KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: illesbarbi, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyémánt csillogású szájfény.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Nagy kedvenc. Végre egy szájfény ami nem ragad. Magas fénye miatt, gyönyörű dúsnak tűnik a szám.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Mandulaszem

2018. június 7.

Kettőt vettem nyárra, de a kedvencem a 105-ös 'Cashmere Rose' lett.:) Gyönyörű, természetes szín és csillogás. Könnyű nyári darab. Nekem viszonylag sokáig fent marad (evés-ivás után természetesen javítani kell), nem zavar, bár egy picit ragad, de ettől eltekintve tökéletes.:)

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Nittuska

2017. január 4.

Nekem a 137-es árnyalat van meg.
Gyönyörű a színe, csillogása.

Na és most jöjjön a negatívum.
Nekem ragad.. Mint szinte az összes szájfény amit eddig használtam ( imádom a színűket, de az én szám nem szereti, se az ízt, se azt h ragad) megfogadtam h többet nem veszek de mindig elcsábulok és sajnos hiába :(
Ezt is elkell adnom mert nem tudom használni..

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Nekem a 137-es árnyalat van meg.
Gyönyörű a színe, csillogása.

Na és most jöjjön a negatívum.
Ezt is elkell adnom mert nem tudom használni..

TimiK

2016. május 24.

137-es fabolous pink árnyalat van meg. Nagyon szépen csillog, nem ragad és az illata is jó :) Tetszik az applikátor, könnyű felvinni és a csomagolás sem túlcsicsázott. Csak azért 4 csillag mert nem tart sokáig, kb 1 órát bír ki, természetesen evés nélkül, kevés ivással :) Kicsit megszínezi az ajkamat, így miután lejött a csillogó rész, a munkahelyre beérve még egy picit rózsaszínes árnyalatú a szám.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Birkin22

2016. május 1.

Kedvenc, ennél jobbat még nem találtam.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Kedvenc, ennél jobbat még nem találtam.

marryjane

2016. március 12.

105-ös árnyalat van meg. Kb. 2.500.-Ft-ba kerül. Imádom ezt a szájfényt, szerintem az egyik legjobb drogériás szájfény. Annyira jó ez a színárnyalat, kifinomult és a csillogása is megnyerő.
Könnyű a viselete, nem kopik, nem szívja be a szám. Biztos, hogy újra fogom venni, mert számomra tökéletes termék. IMÁDOM!

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

szabonena

2015. november 23.

Szájfénynek megfelelő, teszi a dolgát, szeretem. Én tartósnak érzem a többi szájfényhez képest, az ízét is szeretem. Először kipróbáltam az egyik árnyalatot, megkedveltem, próbáltam a többit is, én jó szívvel ajánlom.

szabonena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

Pearl

2015. március 12.

a 105.ös árnyalatot vettem meg, mert én szeretem a natúr színeket:) szépen csillog, sűrű, illata sem rossz:)

Pearl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Lina14

2014. november 15.

560 red love nevű árnyalatot vettem meg. szépen csillog, és pigmentált. az applikátora jó kialakítású, könnyű vele felvinni ezt a sűrű szájfényt. nálam egyetlen szájfény sem tartós, ahogy ez sem: maximum 3 órát bír ki. kicsit megfogja az ajkakat, ezért így még egy órát lehet várni a korrigálással, de nekem ez így is kicsit kevés.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

Виктория

2013. december 18.

Nem vagyok nagy szájfényfogyasztó, ezt is csak azért vettem, hogy legyen. Tulajdonképpen, ez az egyetlen példányom.
A színe miatt választottam (Glorious Grapefruit), olyan ritkán találok barackszínt. (Ez lenne az oka, hogy alig van színes szájravalóm?)
Felkenve vizes hatású, közepesen tartós, és ragad. Elnézve a mennyiséget, egy darabig elleszünk.

Виктория
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).