És az a vaníliás süti illat....
Azóta is megvan a szájfény-ládám (nem írhatok ládikát, túl erős lenne a kicsinyítő képző ehhez a készlethez :D ) alján, nemrég néztem át. Sajnos a Strawberrys már teljesen kifogyott, a Berryset pedig csak az illata miatt tartottam meg, mert 3 éves, nem kockáztatok egy kafa allergiás reakciót.

Megtaláltam ebayen 2000 körül, szállítással,újak, bontatlanok, máshol még forgalomban vannak, én pótolni fogom a készletem, már csak a szentimentális énem miatt is :) :

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

Musil

2013. szeptember 20.

Nagyon szép színekben volt kapható, egyenletesen oszlik el, jól fed, nem ragad, nem mászik el, gyönyörűen pigmentált és brutálisan sokáig elég. Nagyon-nagyon szeretem! Klasszul hidratál, egyenletesen kopik. Egy kissé drága volt, de azért elégedett vagyok vele. Annyira imádom a 340-es Velvet Raspberry árnyalatot, hogy még a tubusát is elfűrészeltem, hogy egyetlen cseppje se vesszem kárba, mivel sajnos már nem kapható, és igencsak fogytában van!

Musil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

2013. február 2.

Imádom, kellemes az állaga, szép színei vannak, annyira tartós amennyire egy még nem ragacsos állagú szájfénytől elvárható, és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

terke29

2012. december 16.

Úúú...Most én leszek az a galád aki lehúzza a jó átlagot...Én személy szerint hajfesték mellé csomagolt ajándékként jutottam hozzá egy gyöngyház-fehér árnyalatúhoz,amiben bazi nagy kékes fényű csillámszemcsék voltak.Az illata finom volt,de a szájfény nem jött be igazán,mert ragadt,szárított,és nagyon éreztem benne a csillámszemcséket,ami engem zavart.Végül a 4 éves unokahúgom kapta meg,nagylányoskodáshoz. :)

terke29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 16.

dorcus89

2012. december 15.

Imádtam, két színem is van még belőle a Peach Glow és a Frosted Berry. A másodikat még kuponnal vásároltam meg. Nagyon szeretem ezeket a szájfényeket. Ez volt az első szájfényem és imádtam az illatát az ízét, a színét. Ha megérzem ezt az illatot azok az évek jutnak eszembe. :)
Emlékszem az egyiket a Bridget Jones naplójához adták ajándékba! :)) Újragyártást kérünk :))

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

széva

2012. július 3.

Nekem van még 2 szín ebből ,nagyon szeretem :-)

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 3.

Nekem van még 2 szín ebből ,nagyon szeretem :-)

babyface

2012. június 20.

elég "testes" kis szájfény volt most hogy olvasom hogy 40%-ban hidratáló, ápoló anyagokat tartalmazott ezt nem is csodálom. emlékszem csodaszép árnyalatai voltak! többet is megvásároltam :) nagyon jól hidratált és isteni (talán kávéhoz hasonlítható) illata volt! sajnálom hogy már nem gyártják lehet újravenném :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Zsenike

2012. június 19.

te jó ég milyen sokáig használtam, több színem is volt belőle, és az ismerőseim közül is sokan használták akkoriban. Nagyon-nagyon jó kis szájfény, a színei nagyon szépek voltak, és felkenés után pár órával még mindig fenn volt az ajkakon egy vékony áttetsző réteg formájában. Gyönyörű fénye volt. Nosztalgia :)

Zsenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

vnani

2012. április 22.

Miért nem gyártják már????????????????
Nagyon imádtam. Azóta nem találok jobbat. :(

vnani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Miért nem gyártják már????????????????
Nagyon imádtam. Azóta nem találok jobbat. :(