KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Szemöldökformázó- és feltöltő spirál, mely akár egy húzással is látványos, de természetes eredményt nyújt.

1400 Ft Maybelline BROWprecise Fiber Filler Brow Mascara
Ár: 1400 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

gioia

2018. január 20.

Imádom! Nagyon jól fixál, szépen feltölti a szemöldököt. Ha magában használom, akkor is csodás. Nem túl pigmentált, illetve a termék bontása után egy ideig kicsit sok festéket vett fel. Nem irritál, nap végéig tartós. Nekem a Medium Brown árnyalatban van meg, ami szép, kicsit sem vöröses beütésű szín, szerencsére. Az Essence szemöldökspirálját cseréltem le erre és nem bántam meg egyáltalán. Glamour napokon megyek a következőért :)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

ludri97

2017. december 30.

Háááát vegyes érzelmeket vált belőlem ki ez a termék. Nagyon szerettem volna már egy ilyet, úgyhogy beszereztem. Nagyon nehéz precízen dolgozni a keféjével, néha úgy érzem magamat mint Frida Kahlo :D de a színe nagyon tetszik, meg nem keményíti meg a szemöldökömet, mégis fixálja. nem veszem újra, de elhasználom.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

refruzsi

2017. december 25.

Természetes szemöldököt lehet vele kreálni, nem kemény, nem csomósodik és jól fixál!

refruzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

nussera

2017. december 11.

Szuper szemöldökcucc! :) Nekem sincs kimondottan dús szemöldököm, sőt! Ezek a zselék sosem működtek eddig tökéletesen számomra, de ez a termék valami csoda! Pikk-pakk elkészül a szupertermészetes szemöldök. Használata előtt (ahogy a szempillaspirálnál is szoktam) lehúzkodom a felesleges pasztát a tubus száján, így nem visz fel túl sok zselét az applikátor, és nem tapasztja össze a szálakat. Ha esetleg mégis túlzásba esnék, egy tiszta szempillaspirál applikátorral átfésülöm, és kész is vagyok. Nagyon megkönnyítette a reggeleimet, hipergyors, tartós... remélem sosem szüntetik meg, nem fogok tovább kísérletezni, csak ezt fogom ezentúl venni :)

nussera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Kati04

2017. november 25.

Féltem tőle, de nagyon jó. A szemöldököm még évekkel ezelőtt rosszul lett kiszedve és nem akar visszanőni, úgyhogy én minden nap kifestem, hogy valahogy kinézzen. Már a tetováláson gondolkodtam, de egyelőre ez a kis termék kiváltotta azt. A keféje kis csíkokat húz, így nagyon természetes hatást kelt. Emellet bomba biztosan tartja a szálakat egész nap. Könnyű használni, gyors. Egyetlen negatívum, hogy gyorsan fogy.

Kati04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

mellcsiii

2017. november 14.

Nekem nagyon bejött, de valóban lehet megosztó termék. A lényeg nekem az, hogy fixálja a szálakat úgy, ahogy én beállítom őket és erre tökéletes. Sokat nem ad a dússághoz, ahhoz képest, hogy vannak benne szálak, de estig ugyanúgy marad a szemöldököm. Nekem speciel a kefét is könnyű kezelni és az is nagy plusz hozzá. Szerintem megéri az árát!

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Betti81

2017. november 7.

Ha lehetne 0 csillagot adnék. Összecsomósítja a szemöldököt, megkeményíti a szálakat. A kefével nehéz pricízen dolgozni.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Arrowette

2017. november 1.

Mindennapi sminkem egyik fő lépésévé vált, nagyon gyors és egyszerű a használata, mégis szép a végeredmény, és van nekem megfelelő szín is!

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 29.

nekem nagyon nem vált be, rengeteg termék kijön egy "kihúzással" és összecsomósítja a szemöldökömet, nekem abszolút mű és csúnya a végeredmény.

borbelyfruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 29.

gingerbloo

2017. szeptember 8.

Eleinte kicsit drágálltam drogériás árakhoz képest, de végülis megvettem dark blonde árnyalatba, ami töékeletesen illik a szőke hajamhoz, de szerintem világbarna, közép barna hajhoz is jó lehet..
Először furcsa volt ez a fésűs fej, de az első használat után rájöttem, hogy jobb, mint a hagyományo spirálkefe kialakítás, nem maszatolódik, könnyű vele bánni, szerintem még festéket is spórol (mivelhogy nincs szükségtelenül egy spirál minden oldalán a festék).
Nagyon tartós, helyén tartja a szálakat, színez, enyhén dúsít, de úgy vélem száradás után még nem lehet tovább építeni, mert összecsomósodik. Egész nap tart, jó vétel volt, szerintem újra is venném.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.