KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 4.

Ár:   1999 Ft

1,5 mm vastagságú mikro szemöldökceruza.

4 árnyalatban kapható

2017. október 16.

Glamour-kuponnal vettem féláron, mert a NYX hasonló terméke nagyon bejött és gondoltam kipróbálok egy olcsóbb alternatívát is. Nekem nagyon bejött, szép vékonyan lehet szálazni vele, valóban tartós, egész napos 30 fokban történő gyaloglós városnézést teljesen jól kibírt. Teljes árát is abszolút megéri. Nekem Dark Brown van meg, mert a Soft Brown-t túl vörösesnek találtam, ez egy hamvas sötétebb barna szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.