KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Szemöldökformázó- és feltöltő spirál, mely akár egy húzással is látványos, de természetes eredményt nyújt.

mellcsiii

2017. november 14.

Nekem nagyon bejött, de valóban lehet megosztó termék. A lényeg nekem az, hogy fixálja a szálakat úgy, ahogy én beállítom őket és erre tökéletes. Sokat nem ad a dússághoz, ahhoz képest, hogy vannak benne szálak, de estig ugyanúgy marad a szemöldököm. Nekem speciel a kefét is könnyű kezelni és az is nagy plusz hozzá. Szerintem megéri az árát!

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Betti81

2017. november 7.

Ha lehetne 0 csillagot adnék. Összecsomósítja a szemöldököt, megkeményíti a szálakat. A kefével nehéz pricízen dolgozni.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Arrowette

2017. november 1.

Mindennapi sminkem egyik fő lépésévé vált, nagyon gyors és egyszerű a használata, mégis szép a végeredmény, és van nekem megfelelő szín is!

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 29.

nekem nagyon nem vált be, rengeteg termék kijön egy "kihúzással" és összecsomósítja a szemöldökömet, nekem abszolút mű és csúnya a végeredmény.

borbelyfruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 29.

gingerbloo

2017. szeptember 8.

Eleinte kicsit drágálltam drogériás árakhoz képest, de végülis megvettem dark blonde árnyalatba, ami töékeletesen illik a szőke hajamhoz, de szerintem világbarna, közép barna hajhoz is jó lehet..
Először furcsa volt ez a fésűs fej, de az első használat után rájöttem, hogy jobb, mint a hagyományo spirálkefe kialakítás, nem maszatolódik, könnyű vele bánni, szerintem még festéket is spórol (mivelhogy nincs szükségtelenül egy spirál minden oldalán a festék).
Nagyon tartós, helyén tartja a szálakat, színez, enyhén dúsít, de úgy vélem száradás után még nem lehet tovább építeni, mert összecsomósodik. Egész nap tart, jó vétel volt, szerintem újra is venném.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Aidyn3

2017. június 24.

Nekem nagyon tetszik. Praktikus, kényelmes, és természetes hatású.

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Nekem nagyon tetszik. Praktikus, kényelmes, és természetes hatású.

anna21

2017. június 15.

Ez a legjobb szemöldökzselé amit valaha használtam! Nagyon fura feje van, először elég szkeptikusan álltam emiatt hozzá de ez a temék nagyon jó! Amióta megvan csak ezt használom. Szépen színezi és fixálja a szemöldököt. Nálam a pomadét is kiváltotta.

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Diu

2017. május 28.

A szőke árnyalat van meg belőle,és ha nagyon lágyan, nem erősen nyomom rá akkor tökéletesen megy a hajamhoz :) Valóban természetesnek hat, azt hiszem kupon nélkül is megéri.

Diu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Vendy254

2017. május 17.

Hát nekem még ezzel is kihívás a szemöldök elkészítése mert annyira különbözik a szemöldököm hogy csak a szenvedés van vele.. Viszont ezzel sokkal gyorsabban elkészítem mint eddig bármivel. Nekem egy bajom van az összes szemöldök formázóval hogy nincs megfelelő sínbe. Egyik pillanatba jónak látom a színt következőbe túl sötétnek.Mondjuk én nézem túl erősen állandóan hogy jó lett e :)) Akinek tényleg alig kell formázni a szemöldökén annak ez a legjobb akinek kicsit tovább tart annak is könnyebb ezzel és tényleg tartós este is ugyan olyan ha véletlen nem törlöd le napközbe :D

Vendy254
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Dora99

2017. május 13.

Ineznél láttam a videójában és azonnal szimpatikus lett, még nem láttam ilyet. Nekem a soft brown van meg, ami tökéletes választás volt a barna hajszínemhet. Szeretem benne, hogy nem kell több lépést végigcsinálni vele. Nekem abszolút bevált, csak egyetlen kérdésem lenne: miért Csillog?

Dora99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.