KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Extrém hidratáló ajakrúzs természetes kollagénnel. Színtiszta pigmentek az erőteljes színekért. Krémesen lágy érzés a tápláló méznektárnak köszönhetően.

Ár: 1000.- , Eladó: ildicream
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta előre utalás esetén
Ár: 1100 Ft + posta , Eladó: Tvylvis
Állapot: teljesen új, Helyszín: Németország, fizetés: banki utalás, posta
Krémmánia Kedvencek a -től
senskin

2017. április 29.

A coralt választottam. Nagyon melléfogok sokszor a szinekkel. Ot is csak utogetve teszem fel az ajkakra. Igy éppen annyi kerul ra, hogy termeszetesnek és ne vastagnak hasson. Nagyon egyedi a szine, de mégsem az a szín,amit kerestem. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

bekebe1

2017. április 25.

Nekem a Plum Passion árnyalatú van meg. Nagyon szép színe van, közepesen tartós, de teljes áron nem venném meg.

bekebe1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

lacsikviky

2017. április 25.

Gyönyörűek a színei, közepesen tartósak. Egyenletesen kopnak.

lacsikviky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Gyönyörűek a színei, közepesen tartósak. Egyenletesen kopnak.

abicicaaa

2017. április 21.

Az egyik legjobb drogerias ruzs. Nem egy arnyalatom van, mindegyik tokeletesen teljesit az arahoz kepest. Rengeteg "kopi" van a kollekcioban a high end ruzsokra.
Eves utan kisse megkopik, de az ivast jol birja, a matt szinek talan picit jobban birjak a mindenfeletevekenyseget. :)
Nagyszeru kis ruzs.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Nagyszeru kis ruzs.

Reni39946

2017. április 7.

A Coral Tonic árnyalatot választottam. Féltem, hogy fog állni, mert imádom az ilyen korallos, narancsos, élénk rózsaszínes árnyalatokat, de némelyik annyira furán áll, hogy az már fáj. Most szerencsémre nagyon tetszik az ajkaimra kenve is. :D
Sok jót hallottam róla és ezért rögtön tesztelni is kezdtem, ahogy megvettem. Nos, nagyon szépen pigemntált és tényleg tartós. Ivást, evést símán bírja. Idővel és főleg evés után természetesen, megkopik, de azt egyenletesen teszi és halványan ugyan, de hihetetlenül sokáig még látható marad. Nekem gyorsan elnyerte a szívem.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Judiit

2017. április 5.

Mauve mania, Plum fashion, Hollywood red..... Lila, lila, vörös.
Gyönyörűen pigmentált , tartós rúzsok. Isteni illat, csodaszép színek. Az ára akció nélkül sem vészes. A csomagolása ritka gagyi, de a belbecsért vesszük :)
Nálam ötös.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Mauve mania, Plum fashion, Hollywood red..... Lila, lila, vörös.
Nálam ötös.

aalleexxaa

2017. március 16.

A "midnight merlot" árnyalat van meg,kissé sötétebb,vadabb árnyalatot kerestem,abszolút megtaláltam benne. Joy napokon vásároltam meg,így abszolút megérte,féláron,elég mázlistának éreztem magam.
Míg az eddig használt rúzsok eléggé kiszárították a számat,ez egyáltalán nem,és a tartósságára sem lehet panasz. 5-6 órát simán kibír ,viszont utána nem árt ráerősíteni. Nagyon elégedett vagyok vele,abszolút jól szolgál.

aalleexxaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

gpetra22

2017. március 4.

A Pink Brown árnyalat van meg, számomra ő a tökéletes nude szín. Kicsit kemény az állaga, de könnyen fel lehet vinni, nem szárít nagyon, ami negatívum, hogy nem bírja túl sokáig. Összességében azért egy jó kis termék.

gpetra22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

sweetmedusa

2017. január 24.

887 Blackest Berry <3 Szívfájdalmamból kifolyólag indultam shoppingolni, hogy megajándékozom magam valami "extrémebbel", és ő rá esett a választásom. Imádom a színét, és szerintem nem nehéz felvinni, abszolút minőségi rúzsnak tűnik nekem (habár a csomagolása lehetne szebb is) A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mivel még nem találtam meg a megfelelő alkalmat, ahol hordhatnám.:( Úgy érzem, lesz még néhány árnyalat, amit be fogok szerezni.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Babimami

2017. január 16.

Mauve Mania árnyalatom van, nagyon szép színe van tartós, picit szárít. Mondjuk azt az intenzív cukorka illatát kihagyhatták volna belőle.

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű összetevő, melyet leggyakrabban halolajból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, vagyis bőrpuhító hatása van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

CI 75470 sz 0 0