KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mayam

Ár:   900   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skincaremania, Módosítva: 2016. január 25.

Ár:   900
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A jojoba olajnak, az emberi faggyúéhoz hasonló szerkezetéből fakadóan, jelentős az affinitása (összeférhetősége) a bőrrel és a hajjal szemben. Gyorsan felszívódik és minden típusú bőrre használható. Megfelel sminkalapként, mint sminklemosó és nagyon jó ápolószer vegyes , zsíros vagy pattanásos bőrre. Alkalmas a fejbőr problémáira, élénkíti a hajat.

• jelentős az affinitása a bőrrel és a hajjal szemben
  • a bőr faggyútermelését szabályozza
  • bőrlágyító hatású
  • védő hatással van a bőr hidrolipid rétegére
  • aktiválja az elasztin anyagcseréjét
  • hidratál
  • táplál
  • bársonyossá teszi a bőrt, csillapító hatású
  • védő hatású
  • regeneráló
  • öregedésgátló
  • elősegíti más hatóanyagok bőrbehatolását
  • minden típusú bőrre megfelelő, főleg a vegyes és zsíros bőrre
  • kiszáradt, vízhiányos bőrre
  • érzékeny, törékeny bőrre
  • problémás bőrre
  • élettelen, ráncos bőrre
  • seborrhea kezelésénél
  • a bőr rugalmasságának, hajlékonyságának  megőrzésére
  • ekcémák, pikkelysömör, bőrirritáció esetében
  • a szem környékére
  • sminkalapnak vagy sminkkészítmények összetevőjeként
  • a fejbőr és a haj gondozásában
  • adjuváns (katalizáló) a korpásodás fokozatos megszüntetésében

Shasta603

2018. július 11.

Pár éve tértem át a vegyszermentes bőr-és hajápolásra, amikor kiderült - autoimmun bőrbetegségem van. Nagyon rossz állapotban volt a bőröm .... elvékonyodott és a világon minden irritálta.
Mára szerencsére csak nagyon ritkán lobban fel a gyulladás, és már legalább háromszor olyan vastag, mint korábban volt (és még mindig vékonynak számít). Ezt egyértelműen a megváltozott testápolási (és életmódbeli) rutinoknak köszönhetem!
A forgalmazó olajaival abban az időszakban találkoztam először. Hónapokba telt, mire újra kialakult a normális működés (méregtelenítés és zsírozás). IMÁDOM a jojobát!!! Ez az olaj kicsit folyósabb, mint amivel más forgalmazóknál találkoztam, így sokkal könnyebben eloszlatható a törölközőszáraz/nedves bőrön is! Az illata pedig engem a frissen kifaragott grafitceruzára emlékeztet ..... és ezt nagyon kellemesnek találom! A melegebb időszakban testápolásra önmagában is elegendő szokott lenni (a vékony bőr sajnos kiszáradásra hajlamos), de egy pár cseppet minden alkalommal az arcomon is eloszlatok, akár napközben is! Ma már a nagy, 250 ml-es kiszerelést szoktam mevenni belőle. És még valami: kiválóan eltávolítja a plakkokat a fejbőrről (természetesen azt is be kell nedvesíteni előtte ahhoz, hogy az olaj dolgozni tudjon).

Shasta603
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

eclipse

2017. január 8.

Arcapolashoz vettem meg, de vegul hajra fogom elhasznalni. Mostanaban kicsit beleastam magam abba, melyik bortipusnak milyen olaj tesz jot, zsirsav-osszetetel alapjan. A jojoba olajnak magas az olajsav-, viszont alacsony a linolensav-tartalma, ezert az en kombinalt, mitesszerekre hajlamos arcboromnek nem jo valasztas (ellenben szaraz, vagy oregedo borre jo hatassal lehet). Hajpakolasba szoktam keverni, illetve testvaj keszitesehez is jo alapanyag, shea vajjal es illoolajjal keverve. Egyebkent maga az olaj nagyon kellemes, kicsit folyosabb allagu, semleges illatu - utobbit az ember akkor kezdi ertekelni, amikor pl a granatalmamag olajjal talalkozik :D

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Kormosmerci

2016. november 16.

Szeborreás volt a bőröm. Sikerült visszafordítani, és hogy elkezdtem ezt használni az arcomra, nekem tulajdonképpen csodát tett. Már szép, sima, egyenletes a bőröm. Nem zsíros mint mikor beteg volt. Ez a termék pedig nagyban elősegítette a gyógyulását. Azóta is használom, de már csak heti egyszer a mézes - szódabikarbónás arcmosásom után, valamint olajkeverékben a testemen.

Kormosmerci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Skincaremania

2016. augusztus 24.

Én annyira szeretném őt, de komolyan. Olyan nagy lelkesedéssel rendeltem meg, mert átalakítottam a napi arcápolási rutinomat. Szeretném éjszakai hidratáló helyett ezt használni. Elvileg kellene, hogy működjünk együtt. Barátomnál maradt az éjszakai hidratálóm, örültem is neki kicsit, legalább eljött a kis jojobám ideje. Arcom már ki volt száradva, pluszban nagy hámlasztásokban vagyok. Na mondom reggelre tuti rendbe teszi, tip-top leszek. Nem így történt sajnos. Bőröm rögtön érzékelte, hogy nem kapta meg a hidratálóját. Bőr sosem felejt!!!! És tényleg. Állaga folyós, könnyű felkenni, illata nekem természetes, nem büdi, de nem is jó. Olyan naturális, és ez viszont jó. :) Nem használtam belőle sokat. Pár csepp lehetett, ujjammal vittem fel, és masszíroztam, de az istenért sem akarta felszívni. Ott maradt az egész rajtam. Csupa olaj voltam. Meglepően tapasztaltam. Reggel felkeltem, arcom ugyan úgy ki volt száradva. Mintha semmit nem segített volna, úgy éreztem cserben hagyott. :( Azóta próbálkozom, nem akarom feladni.Működnie kell!!! :) Olaj ugyan úgy nem szívódik fel, azt sem tudom, hogy ez normális-e. Viszont tegnap előtt vettem észre, hogy valami eszméletlen pihepuha bababőrrel keltem fel reggel, és az a baj, hogy nem tudom mitől. Lehet az olajtól, az antioxidáns szérumtól, a hámlasztótól, vagy a kis tisztító korongtól. Mindenképp ezt fogom használni éjszakára, hiába fénylek, mint egy diszkógömb, biztos vagyok benne, hogy jótékony hatását megteszi idővel. Nem vagyunk még olyan jóban. Később mindenképp frissítem a véleményt róla, egyenlőre 2 pont. :(

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil