KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mayam

Ár:   410 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grizus, Módosítva: 2016. április 22.

Frissítő, zöldes-virágos harmatos szirmokkal; a természetes esszenciákból oly nehezen összeállítható vízjegyeket hozó illatosító különösen azon készítményekben előnyös, melyek célja frissességet árasztani. Nőkhoz és férfiakhoz egyaránt hozzáillő, minden évszakban és minden korosztály számára.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

FeketePiroska

2017. szeptember 20.

bátorkodtam megvenni, de nem jött be, egyáltalán nem érzem azt a lótusz illatot amit más termékeknél megszoktam. Nekem abszolút olyan illata van mint a libatopnak vagy a frissen nyírt fűnek , némi tujás mellék illattal :D a poén kedvéért jó, de nem szívesen szagolgatnám egész nap, talán valami házi tisztítószerbe jó lesz.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

devababa

2017. január 2.

Nekem, nem tetszik az illata. testapoloba szerettem volna tenni valamilyen illatot, de nekem ez tul "zold" illatu. Utoillata, inkabb vmi ferfias jellegu. Masra szamitottam, habar egy sima leirasbol nehezen lehet minta nelkul valasztani. Lehet masnak pont ez jon be. Arban ok.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

grizus

2016. április 18.

Mintha egy mohaerdő közepén csücsülnék egy árnyas, hűs, buja erdőben. De a tenger sincs nagyon messze és ehhez még fűszeres is. Szóval elég mesebeli illat. Picit férfias jellegű, de nem zavaróan. A tartóssága jobb, mint az átlag illóké.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance