Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Anyezz, az összetevőket feltöltötte: ciaobella, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 500 , Eladó: Levendulavera
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Győrben és Zalaegerszegen, előre utalás esetén postázás is lehteséges

orsesz

2018. augusztus 1.

A képen látható 25-ös és egy natúr színű 31-es árnyalat van meg, csak sietve kaptam le a polcról, nem is néztem milyen márka.
Pont egy fesztivál előtt kentem fel (2 rétegben szoktam alap és fedőlakk nélkül), és kb 3 hétig fent volt a lábujjamon csak már kezdett lenőni (lassan nő a köröm rajta). Igazából hamarabb unom meg a színt mint, hogy lekopjon mert szeretem váltogatni.
A kezemen nyilván rövidebb idő, kb 3-4 nap de ugye ez attól függ mit csinálsz a kezeddel, mennyit mosogatsz, fizikai munkád van-e, fürdéskor mennyit ázik stb stb.
Egy normál héten 4 nap is megvan, de mikor fesztiválon dolgoztam, kb második nap pattogott már. De ugye ez nem egy gél lakk, csak egy mezei körömlakk, nem ígérte, hogy örökké tart.
Amit viszont ígér és be is tart, hogy tényleg gyorsan szárad és szép színei vannak. Az incije egy körömlakkhoz képest szerintem elég barátságos, ami plusz pont. Szerintem teljesen jó körömlakk és az árral sincsenek elszállva, vettem már rosszabbat drágábban.

orsesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

jkrisztie2

2018. június 30.

Most vettem a képen is látható 25-ös gyönyörű padlizsán árnyalatot 33% akcióban + 10% kuponnal. Nekem alaplakkra festve 2 rétegben szépen fedett, a Bourjois szárító cseppekkel pedig 2 perc alatt kopogósra, tökéletesre száradt. Tartósságát még tesztelem, de eddig tetszik, ezt az árát mindenképpen megérte.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

dynah13

2018. június 24.

Jol fed, szep a szine, es tenyleg gyorsan szarad. En mindig legalabb 2 retegben viszem fel, es fedolakkot is teszek ra, is persze tartosabb.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

bbia93

2018. április 8.

150-es piros árnyalata van meg, dmben vettem féláron! Nagyon jó, egy rétegben is szépen egyenletesen fed, és gyorsan szárad! Tartósságról majd hozok update -t

bbia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

mar

2018. április 5.

Sajnos nem lett a kedvencem ez a körömlakk. A 214-es árnyalat van meg, ez elég világos, még két rétegben is csíkos marad egy-két helyen. Nagyon nehezen szárad, így nem is szoktam harmadik réteggel próbálkozni. Fedőlakk használata mellett is nagyon hamar kopik a körömvégeknél (nálam már másnap meglátszik).
Hogy valami pozitívumot is mondjak, mert azért nem a világ legrosszabb lakkja, az ecsete jó kialakítású, és könnyű lemosni a körmökről a festéket.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

nkitti

2018. március 28.

Egy gyönyörű piros árnyalatabn van meg. Nekem ez a tökéletes piros!!!
5 napja van a körmeimen, pedig már mosogattam vele, hajat mostam, sőt még meggyet is magoztam, és 1 helyen pattant meg egy picikét. Szóval extra tartós, és gyönyörű. Eddig még csak a Rimmel Gel maradt fent ennyi ideig, de az 3x ennyibe kerül.

nkitti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Egy gyönyörű piros árnyalatabn van meg. Nekem ez a tökéletes piros!!!

katalin89

2018. március 22.

Nekem egy csillámos verzió van meg ebből a körömlakkból, a 46-os árnyalat. Szerintem nagyon gyorsan szárad (legalábbis az eddigi körömlakkjaimhoz viszonyítva). Biztosan kirpóbálok majd más árnyalatokat is ebből a körömlakkból!:)

katalin89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

19zsofia90

2018. március 17.

tökéletes árnyalatok, tökéletes fedés, és az egyik legtartósabb lakkom.
nem is értem miért próbálkozom mással is, az astor és l'oreal lakkjaimmal egy minőségi kategória.

19zsofia90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

tökéletes árnyalatok, tökéletes fedés, és az egyik legtartósabb lakkom.

Elyana

2018. március 9.

A 45-ös színben van meg, egy szép, mélybordó lakk. Azért vettem meg, mert utolsó darabként akciós volt és reméltem, hogy tényleg hamar megszárad. Azt kell mondjam, hogy ez igaz, és ha odafigyelek arra, hogy elég lakkot vigyek fel elsőre, még egy rétegben is elég tud lenni. Legutóbbi alkalommal koreai alaplakkra egy réteg Coloramat vittem fel és az bőven tartós volt 3 napig hiba nélkül. Utána csak azért mostam le, mert elég rengetegszer mostan kezet és a szappan csúnyán mattítja.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Szilviams0118

2018. március 5.

több árnyalatban is megvan, szeretem őket alapvetően, nagyon pigmentáltak. Tényleg lassan száradnak és a tartósságuk is lehetne jobb, de ezt majd egy jó minőségű fedőlakkal/alaplakkal orvosoljuk.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.