KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 4.

Ár:   1999 Ft

1,5 mm vastagságú mikro szemöldökceruza.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pankajanosi

2017. december 15.

Egész jó szemöldökceruza, könnyű vele dolgozni és viszonylag sokáig bírja.( elég zsíros bőröm van, nap közben azért ráfér egy kis igazítás ,de jobb mint amit eddig próbáltam) Az egyetlen problémám vele az, hogy nagyon gyorsan fogy és így én sokallom érte a 2000Ft-ot :/

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Oroszkremtorta

2017. november 8.

Szinte az egyetlen szemöldök formázó termek ami számomra bevallt. Szépen, precízen lehet dolgozni vele, a végen levő kefe is tetszik. Nekem a soft brown árnyalat van meg, szőkeknek/világos barna hajuaknak tudnám ajanlani. Az egyetlen negatívum, hogy hamar fogy, de meg igy is ujra vevős.

Oroszkremtorta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

2017. október 16.

Glamour-kuponnal vettem féláron, mert a NYX hasonló terméke nagyon bejött és gondoltam kipróbálok egy olcsóbb alternatívát is. Nekem nagyon bejött, szép vékonyan lehet szálazni vele, valóban tartós, egész napos 30 fokban történő gyaloglós városnézést teljesen jól kibírt. Teljes árát is abszolút megéri. Nekem Dark Brown van meg, mert a Soft Brown-t túl vörösesnek találtam, ez egy hamvas sötétebb barna szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.