KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Anyezz, az összetevőket feltöltötte: ciaobella, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 500 , Eladó: Levendulavera
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Győrben és Zalaegerszegen, előre utalás esetén postázás is lehteséges

AkInImOd

2018. december 1.

A képen látható szín van meg. Nem nyűgözött le: vékonyan kenve csíkoz, és egyáltalán nem szárad elég gyorsan. Két rétegben még rosszabb. A színére még adnék csillagot, de így nem érvényesül. :( Szerencsére egy jó alap- és fedőlakkal bírja, emiatt kap 2 csillagot.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Bettii98

2018. december 1.

Nekem az 52-es árnyalat volt meg. Lassan szárad, hamar kopik, a körmöm hegyénél,ha valamihez hozzáérek összefirkálja azt( száradás után jóval).

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Kitty1234

2018. október 26.

A képen látható padlizsános szín, illetve egy csillámos szín van meg nekem. A csillámos, (45-ös) az egyik nagy favoritom, már az elődjét is rendkívül szerettem, nagyon visszafogott, épp csak a szükséges mértékben látható. Könnyen felvihető, hosszan fent is marad, a száradása kicsit tovább tart, mint egy perc, de kivárható.
Ezt követően szereztem be a 25-ösz színt. Nekem sajnos nagyon gyorsan lekopik, 1-2 nap után már kénytelen vagyok leszedni a körömről. Maga a szín egyébként gyönyörű, sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok viselni. Nem hivalkodó, nem feltűnő, gyakorlatilag minden ruhámhoz tökéletesen passzol, fantasztikus kiegészítőként működik. Ha tartósabb lenne, mindenképp 5*-ot érdemelne, de így sajnos csak 4*-ot tudok adni érte. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy legközelebb is szívesen kísérletezek vele.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 26.

orsesz

2018. augusztus 1.

A képen látható 25-ös és egy natúr színű 31-es árnyalat van meg, csak sietve kaptam le a polcról, nem is néztem milyen márka.
Pont egy fesztivál előtt kentem fel (2 rétegben szoktam alap és fedőlakk nélkül), és kb 3 hétig fent volt a lábujjamon csak már kezdett lenőni (lassan nő a köröm rajta). Igazából hamarabb unom meg a színt mint, hogy lekopjon mert szeretem váltogatni.
A kezemen nyilván rövidebb idő, kb 3-4 nap de ugye ez attól függ mit csinálsz a kezeddel, mennyit mosogatsz, fizikai munkád van-e, fürdéskor mennyit ázik stb stb.
Egy normál héten 4 nap is megvan, de mikor fesztiválon dolgoztam, kb második nap pattogott már. De ugye ez nem egy gél lakk, csak egy mezei körömlakk, nem ígérte, hogy örökké tart.
Amit viszont ígér és be is tart, hogy tényleg gyorsan szárad és szép színei vannak. Az incije egy körömlakkhoz képest szerintem elég barátságos, ami plusz pont. Szerintem teljesen jó körömlakk és az árral sincsenek elszállva, vettem már rosszabbat drágábban.

orsesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

jkrisztie2

2018. június 30.

Most vettem a képen is látható 25-ös gyönyörű padlizsán árnyalatot 33% akcióban + 10% kuponnal. Nekem alaplakkra festve 2 rétegben szépen fedett, a Bourjois szárító cseppekkel pedig 2 perc alatt kopogósra, tökéletesre száradt. Tartósságát még tesztelem, de eddig tetszik, ezt az árát mindenképpen megérte.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

dynah13

2018. június 24.

Jol fed, szep a szine, es tenyleg gyorsan szarad. En mindig legalabb 2 retegben viszem fel, es fedolakkot is teszek ra, is persze tartosabb.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

bbia93

2018. április 8.

150-es piros árnyalata van meg, dmben vettem féláron! Nagyon jó, egy rétegben is szépen egyenletesen fed, és gyorsan szárad! Tartósságról majd hozok update -t

bbia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

mar

2018. április 5.

Sajnos nem lett a kedvencem ez a körömlakk. A 214-es árnyalat van meg, ez elég világos, még két rétegben is csíkos marad egy-két helyen. Nagyon nehezen szárad, így nem is szoktam harmadik réteggel próbálkozni. Fedőlakk használata mellett is nagyon hamar kopik a körömvégeknél (nálam már másnap meglátszik).
Hogy valami pozitívumot is mondjak, mert azért nem a világ legrosszabb lakkja, az ecsete jó kialakítású, és könnyű lemosni a körmökről a festéket.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

nkitti

2018. március 28.

Egy gyönyörű piros árnyalatabn van meg. Nekem ez a tökéletes piros!!!
5 napja van a körmeimen, pedig már mosogattam vele, hajat mostam, sőt még meggyet is magoztam, és 1 helyen pattant meg egy picikét. Szóval extra tartós, és gyönyörű. Eddig még csak a Rimmel Gel maradt fent ennyi ideig, de az 3x ennyibe kerül.

nkitti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Egy gyönyörű piros árnyalatabn van meg. Nekem ez a tökéletes piros!!!

katalin89

2018. március 22.

Nekem egy csillámos verzió van meg ebből a körömlakkból, a 46-os árnyalat. Szerintem nagyon gyorsan szárad (legalábbis az eddigi körömlakkjaimhoz viszonyítva). Biztosan kirpóbálok majd más árnyalatokat is ebből a körömlakkból!:)

katalin89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.