KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: illesbarbi, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyémánt csillogású szájfény.

Nittuska

2017. január 4.

Nekem a 137-es árnyalat van meg.
Gyönyörű a színe, csillogása.

Na és most jöjjön a negatívum.
Nekem ragad.. Mint szinte az összes szájfény amit eddig használtam ( imádom a színűket, de az én szám nem szereti, se az ízt, se azt h ragad) megfogadtam h többet nem veszek de mindig elcsábulok és sajnos hiába :(
Ezt is elkell adnom mert nem tudom használni..

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Nekem a 137-es árnyalat van meg.
Gyönyörű a színe, csillogása.

Na és most jöjjön a negatívum.
Ezt is elkell adnom mert nem tudom használni..

TimiK

2016. május 24.

137-es fabolous pink árnyalat van meg. Nagyon szépen csillog, nem ragad és az illata is jó :) Tetszik az applikátor, könnyű felvinni és a csomagolás sem túlcsicsázott. Csak azért 4 csillag mert nem tart sokáig, kb 1 órát bír ki, természetesen evés nélkül, kevés ivással :) Kicsit megszínezi az ajkamat, így miután lejött a csillogó rész, a munkahelyre beérve még egy picit rózsaszínes árnyalatú a szám.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Birkin22

2016. május 1.

Kedvenc, ennél jobbat még nem találtam.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Kedvenc, ennél jobbat még nem találtam.

marryjane

2016. március 12.

105-ös árnyalat van meg. Kb. 2.500.-Ft-ba kerül. Imádom ezt a szájfényt, szerintem az egyik legjobb drogériás szájfény. Annyira jó ez a színárnyalat, kifinomult és a csillogása is megnyerő.
Könnyű a viselete, nem kopik, nem szívja be a szám. Biztos, hogy újra fogom venni, mert számomra tökéletes termék. IMÁDOM!

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

szabonena

2015. november 23.

Szájfénynek megfelelő, teszi a dolgát, szeretem. Én tartósnak érzem a többi szájfényhez képest, az ízét is szeretem. Először kipróbáltam az egyik árnyalatot, megkedveltem, próbáltam a többit is, én jó szívvel ajánlom.

szabonena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

Pearl

2015. március 12.

a 105.ös árnyalatot vettem meg, mert én szeretem a natúr színeket:) szépen csillog, sűrű, illata sem rossz:)

Pearl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Lina14

2014. november 15.

560 red love nevű árnyalatot vettem meg. szépen csillog, és pigmentált. az applikátora jó kialakítású, könnyű vele felvinni ezt a sűrű szájfényt. nálam egyetlen szájfény sem tartós, ahogy ez sem: maximum 3 órát bír ki. kicsit megfogja az ajkakat, ezért így még egy órát lehet várni a korrigálással, de nekem ez így is kicsit kevés.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

Виктория

2013. december 18.

Nem vagyok nagy szájfényfogyasztó, ezt is csak azért vettem, hogy legyen. Tulajdonképpen, ez az egyetlen példányom.
A színe miatt választottam (Glorious Grapefruit), olyan ritkán találok barackszínt. (Ez lenne az oka, hogy alig van színes szájravalóm?)
Felkenve vizes hatású, közepesen tartós, és ragad. Elnézve a mennyiséget, egy darabig elleszünk.

Виктория
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 18.

cirmok

2013. november 29.

Egyszerűen tökéletes. Nem is értem, miért nem foglalkoztam ezekkel korábban, pedig mindig láttam az állványon, de valahogy gagyinak tűnt (?). Mindenesetre egész nyáron kerülgettem egy árnyalatot, ha jól emlékszem, a Glorious Grapefruit volt az a bizonyos... Nagyon tetszett a tubusban (vagy miben), de az istennek nem akart jól állni a színe, akár hányszor próbáltam a tesztert... Aztán egyszer csak megakadt a szemem a "szomszédján", Gleaming Grenadine. Élénkpiros, gyönyörű árnyalat, egyszerűen elrabolta a szívemet, próba nélkül vettem meg, és azóta gyakorlatilag nem használok mást (pedig rúzs/szájfényből halmozok fel a legtöbbet). Építhető az árnyalat (kevésbé bevállalósok is kipróbálhatják), ott marad, ahol van, viszonylag tartós, szépen kopik (sokat beszélek nyilvánosan, szakmai ártalom), finom íz. Az egyik férfi kollégám (aki általában azt sem veszi észre, ha tizenöt centivel rövidebb a hajam), arról kezdett hosszasan értekezni, hogy gyakrabban kellene rúzst használnom, merthogy milyen jól áll (na tessék). A csomagolás letisztult (unalmas vagy minimalista, ízlés kérdése), az anyag könnyen kinyerhető (szemben például a Bobbi Brown szájfényekkel), az applikátor hibátlan. Az egyik legnagyobb pozitívum a flaska nyakával kapcsolatos, valahogyan sikerül megoldaniuk (amit másnak nem), hogy a szájfényfelesleg nem nyomódik ki a csavarós részre, és a kupak alján nem folyik ki gusztustalanul. Ritkán maradok hűséges szájfényekhez, ritkán is használok el egyet-egyet teljesen, de ezt szerintem el fogom.

cirmok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

sissy93

2013. november 23.

2012. november 18.
Nemrég megláttam az üzletben, és elhatároztam, hogy nekem kell egy ilyen. Amint sikerült összegyűjtenem rá a pénzt, be is szereztem egy szép rózsaszínt.
A színek kicsit csalókák, a tubusban egyformának tűnnek, felkenve viszont már látszik a különbség.
Legalább ötöt próbáltam ki a kézfejemen, még végre megtaláltam az igazit a Pink Petal (140) árnyalat "személyében". A meglepetés akkor fogadott,mikor nem találtam az árnyalatot a kínálatban. Oda-vissza átraktam az egészet, még sikerült rábukkannom az utolsó darabra. :)
Alig tér el a szám színétől, enyhén csillámos, finoman fénylik, a textúra pedig csodálatos. Kelemesen krémes állagú, nem ragad, nem tűnik el a számról 5 perc
alatt.
Az illata mennyei, engem leginkább a kandírozot narancsra emlékeztet. Nagyon jó érzés viselni.
Igaz hogy húzós az ára (4,30 euro), de minden tekintetben tökéletes. Megfelelően pigmentált, így nem kel túl sokat felvinni belőle. Elnézve a mennyiséget (6,8 ml) sokáig elég lesz.
Drága, de megéri beruházni rá. :)

Update:
Mostanra fogyott el az előző, így újravettem Glorious Grapefruit árnyalatban. Ugyanolyan elégedett vagyok vele, mint az elődjével, tetszik ez a rózsaszínes-barack árnyalat.

sissy93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 23.

2012. november 18.
alatt.
Drága, de megéri beruházni rá. :)

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).