KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

Extrém hidratáló ajakrúzs természetes kollagénnel. Színtiszta pigmentek az erőteljes színekért. Krémesen lágy érzés a tápláló méznektárnak köszönhetően.

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000.- , Eladó: ildicream
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta előre utalás esetén
Maybelline Color Sensational Rúzs - 906 Hot Plum
Ár: 1000 Ft + pk (415 Ft ajánlott postakész borítékban) , Eladó: nyuszimo
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás, PayPal, Debrecenben személyes átvétel, illetve postázom is

jadegirl

2017. december 27.

Fényes,hidratáló pont az ilyen rúzsokat szeretem, kellemes az illata is. Az ára már drogériáshoz képest kicsit sok, de megérte, mindennnapokra megfelelő rúzst kapunk a pénzünkért.

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Heidi13

2017. december 15.

Eddig két árnyalatban szereztem be, az egyikkel ( Vivid Rose) maximálisan elégedett voltam.Ám a második vásárlás alkalmával már csalódnom kellett.Ekkor a Pink Pop-ra esett a választásom.Meglehetősen nagy csalódás.Állagát tekintve valahogy más,mint a Vivid Rose, rosszabb a fedése, és szinte azonnal lefolyik az ember ajkáról.Nagyon sajnálom, mert a színe gyönyörű.

Heidi13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

emeseee6

2017. december 5.

A lady red van meg. Gyonyoru szin,jo fedes,jo allag,jo illat. Nem szarit,ami nekem baromi fontos,mivel orrcsepp-fuggo vagyok (haha) ,csomoszor eszre se veszem,hogy kicsit bedugult az orrom es a szamon kezdtem venni a levegot,ami miatt ugye nagggyon szarad ki. Cigit birja,esetleg ivast szivoszallal,eves kizart. Nekem magatol viszont nem maszik,es nem szublimal,ha nem csesztetem tartos. Azt a kb 7 eurot ,amiert aruljak siman megeri.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

youdith

2017. december 4.

Imádom ezeket a rúzsokat, nem okozott még csalódást egyik se. Gyönyörű színeik vannak, tartósak, nem szárítanak.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

HEva

2017. november 27.

699-ért szereztem be a DM-ben akciósan a 470-es árnyalatot! Csodaszép eperpiros! *_*

HEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

zsebmano

2017. november 15.

240-es galactic mauve árnyalat van meg, imádom! Elég tartós, nem szárítja ki a szám és az illata nagyon kellemes. Biztosan veszek még, drogériás márkák közül sokfélét kipróbáltam már, nekem abszolút kedvenc között van.

zsebmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

whitemerci

2017. november 10.

Nekem a 620 Pink Brown árnyalat van meg. Drogériás rúzsok közül, (ill. drogériás márkák közül) nekem a Maybelline tetszik talán a legjobban, jó a formulája, szépek a színek, nem szárítanak. Egy problémám azért akad velük, sok igazán szép színváltozatuk nem csak Mo-on, de külföldön sem kapható, csak Amerikában :(.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

noraam6

2017. november 2.

Nekem a 278as árnyalat van meg tőle. Szeretem mert nem szárítja ki a számat viszont nem tartós így sokszor újra kell kenni de ezért nem vonok le tőle pontot.

noraam6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

angeleyes8

2017. október 26.

Több árnyalatot is begyűjtöttem már belőle, könnyen felvihető, tartós rúzs. Drámai hatás is elérhető vele, illetve olyan vékonyan is kenhető, hogy diszkrét, természetes eredményhez jussunk. Szép fénye van, kellemes az illata és a legjobb, hogy érezhetően hidratálja az ajkaimat viselés közben! :)

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

katalinfeher0627

2017. október 16.

Nagyon szeretem <3 Állaga-Illata az eddigi egyik legjobb amit valaha tapasztaltam ( ahh az az illat <3)!!! És ahhoz képest, hogy egy fényes rúzsról beszélünk, elég jól tartja magát, illetve felkenni is egészen könnyű :) Tervezek még vásárolni belőle ^^ Jahm, plussz pont, ő nem ül be a ráncaimba !! :D

katalinfeher0627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!