KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 4.

Ár:   1999 Ft

1,5 mm vastagságú mikro szemöldökceruza.

4 árnyalatban kapható

Shopaholic

2018. június 14.

Jól lehet vele dolgozni, színben is tökéletes, de nagyon hamar elfogyott, iszonyatosan rövid volt benne a ceruza. A Maxfactor ugyanilyen terméke sokkal tovább tart és nem sokkal drágább, nekem az jobban bevált.

Shopaholic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

sorsi83

2018. május 25.

A színe jó, nekem a sötét szemöldökömhöz a deep brown megfelelne, krémes is, de mivel képtelen vagyok vele vékonyka, szőrszál-szerű vonalakat húzni, így nemigen használom, mert a por nekem jobban bevált. Azzal szebb a végeredmény, legalábbis számomra.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

mindapinkszent

2018. április 25.

Leárazás és kuponkedvezménnyel vettem, elfogadható áron. Vagy mégsem?
A minősége jó, kezelni álom, a Soft Brown remekül illik a hajszínemhez, nem vöröses, de elég erős szín, mégsem csinál messziről ordító instaszemöldököt nekem, egyszóval minden szép és jó. De ez a mennyiség?! Jó, igen, ha nagyon hosszú lenne, eltörne, de akkor is, kérem, kérem, mi ez az babakisujjnyi cérnametélt méret? Eredeti áron 2000-ért....

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

Leárazás és kuponkedvezménnyel vettem, elfogadható áron. Vagy mégsem?

ursuska

2018. április 12.

Nekem nagyon bejöttek ezek a típusú ceruzák. Elég vékonyak, könnyű dolgozni velük, a fésű is praktikus a végén.

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

zsdorcsi

2018. március 27.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, precíz vonal húzható. Viszont valóban nagyon gyorsan fogy.

zsdorcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

eszti012

2018. február 21.

Abszolút rendben van ez a termék, természetes eredményt lehet vele elérni, viszont napi használattal csak kb. 1 hónapig elég.

eszti012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

sztich

2018. február 4.

Tényleg gyorsan fogy, de nagyon jó.

sztich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Tényleg gyorsan fogy, de nagyon jó.

Odri

2018. február 2.

Tegnap vettem egyet leárazva, és sanszos, hogy veszek ma még egyet. Szuper természetes színe van, én a legvilágosabbat vettem meg és tökéletes a fakó szemöldökömhöz. 1400 Ft-ért vettem, tök megérte. Teljesen olyan, mint az eddigi legjobb szemöldökceruzám a ParisBerlintől. 5 csillag.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

gyongyikeolasz

2018. január 3.

Joy napokon vettem meg fél áron hirtelen felindulásból de nem bántam. Az egyik legjobb szemöldök termék amit valaha próbáltam. Ha elfogy biztos, hogy újra fogom venni.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

pankajanosi

2017. december 15.

Egész jó szemöldökceruza, könnyű vele dolgozni és viszonylag sokáig bírja.( elég zsíros bőröm van, nap közben azért ráfér egy kis igazítás ,de jobb mint amit eddig próbáltam) Az egyetlen problémám vele az, hogy nagyon gyorsan fogy és így én sokallom érte a 2000Ft-ot :/

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.