Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Szemöldökformázó- és feltöltő spirál, mely akár egy húzással is látványos, de természetes eredményt nyújt.

Ár: 900 , Eladó: Dodicsenko
Állapot: kb. 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: postai úton vagy Foxpost
700 Ft Maybelline BROWprecise Fiber Filler Brow Mascara
Ár: 700 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

fsanna

2018. augusztus 12.

Én csak ezzel szoktam átfésülni a szemöldököm, a végeredmény jó. Könnyű használni, fixálja a szemöldököt, nem kopik.

fsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

dustyrose

2018. június 24.

Számomra is csak akkor működik jól ha előtte kitöltöm az üres részeket púderrel/ceruzával, különben egy kicsit kócos lesz a végeredmény az extra kis szálak miatt ami nem olyan előnyös a kevésbé dús és vékony szemöldökömön.Amúgy könnyű vele dolgozni, teszi a dolgát, és egész nap a helyén marad.Kicsit furcsállom hogy süti illata van, de tulajdonképp kellemes , kicsit feldobja az embert a reggeli rohanásban.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Spvirgi

2018. június 10.

Nagyon szeretem, könnyű használni, megfelelő a színe, elég tartós és szuper a keféje is!!

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

hzsvitamin

2018. április 1.

Én szeretem, de mivel nem dús a szemöldököm, csak akkor működik, ha előtte ceruzát is használok. Viszont tény, hogy így kevesebb idő telik a ceruzával, hiszen ezzel utána még megigazítom a terepet. Dúsabbnak tűnik tőle a szemöldök, anélkül, hogy úgy néznék ki, mint akinek az az ötlete támadt hajnal négykor részegen, hogy kitetováltassa a szemöldökét, és betévedtem valakihez, aki hajnal négykor vállal szemöldöktetoválást.

Viszont egyetértek az alább kommentelőkkel: igen csak takarítani kell utána. Viszont nekem sokszor ceruza után is kell, úgyh tök mindegy.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

LizzC

2018. március 26.

Szuper ez a szemöldökspirál, a Brow Drama nevű tesójáról váltotta erre és nagyon jól tettem! Hihetetlenül precíz ez a kefe, csak a szálakat színezi be, elég nagy a színválaszték is. Mindenkinek ajánlom aki természetes hatású szemöldökre vágyik, nem a mostanában divatos kockaszemöldökökre :D

LizzC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

annita

2018. március 15.

Amikor nincs kedvem szemöldökceruzával bíbelődni, akkor használom ezt. Nagyon gyorsan ad viszonylag szép eredményt, természetes hatást. A rohanós reggelek kedvence nálam:)

annita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Lina14

2018. március 2.

nagyon tartós és remekül beszínezi a szálakat
a bajom vele, hogy az én kevés, foltos és kicsi szemöldökömön túl sok, mert folyton kimegy a vonalból és az arcomon is landol, szóval fel kell takarítanom a szemöldököm körül. ha nem viselek sok sminket vagy alapozól egyáltalán, akkor nem rossz, mert egy kicsit többnek tűnik a szemöldököm, de ez annyak való, akinek több van alapból

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

nagyon tartós és remekül beszínezi a szálakat

gioia

2018. január 20.

Imádom! Nagyon jól fixál, szépen feltölti a szemöldököt. Ha magában használom, akkor is csodás. Nem túl pigmentált, illetve a termék bontása után egy ideig kicsit sok festéket vett fel. Nem irritál, nap végéig tartós. Nekem a Medium Brown árnyalatban van meg, ami szép, kicsit sem vöröses beütésű szín, szerencsére. Az Essence szemöldökspirálját cseréltem le erre és nem bántam meg egyáltalán. Glamour napokon megyek a következőért :)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

ludri97

2017. december 30.

Háááát vegyes érzelmeket vált belőlem ki ez a termék. Nagyon szerettem volna már egy ilyet, úgyhogy beszereztem. Nagyon nehéz precízen dolgozni a keféjével, néha úgy érzem magamat mint Frida Kahlo :D de a színe nagyon tetszik, meg nem keményíti meg a szemöldökömet, mégis fixálja. nem veszem újra, de elhasználom.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

nussera

2017. december 11.

Szuper szemöldökcucc! :) Nekem sincs kimondottan dús szemöldököm, sőt! Ezek a zselék sosem működtek eddig tökéletesen számomra, de ez a termék valami csoda! Pikk-pakk elkészül a szupertermészetes szemöldök. Használata előtt (ahogy a szempillaspirálnál is szoktam) lehúzkodom a felesleges pasztát a tubus száján, így nem visz fel túl sok zselét az applikátor, és nem tapasztja össze a szálakat. Ha esetleg mégis túlzásba esnék, egy tiszta szempillaspirál applikátorral átfésülöm, és kész is vagyok. Nagyon megkönnyítette a reggeleimet, hipergyors, tartós... remélem sosem szüntetik meg, nem fogok tovább kísérletezni, csak ezt fogom ezentúl venni :)

nussera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.