KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Extrém hidratáló ajakrúzs természetes kollagénnel. Színtiszta pigmentek az erőteljes színekért. Krémesen lágy érzés a tápláló méznektárnak köszönhetően.

Ár: 1000.- , Eladó: ildicream
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta előre utalás esetén
Ár: 1100 Ft + posta , Eladó: Tvylvis
Állapot: teljesen új, Helyszín: Németország, fizetés: banki utalás, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Handy9404

2017. augusztus 9.

Olvasgatom a remek véleményeket a termékről, de nem értem. Lehet az általam vásárolt 887-es Blackest Berryvel van csak gond. Már a felkenéskor nem marad a helyén. Mintha egy zsírkrétával próbálnám befesteni a számat. Imádom a rúzsokat, rengeteg félém van és mind intenzíven fogy, csak ez nem. Persze fogyott még 2 percenként újra és újra fel kellett kennem, mert egyszerűen eltűnt vagy bedarabosodott az ajkaim barázdáiba - hozzáteszem nem ettem-nem ittam, csak beszéltem ... Még csak nem is artikulálok durván :D
Na mindegy, számomra ez brutális pénzkidobás volt. Ráadásul majd 3000 Ft volt a dm-ben ez az árnyalat.

Handy9404
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

aranybarack

2017. augusztus 3.

3 színben is van ilyen rúzsom, mert nagyon szép, pigmentált színük és megfelelő állaguk van. Újra kell ugyan kenni, de mégis kedvencem, mintha szájfény és színes rúzs lenne egyben. Egyáltalán nem szárít és szépen kopik. Ha tartósabb is lenne, járna az öt csillag, és nem is próbálnék mást.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Szep pigmentaltak nem olyan dragak de viszont nekem nem tartosak

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szep pigmentaltak nem olyan dragak de viszont nekem nem tartosak

Nita26

2017. július 26.

Midnight merlot árnyalat van meg, imádom a színét. A rúzs tartós és nem folyik el. Jó választás lehet!

Nita26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

mizsofia

2017. július 17.

Kellemes textúrájú, könnyen kenhető, jól pigmentàlt rúzs, szóval én nagyon szeretem. Nem a legtartódabb, nap közben többször újra kell kenni, de nem szàrít, és szépen kopik. Én bàtran ajànlom :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

kalmaniki

2017. július 12.

A 620 Pink Brown árnyalatot vásároltam meg belőle, de biztos nem ez lesz az egyetlen darabom. A színe gyönyörű nude, nekem nagyon tetszik. Krémes, könnyed viselet, nem szárít, szép fénye is van, egyedül a tartósságával nem vagyok megelégedve. Az illata nagyon finom édes és a csomagolása is szép.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

dinkofanni

2017. július 10.

Én a 904-es vivid rose tulajdonosa vagyok és nagyon imádom. Igazi nyári szín. A textúrája krémes, könnyen kenhető. A színe szépen pigmentált és tartós. Felkenve van egy enyhe fénye, mintha szájfény is lenne rajtam. Imádom!

dinkofanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Lunaria5

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Imádom! 620-as pink brown arnyalat van meg, nemsokára elfogy, biztos hogy ujraveszem, bar az arat kicsit sokallom. Napkozben tobbszor kell ujra felkenni, de ez nem csoda hisz nem matt. Viszont eleg konnyu felkenni szoval nem problema a többszöri kenegetes. Szine gyonyoru termeszetes, nem tudok rosszat mondani rola. Hidratalni mondjuk kell ala, de ez mindegyik ruzsnal alap.

Lunaria5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 7.

Vakteszten Diornak jelölném... A 910 Shocking Coralra esett a választásom, ami inkább fukszia szín, mint koráll. Igazi nyári rúzs, olyan táskába dobálós, ezért nem zavar a műanyag házikó. Volt régebben egy Dior rúzsom, mintha annak lenne a dupe-ja. Lassan, de biztosan eljutok oda, hogy rúzst csak drogériából érdemes venni, felesleges vagyonokat költeni a márkaboltokban. Ott már csak egy esetben vagyok hajlandó pénzt hagyni, ha igen nagy a ...sale.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 7.

Bog

2017. június 29.

Szeretem. Nem vagyok nagy rúzsos, de ez jó. Tényleg nem szárítja az ajkamat és szép a színe. Egész jól tart, kényelmes viselet, és szépen kopik. Summer Pink árnyalat van meg, ez egy gyönyházfényes világos rózsaszín. Nagyon természetes viselet.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű összetevő, melyet leggyakrabban halolajból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, vagyis bőrpuhító hatása van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!