KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Anyezz, az összetevőket feltöltötte: ciaobella, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 500 , Eladó: Levendulavera
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Győrben és Zalaegerszegen, előre utalás esetén postázás is lehteséges
400Ft-Maybelline 60 Seconds Körömlakk
Ár: 400 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 7ml-ből kb. 5ml, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bbia93

2018. április 8.

150-es piros árnyalata van meg, dmben vettem féláron! Nagyon jó, egy rétegben is szépen egyenletesen fed, és gyorsan szárad! Tartósságról majd hozok update -t

bbia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

mar

2018. április 5.

Sajnos nem lett a kedvencem ez a körömlakk. A 214-es árnyalat van meg, ez elég világos, még két rétegben is csíkos marad egy-két helyen. Nagyon nehezen szárad, így nem is szoktam harmadik réteggel próbálkozni. Fedőlakk használata mellett is nagyon hamar kopik a körömvégeknél (nálam már másnap meglátszik).
Hogy valami pozitívumot is mondjak, mert azért nem a világ legrosszabb lakkja, az ecsete jó kialakítású, és könnyű lemosni a körmökről a festéket.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

nkitti

2018. március 28.

Egy gyönyörű piros árnyalatabn van meg. Nekem ez a tökéletes piros!!!
5 napja van a körmeimen, pedig már mosogattam vele, hajat mostam, sőt még meggyet is magoztam, és 1 helyen pattant meg egy picikét. Szóval extra tartós, és gyönyörű. Eddig még csak a Rimmel Gel maradt fent ennyi ideig, de az 3x ennyibe kerül.

nkitti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Egy gyönyörű piros árnyalatabn van meg. Nekem ez a tökéletes piros!!!

katalin89

2018. március 22.

Nekem egy csillámos verzió van meg ebből a körömlakkból, a 46-os árnyalat. Szerintem nagyon gyorsan szárad (legalábbis az eddigi körömlakkjaimhoz viszonyítva). Biztosan kirpóbálok majd más árnyalatokat is ebből a körömlakkból!:)

katalin89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

19zsofia90

2018. március 17.

tökéletes árnyalatok, tökéletes fedés, és az egyik legtartósabb lakkom.
nem is értem miért próbálkozom mással is, az astor és l'oreal lakkjaimmal egy minőségi kategória.

19zsofia90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

tökéletes árnyalatok, tökéletes fedés, és az egyik legtartósabb lakkom.

Elyana

2018. március 9.

A 45-ös színben van meg, egy szép, mélybordó lakk. Azért vettem meg, mert utolsó darabként akciós volt és reméltem, hogy tényleg hamar megszárad. Azt kell mondjam, hogy ez igaz, és ha odafigyelek arra, hogy elég lakkot vigyek fel elsőre, még egy rétegben is elég tud lenni. Legutóbbi alkalommal koreai alaplakkra egy réteg Coloramat vittem fel és az bőven tartós volt 3 napig hiba nélkül. Utána csak azért mostam le, mert elég rengetegszer mostan kezet és a szappan csúnyán mattítja.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Szilviams0118

2018. március 5.

több árnyalatban is megvan, szeretem őket alapvetően, nagyon pigmentáltak. Tényleg lassan száradnak és a tartósságuk is lehetne jobb, de ezt majd egy jó minőségű fedőlakkal/alaplakkal orvosoljuk.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

pannababo

2018. február 4.

Csillog ,tart, és gyorsan szárad! Nagyon szeretem, és kesztyűben mosogatok, de a hajmosás is bánthatná...de nem :) !

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

annalidia

2017. december 20.

261-es sötét bordó árnyalata van meg. Nagyon tetszik a szín és 2-3 napot kibír pattogás nélkül, viszont az 1 perc erős túlzás, és legalább 2-3 réteg kell,hogy szép legyen. Ha van idő, akkor tökéletes, viszont mivel pont nem ezt ígéri csak 3 csillag.

annalidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

gaimanna

2017. november 23.

Nem fed rendesen, sok réteg kell belőle, ráadásul iszonyú lassan szárad. A polcon szépek a színei, és olcsón hozzá lehet jutni, de végül mindig megbánom.
Az 51-es, fehér szín használhatatlan. :(

Egy színtelen, ezüst csillámos árnyalat van, amit igazán meg tudtam szeretni (46), de ezt is csak fedőlakknak vagy gyűrűsujjra díszítésnek használom. Nagyon visszafogott, alig látszik, de így nekem pont jó. Annyira mindenképp elég, hogy ne egy, hanem két csillagot adjak neki. :D

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Az 51-es, fehér szín használhatatlan. :(

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aluminum Hydroxide

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Acetone 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.