KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   €9.95   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2018. április 13.

Ár:   €9.95
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrtökéletesítő BB krém és mattító primer egyben, 2% szalicilsavval és 15 faktoros fényvédővel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lucintaa

2018. május 28.

Szintén Ausztriából szereztem.
Nekem jók a tapasztalataim vele kapcsolatban. Nagyon szép egységes bőrképet ad, és nem fényesedik ki az arcom 2-3 óra múlva. Nap közben egyszer kellett csak korrigálnom. A Light árnyalat tényleg világos, nem úgy, mint a legtöbb BB krémnél. Nyárra mindennapi használatra zsíros bőrűeknek szerintem jó, érdemes egy próbát tenni vele.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Szintén Ausztriából szereztem.

LBarbie

2018. május 24.

Ausztriában szereztem be, gondoltam egy próbát megér.... Hát nem ájultam el tőle. Nem nagyon van fedése, nagyon minimális, bár nekem még ezzel sem lenne sok bajom, a mindennapokra nekem elég. Elég furcsa szaga van, amit illatnak nem mondanék. Felvitel után pedig nagyon ragad tőle a bőröm, még púderezés után is. Elhasználom, de szerintem maradok a Garnier zsíros bőrre való bb-nél, olcsóbb is, jobb is. Biztos nem veszem újra.

LBarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.