KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mayam

Ár:   990 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hannabeutygirl, Módosítva: 2017. június 27.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

• magas antioxidánstartalom, ami erőteljes öregedésgátló hatást kelt
  • nyugtatja, hidratálja és kiegyensúlyozza a bőrt
  • késlelteti a ráncok megjelenését és az öregedés más jeleit
  • serkenti a kollagén termelést
  • tömítéssel kialakít egy védőréteget a bőrön
  • táplálja a bőrszöveteket
  • megelőzi és halványítja a bőrcsíkokat, striákat
  • hozzájárul a természetes és egyenletes barnuláshoz
  • átható, könnyen beszívódik a bőrbe
  • fenntartja a bőr optimális PH-értékét, ezáltal selymes, csillogó megjelenést kölcsönöz
  • hajlékonyságot és rugalmasságot biztosít a bőrnek
  • felerősíti a regenerálódási folyamatot és megerősíti a bőr ellenálló- képességét

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Kedvencem! Mindenre nagyon jó! Egész évben ezt használom az ajkaimra! Már át is töltöttem kicsit egy volt rúzsos tubusba. Amúgy szilárd, de a napon felolvasztottam. Szemkörnyékre is csodaszer. És az a jó hogy 100% -ban természetes, szóval tudom mit kenek magamra. 1000 forint egyáltalán nem sok, és nagyon kevés kell csak amúgy is. :) És ehető is! Igaz nem finom, de esetleg a gyerek szájára is lehet kenni és nem mesterséges amyagokat nyal le, eszik meg! Mindig lesz itthon!

Hannabeutygirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter