KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Anyezz, Módosítva: 2017. november 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pannababo

2018. február 4.

Csillog ,tart, és gyorsan szárad! Nagyon szeretem, és kesztyűben mosogatok, de a hajmosás is bánthatná...de nem :) !

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

annalidia

2017. december 20.

261-es sötét bordó árnyalata van meg. Nagyon tetszik a szín és 2-3 napot kibír pattogás nélkül, viszont az 1 perc erős túlzás, és legalább 2-3 réteg kell,hogy szép legyen. Ha van idő, akkor tökéletes, viszont mivel pont nem ezt ígéri csak 3 csillag.

annalidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

gaimanna

2017. november 23.

Nem fed rendesen, sok réteg kell belőle, ráadásul iszonyú lassan szárad. A polcon szépek a színei, és olcsón hozzá lehet jutni, de végül mindig megbánom.
Az 51-es, fehér szín használhatatlan. :(

Egy színtelen, ezüst csillámos árnyalat van, amit igazán meg tudtam szeretni (46), de ezt is csak fedőlakknak vagy gyűrűsujjra díszítésnek használom. Nagyon visszafogott, alig látszik, de így nekem pont jó. Annyira mindenképp elég, hogy ne egy, hanem két csillagot adjak neki. :D

gaimanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Az 51-es, fehér szín használhatatlan. :(

zsebmano

2017. november 15.

Pont a képen látható szín van meg. Iszonyat lassan szárad, 2,5 óráig bíbelődtem vele. Reggelre paplan mintás lett a körmöm :( Két réteg lakk nem tudott megszáradni ennyi idő alatt és még így sem fed 100%-osan. Lehet,hogy régi a körömlakk amit árultak vagy nem tudom,de régebben amikor használtam ilyen jellegű problémák nem voltak.Ez így nagy csalódás...

zsebmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. november 12.

Azt ígéri, hogy 1 perc alatt megszárad... Nos, 1 perc után iszonyú ragacsos lett, minimum 5 perc kell ahhoz, hogy teljesen megszáradjon. A 25-ös árnyalat van meg, és nagyon intenzív a színe és a csillogása is. Fényben burgundi lila, sötétebb helyen inkább csokoládé színre hasonlít. A száradástól eltekintően nagyon jó körömlakk.

blackprincesss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 12.

KBMona

2017. november 11.

Szerintem nekem pont a képen lévő szín van meg, a 19-es. Egy rétegben borzasztóan néz ki, de 2-3 rétegben már gyönyörű, és nagyon tartós, nekem munka mellett kitartott repedezés, töredezés nélkül egy hétig. :)

KBMona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Anyezz

2017. november 7.

Gyönyörű színekben lehet kapni, így mindig beleesek ugyanabba a hibába, hogy megveszem...Gyorsan szárad, de 800 réteg kellene, hogy normálisan fedjen.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.