KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

Extrém hidratáló ajakrúzs természetes kollagénnel. Színtiszta pigmentek az erőteljes színekért. Krémesen lágy érzés a tápláló méznektárnak köszönhetően.

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000.- , Eladó: ildicream
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta előre utalás esetén
Maybelline Color Sensational Rúzs - 906 Hot Plum
Ár: 1000 Ft + pk (415 Ft ajánlott postakész borítékban) , Eladó: nyuszimo
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás, PayPal, Debrecenben személyes átvétel, illetve postázom is

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

abicicaaa

2018. március 24.

Ismet a kérdés, amit minden 3. drogerias terméknél fel tudnék tenni..hol vannak a színek? Amik 4-5 éve az amcsi boltok polcain csucsulnek? Hozzánk mikor akarnak mégis eljutni? A legujabbakrol nem is beszélve..
Csak ebből a vonalból lennének ruzsaim, mert a formula az egyik legjobb drogerias kategóriában.
Krémes, kisebb, nem zsíros eveszeteket gond nélkül bírja.
A szaga irritáló, de szerencsére nem eszreveto miután felkerül.
TOBB ARNYALATOT KONYORGOM

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Krémes, kisebb, nem zsíros eveszeteket gond nélkül bírja.
A szaga irritáló, de szerencsére nem eszreveto miután felkerül.
TOBB ARNYALATOT KONYORGOM

MissEsztina

2018. március 17.

Nekem is 2 árnyalatom van, a 148 Summer pink, illetve a 906 Hot plum. Roppant elégedett vagyok, különösen a Summer pinkkel. Gyönyörű színe van, szépen csillog, és habár lekopik néhány óra után, ezt is gyönyörűen teszi. Nagyon kevés is elég ahhoz, hogy elérjem a kívánt hatást.
A Hot plum egy kicsit merészebb árnyalat, mint amilyennek képzeltem, de ha csak foltokban egy icipicit viszek fel, és utána átmegyek rajta áttetsző szájfénnyel, meseszép lesz az is.
Egyébként nagyon finom illatuk van, az állagukkal és a hidratáló hatásuk is melletük szól.

MissEsztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

0bikbik0

2018. március 16.

Két árnyalatot is vettem, most fillérekért vágták hozzám. (Coral Tonic, Citrus Flame)
A világosabb árnyalat mintha kicsit "darabos" lenne, de kicsi küzdelemmel végülis eldolgozható. Nem túl tartós egyik sem, de legalább szépen kopik. Bársonyos a textúrája, talán nagyon is lágy (felkenődik, csíkozódik az oldala a használatkor...)
Nem szárít, és nagyon krémes.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Nem szárít, és nagyon krémes.

mindapinkszent

2018. február 27.

Ár-érték arányban ez a rúzs világklasszis. Rengeteg olcsóbb és drágább rúzst kipróbáltam, van most is az Alverdétől a Chanelig mindenfélém itthon, de ha tetszik, ha nem, el kell ismernem, hogy a Color Sensational a legjobb. Pontosítok: az erőteljesebb, élénkebb színek viszik a pálmát.
Három árnyalatom van jelenleg.
A Pink Brown eszméletlenül szép nude rúzs, mindig kell itthon egynek lennie, még ha ritkán használom is, de megnyugtató, hogy van. Sajnos ez pont nem a legtartósabb, de nem érdekel. Bármikor, bárhová – korrekt, ízléses ajakravaló.
A Hollywood Red örök kedvencem... lenne, ha nem változtatták volna meg a színét. A régi kiadásból őrizgetek egy kis csutka maradékot, hála az égnek semmi baja. Az új sokkal fuksziásabb, közönségesebb lett, és pont az hiányzik belőle, amiért a régit imádom, az a jól eltalált hideg kékes-pinkes piros, ami mindenhez megy. Ki is dobtam az újat, akkora csalódás volt.
Red Revolution: na, ez az, amivel minden szemet magadra lehet vonzani. Kékes alaptónusú visítóan élénk piros, de mégsem ízléstelen, nem azt a nyóckeres K. Dzsennykeh szőrmés fehér pufidzsekiben szájat hozza. Nagyon hangulat kell hozzá, hogy használjam, de szeretem.
Tartósak, csodásan bírják az evés-ivást, és szépen kopnak. Mi kell még?

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

Három árnyalatom van jelenleg.
Tartósak, csodásan bírják az evés-ivást, és szépen kopnak. Mi kell még?

Zsanna86

2018. február 24.

A Hollywood Red árnyalat van meg. Imádoma színét. Jó érzés viselni. Olyan állaga van mint egy ajakápolónak. Illata és íze is tetszik. Nem ragacsos. Tartós de azért nem estem hanyatt tőle.

Zsanna86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Pocok96

2018. február 24.

5 színben van meg (3 pirosas/vörös, 2 lilás/rózsaszín) és mindet nagyon szeretem. Jó az állaga,- a pigmentáltsága,- az illata, és még tartósak is!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Andzsella

2018. február 11.

Lady Red árnyalat van meg. Szerintem szép, bár kicsit harsány, tartósabb, mint a matt color sensational brown sugar rúzsom. Szeretem hordani és általában a Trend it up Dazzling Dust barna szájfényével szoktam fényessé és sötétebbé tenni.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

jadegirl

2017. december 27.

Fényes,hidratáló pont az ilyen rúzsokat szeretem, kellemes az illata is. Az ára már drogériáshoz képest kicsit sok, de megérte, mindennnapokra megfelelő rúzst kapunk a pénzünkért.

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Heidi13

2017. december 15.

Eddig két árnyalatban szereztem be, az egyikkel ( Vivid Rose) maximálisan elégedett voltam.Ám a második vásárlás alkalmával már csalódnom kellett.Ekkor a Pink Pop-ra esett a választásom.Meglehetősen nagy csalódás.Állagát tekintve valahogy más,mint a Vivid Rose, rosszabb a fedése, és szinte azonnal lefolyik az ember ajkáról.Nagyon sajnálom, mert a színe gyönyörű.

Heidi13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

emeseee6

2017. december 5.

A lady red van meg. Gyonyoru szin,jo fedes,jo allag,jo illat. Nem szarit,ami nekem baromi fontos,mivel orrcsepp-fuggo vagyok (haha) ,csomoszor eszre se veszem,hogy kicsit bedugult az orrom es a szamon kezdtem venni a levegot,ami miatt ugye nagggyon szarad ki. Cigit birja,esetleg ivast szivoszallal,eves kizart. Nekem magatol viszont nem maszik,es nem szublimal,ha nem csesztetem tartos. Azt a kb 7 eurot ,amiert aruljak siman megeri.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!