KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mayam

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Hajfestékek

Olyan növényiporok keveréke, melyek elismertek és hagyományosan használatosak a szőke haj színének élénkítésére és ragyogó aranysárga árnyalatok elérésére. A termék fokozatosan fejti ki hatását, nem szőkíti ki a hajat és nem világosítja a sötétbarna, gesztenyebarna és fekete haj színét. A szőke hennát önmagában is használhatjuk vagy más növényi színezőanyaggal keverve,egy gazdagabb skálájú színhatás elérése céljából. Nagyon jól használható a fehér, szőke és világosbarna hajra, jól elfedi a fehér hajszálakat, de ismételt alkalmazásra lehet szükség. Ennek a pornak a színező elemei a keratin rétegekhez rögzülnek és semmilyen formában nem károsítják a hajat.

Összetétel: szárított és őrölt kamillavirág, szárított és őrölt rozmaringvirág, szárított és őrölt semleges hennalevelek (cassia), szárított és őrölt rebarbaragyökér.

A kamillavirág nyugtató hatású, gyulladásgátló, segítséget nyújt a hajhullás ellen, arany színű árnyalatokat kölcsönöz, enyhén fényessé teszi a hajat a rozmaring serkenti a fejbőr vérkeringését és szabályozza a faggyútermelődést, korpásodásellenes tulajdonságokkal rendelkezik a semleges henna erősítia hajszálakat, dúsítja és szépíti a fej díszét és tisztítja a fejbőrt a himalájai rebarbara mézszínű árnyalatokat kölcsönöz A termék kiváló minőségű, semmilyen adalékot, fémsót, ólmot nem tartalmaz.

Shasta603

2018. július 12.

Nagyon szeretem ezt a keveréket, én az erős, természetes, gyógynövényes illatért is egészen oda vagyok! 10 %-nyi vörös hennával keverve viszem fel a hátközépig érő hajamra. Én egy púpos teáskanálnyi barnacukorral érem el, hogy a hajszálakra megfelelően feltapadjon, és szintén egy púpos teáskalnyi natúr, semleges (enyhén savas kémhatású) hajbalzsalzsammal pedig, hogy könnyebben ki lehessen mosni a hajból! :) Táplál, tisztít, erősít, színez ..... Mindent tud, amit alvárok tőle! :)
1 kg-ot szoktam belőle megvenni.

Shasta603
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

1 kg-ot szoktam belőle megvenni.

AppleMaple

2018. május 25.

miután ezt kipróbáltam, úgy döntöttem felhagyok a hennázással. Mivel hosszú hajam van, rengeteg idő volt feltenni rá, majd utána még nehezebb volt kimosni belőle. A szomszédommal ketten sikáltuk a hajamat, majdnem sirtam közben, azt hittem az életben nem fog kijönni belőle. Hála a magasságosnak, hogy végre megszabadultam tőle, soha többé nem fogom használni egyik féle fajta hennát sem és másoknak sem ajánlom. Semmiféle jótékony eredményről nem tudok beszámolni mivel órákon keresztül, az isten tudja hányszor samponoztuk újra fejem. Amúgy semleges hennával kevertem, de azt már sokszor újravettem, önmagában és mással keverve is próbáltam és azzal meg voltam elégedve idáig, de annyira elment a kedvem az egésztől, hogy azt is elfelejtem inkább.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

plinka

2017. április 10.

Működik. Most már sokadszorra használom. Én a vörös hennát cseréltem le. Egyszerűen, nem akartam már vöröses árnyalatot, a természetes hajszínemet szerettem volna visszakapni. Eredetileg szőkésbarna hajam van, pár ősz hajszállal. Úgy festi szőkére az ősz hajszálakat, hogy az eredeti hajszín is megmarad, csak egy kis aranyló fényt kap. Elsőre nem volt egyértelmű az eredmény, de ezzel is csak úgy van, mint a hagyományos hennával, többszöri használat után ad szép árnyalatot. Viszont, a használata nagyon macerás. Hajlamos arra, hogy darabokban potyogjon felkenés közben. Gondolom, a kamilla miatt. Kimosni sem egyszerű. A hajtőre nagyon oda kell figyelni, hogy mindenhova kerüljön. Inkább potyog, mint kenődik. Nekem rövid hajam van, szóval így még viszonylag könnyebb. Két órát szoktam a hajamon hagyni. Én a hagyományos hennát is csak egy óráig hagytam a hajamon. Összességében, meg vagyok vele elégedve, pont azt az eredményt kaptam, amit vártam. Szépen szőkít és ugyanúgy tömötté teszi a hajat, mint a hagyományos henna. A fodrászok mindig megdicsérik és kérdezik, hogy mitől ilyen tömött. Szóval, maradok ennél a terméknél. Viszont, nagyon macerás a használata, ezért csak 4 pontot adok.

plinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 10.

Kiskalauz

2016. május 2.

Kipróbáltam, 3 és fél órát volt a hajamon. Az eredményét nem igazán látom, leszámítva azt, hogy istállószaga lett, amit még a következő hajmosásnál is lehetett érezni, aztán eltűnt. Egyébként is aranyos csillogású, sötétszőke-világosbarna hajam van, talán ezért nem lett látható a különbség. Minősége semmit sem változott a hajam, első alkalommal kicsit dúsabbnak éreztem, de ez is elmúlt.

Kiskalauz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.