KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2012. március 8.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszantartó 24h alapozó, microflex technológiával. SPF 19, olajmentes.

Ár: 1500,-Ft+ posta , Eladó: Mariann88
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki átutalással. Szállítás postázás előre utalás után, vagy személyes átvétel Szegeden
Maybelline Affinitone 24H Alapozó 020 Cameo
Ár: 800 Ft , Eladó: beautysecretsfromnora
Állapot: Több, mint a 3/4-ede megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: postaköltség a vevőt terheli, személyes átvétel lehetséges Budapesten (2-es, 3-as metró vonalán)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Krisztinaia

2017. április 17.

Tinikorom megváltója volt.
Egyszerűen lehetett kezelni, nem folt foltos. Ami nagy szó, mert akkoriban nagyon kis béna voltam még alapozó terén. Mindig az ujjaimmal használtam, hidratálás, fixálás nélkül.. és gyönyörűen mutatott.
Külön szerettem, mert a legvilágosabb árnyalat nagyon passzolt a hófehér bőrömhöz.
Tudtommal ebben a formában már nem lehet kapni, de az utódját is imádom, talán annyi különbség (bár ezt már régen használtam, lehet csak a múlt szépíti meg..) van köztük, hogy az új kiadása kicsit sárgásabb, icipicit észrevehetőbb azzal, hogy van rajtam alapozó.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Tinikorom megváltója volt.

LauraTribute

2016. december 4.

Sötét a börömhöz, nem fed sokat, nem vált be.

LauraTribute
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Sötét a börömhöz, nem fed sokat, nem vált be.

Saci89

2016. szeptember 29.

Rengeteg alapozót kipróbáltam már, de ez a termék örökké a repertoáromban lesz. Ez az állandó hétköznapi alapozóm, kb. szeptembertől tavaszig. A light beige árnyalat tökéletesnek bizonyult a bőrszínemhez (de van belőle kicsit sötétebb árnylatúm is, ha tavasszal picit megfogna a nap, akkor vagy keverem a világossal, vagy önmagában használom). Fedése sztem nagyon jó, ami nálam alapkövetelmény. Ezt idáig még sehol nem olvastam, de nekem hidratáltan tartja a bőrömet, ami nagyon nagy szó, mert általában minden alapozóból ezt hiányolom, szinte mindegyik kiszárítja az arcomat. Nem maszkszerű, hanem egy egészséges bőrfelszínt eredményez, ezt a hatást nekem még egy alapozó sem tudta nyújtani. Nekem száraz bőröm van, ősszel és télen nem is szoktam rápúderezni erre az alapozóra, mert a hidegben még szárazabb az arcom és így pont jó. Ha ebben az időjárásban rápúdereznék, szárítana, s ezáltal maszkszerű lenne a hatás is. Tavasszal azért már púdert is teszek rá. Nekem ez így bevált. Tartóssága jó, de persze azért 24 órán keresztül biztos nem tart tökéletesen, estefelé már néha érzem, hogy nehéz a bőrömnek és kopott le belőle. Ár-érték arányban nekem eddig ez az egyik legjobb alapozóm. Mindig újraveszem!

Saci89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

orik

2016. szeptember 6.

Tartós alapozó, nem beszélve arról, hogy néhány óra múlva sem változtat a színén (például nem lesz sötétebb vagy sárgás az árnyalat). Szép, természetes hatást kelt, olajmentessége miatt pedig nem válik fényessé az arcom, ugyanakkor teljesen matt hatást sem érek el vele, hanem éppen egészséges és egységes felületet ad. Szépen is fed, az állaga és az illata is kellemes. Az ára sem magas - ár-minőség arányban az egyik legjobb. Évek óta használom, mindenkinek csak ajánlani tudom :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

DianaS

2016. április 12.

Jó kis tartós alapozó, nagyon megszerettem, újra is akartam venni, de aztán az összetevők megállítottak.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

freyadeluna

2016. február 8.

Elfogyott a kedvencem, és gondoltam kipróbálom, hát, szószó, az állaga a kenése szerintem nagyon jó, de ami a problémám hogy felkenés után egy 5-10 p múlva bebarnul, és a legvilágosabbat vettem meg. Nem tudom hogy más tapasztalt e ilyet. Mindenesetre ez is csak abban erősített meg hogy maradjak a jól bevált dolgoknál. :)

freyadeluna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 8.

pkitti93

2016. február 5.

Imádom! Eddig gondom volt másfajta affinitone alapozóval a Maybellinetől, de ez nem szárítja ki az arcomat. En mondjuk nem egyfajta alapozot használok. Ez nekem tejesen jo arra ha elmegyek vásárolni mondjuk es nem akarok hű de nagyon tartós sminket. A fedése, állaga is jo.

pkitti93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 5.

lgabi9

2015. december 9.

Eleinte nagyon szerettem, mert könnyű volt felvinni és szépen takart. Most viszont már azt tapasztalom, hogy a nap végére valahogy megváltozik az állaga az arcomon és látszik, hogy van rajtam alapozó. Max buli sminkekhez elhasználom, ahol csak pár órát van az arcomon :S

lgabi9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 9.

robszinka10

2015. július 26.

Egy nőtől kaptam kemény 500 Ft-ért de eredeti volt, neki meg nem kellett, és nekem sajna túl világos lett, a fedése sem jön be annyira, meg hát az ára sem. Sőt a kiszerelésről ne is beszéljünk, mert fele bent marad..

robszinka10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

cicafun

2015. június 9.

A Cameo árnyalat van meg sajnos nem sikerült eltalálnom a színt túl sötétnek bizonyult, pedig elvileg ez a 2. legvilágosabb árnyalat.Illetve amikor felviszem, akkor nem tűnik rossznak a szín de egy rövid idő után besötétedik és természetellenesen maszkszerűvé válik. Kár érte mert nekem az állaga tetszene de sajnos így nem tudom használni. Maradok a jól bevált L'oreal True Match alapozóm mellett.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.