KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Extrém hidratáló ajakrúzs természetes kollagénnel. Színtiszta pigmentek az erőteljes színekért. Krémesen lágy érzés a tápláló méznektárnak köszönhetően.

Ár: 1000.- , Eladó: ildicream
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta előre utalás esetén
Ár: 1100 Ft + posta , Eladó: Tvylvis
Állapot: teljesen új, Helyszín: Németország, fizetés: banki utalás, posta

katalinfeher0627

2017. október 16.

Nagyon szeretem <3 Állaga-Illata az eddigi egyik legjobb amit valaha tapasztaltam ( ahh az az illat <3)!!! És ahhoz képest, hogy egy fényes rúzsról beszélünk, elég jól tartja magát, illetve felkenni is egészen könnyű :) Tervezek még vásárolni belőle ^^ Jahm, plussz pont, ő nem ül be a ráncaimba !! :D

katalinfeher0627
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

emb1p3

2017. október 15.

Nekem is a Hollywood Red van, a színe szép, szinte szájfényesen csillog. Olyasmi állaga van, mint egy Labellonak, így aztán nem is szárít, de még kontúr mellett is hajlamos elmászni a szám ráncain az ajkaim kontúrvonalán túlra, ezt 4-5 óránként javítgatnom kell. Étkezést nem él túl. Egyébként minden Maybelline és L'Oreal rúzsom nekidörzsölődik a tok szélének rúzsozás közben, és ilyen kis bevágások alakulnak ki rajtuk, gondolom túl puhák. Egy Mátyás királyért vettem kiárusításon, el fogom kenegetni, így oké, de hogy a teljes árát nem éri meg, az tuti. (Most jut eszembe, mintha Coral Tonic árnyalatom is lett volna, az egy fokkal jobb volt, de a vonal rossz tulajdonságait azért bőven produkálta.) Azt hiszem ezentúl, ha drogériás rúzst veszek, maradok a Rimmelnél és a Lovely K-Lipsnél.

emb1p3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

aimee82

2017. október 9.

Nagyon tartós, kivételesen szépen kopik, és nem szárit, főleg a Hollywood Red (540-es) vált be.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Egyik legjobb rúzs a piacon, ráadásul az ára is nagyon kedvező. Rendkívül tartós, gyönyörű színei vannak. 6 árnyalatom van, egyik régi kedvecem a 547-es Pleasure Me Red, amit sajnos itthon már nem igazán lehet kapni.
Napközben egyszer-kétszer lehet, hogy fel kell frissíteni, de még ha kopik is, azt sem csúnyán teszi.

CsilluK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Handy9404

2017. augusztus 9.

Olvasgatom a remek véleményeket a termékről, de nem értem. Lehet az általam vásárolt 887-es Blackest Berryvel van csak gond. Már a felkenéskor nem marad a helyén. Mintha egy zsírkrétával próbálnám befesteni a számat. Imádom a rúzsokat, rengeteg félém van és mind intenzíven fogy, csak ez nem. Persze fogyott még 2 percenként újra és újra fel kellett kennem, mert egyszerűen eltűnt vagy bedarabosodott az ajkaim barázdáiba - hozzáteszem nem ettem-nem ittam, csak beszéltem ... Még csak nem is artikulálok durván :D
Na mindegy, számomra ez brutális pénzkidobás volt. Ráadásul majd 3000 Ft volt a dm-ben ez az árnyalat.

Handy9404
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

aranybarack

2017. augusztus 3.

3 színben is van ilyen rúzsom, mert nagyon szép, pigmentált színük és megfelelő állaguk van. Újra kell ugyan kenni, de mégis kedvencem, mintha szájfény és színes rúzs lenne egyben. Egyáltalán nem szárít és szépen kopik. Ha tartósabb is lenne, járna az öt csillag, és nem is próbálnék mást.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Szep pigmentaltak nem olyan dragak de viszont nekem nem tartosak

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szep pigmentaltak nem olyan dragak de viszont nekem nem tartosak

Nita26

2017. július 26.

Midnight merlot árnyalat van meg, imádom a színét. A rúzs tartós és nem folyik el. Jó választás lehet!

Nita26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

mizsofia

2017. július 17.

Kellemes textúrájú, könnyen kenhető, jól pigmentàlt rúzs, szóval én nagyon szeretem. Nem a legtartódabb, nap közben többször újra kell kenni, de nem szàrít, és szépen kopik. Én bàtran ajànlom :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

kalmaniki

2017. július 12.

A 620 Pink Brown árnyalatot vásároltam meg belőle, de biztos nem ez lesz az egyetlen darabom. A színe gyönyörű nude, nekem nagyon tetszik. Krémes, könnyed viselet, nem szárít, szép fénye is van, egyedül a tartósságával nem vagyok megelégedve. Az illata nagyon finom édes és a csomagolása is szép.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!