KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Anyezz, Módosítva: 2017. november 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsebmano

2017. november 15.

Pont a képen látható szín van meg. Iszonyat lassan szárad, 2,5 óráig bíbelődtem vele. Reggelre paplan mintás lett a körmöm :( Két réteg lakk nem tudott megszáradni ennyi idő alatt és még így sem fed 100%-osan. Lehet,hogy régi a körömlakk amit árultak vagy nem tudom,de régebben amikor használtam ilyen jellegű problémák nem voltak.Ez így nagy csalódás...

zsebmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. november 12.

Azt ígéri, hogy 1 perc alatt megszárad... Nos, 1 perc után iszonyú ragacsos lett, minimum 5 perc kell ahhoz, hogy teljesen megszáradjon. A 25-ös árnyalat van meg, és nagyon intenzív a színe és a csillogása is. Fényben burgundi lila, sötétebb helyen inkább csokoládé színre hasonlít. A száradástól eltekintően nagyon jó körömlakk.

blackprincesss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 12.

KBMona

2017. november 11.

Szerintem nekem pont a képen lévő szín van meg, a 19-es. Egy rétegben borzasztóan néz ki, de 2-3 rétegben már gyönyörű, és nagyon tartós, nekem munka mellett kitartott repedezés, töredezés nélkül egy hétig. :)

KBMona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Anyezz

2017. november 7.

Gyönyörű színekben lehet kapni, így mindig beleesek ugyanabba a hibába, hogy megveszem...Gyorsan szárad, de 800 réteg kellene, hogy normálisan fedjen.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.