KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: Hana, Módosítva: 2011. október 30.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Bánom hogy megvettem, egy idő és jó pár próbálkozás után inkább kidobtam

Wintergirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Bánom hogy megvettem, egy idő és jó pár próbálkozás után inkább kidobtam

hvcs

2018. július 12.

A legjobb alapozó, amit valaha használtam. Tegyük hozzá, (1) zsíros bőröm van, amint az eddigi véleményekből kiderül, száraz bőrre nem érdemes használni - zsírosra viszont tökéletes. (2) Sosem használtam igazán felső kategóriás alapozót :-) így ezt csak a többi drogériás termékkel összehasonlítva mondom. (3) A csodálatos mattítás mellett én a színkészlettel is nagyon elégedett vagyok. Nem vagyok olyan nagyon mély kreol, de így sem nagyon szoktam találni olyan alapozót, ami még egy nyári lesülés után is passzol, a mousse-ból pedig van olyan is. Hurrá!

hvcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Yeliz

2018. május 10.

Tegnap vettem egyet joy kuponnal 50% kedvezménnyel, gondoltam kipróbálom. Régen a Max Factornak volt hab állagú alapozója, ami nagy kedvencem volt évekig újravettem, de sajnos megszűnt. Évekig nem találtam hozzá hasonló alapozót, most megörültem, mikor megláttam a Rossmannban. Most ennek is adok egy esélyt, eddig elégedett vagyok, sikerült ecset nélkül egyenletesen felvinni. Nekem eddig tetszik a fedése, de majd updatelek:)

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

ilonikaa

2018. április 28.

Évek óta ezt használom! Szeretem, bár a szárazabb területeken nem a legszebb látvány. Fél napot kibír! Szépen fed és színben is passzol! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

zsizmo

2018. április 20.

Mivel egyenlőtlen a bőröm, így nagyon szépen felül a száraz foltokra, a szem alatti kis ráncaimba, szóval nem a legjobb, viszont! tényleg mattit, nekem nem fényesedett át, viszont hamar lekúszik az ember arcáról. Kézzel botrány felvinni, szivaccsal esélytelen, így marad az ecset, de nekem azzal sem sikerült tökéletesen eldolgozni, mindig maszkhatás érzetem volt tőle.

zsizmo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

XYZ10

2018. március 12.

Évekkel ezelőtt nagyon sokáig ezt használtam. Az állaga miatt szerettem.:) Aztán amikor szárazabb lett a bőröm nagyon kiemelte és azzal már nem működött. Viszont addig imádtam, tehát jár a max.

XYZ10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 12.

Oslacrimale

2018. február 25.

Kamaszként 4 vagy 5 tégellyel elhasználtam, akkor nagyon-nagyon oda voltam ezért az alapozóért, szerintem főleg a hab állag miatt. :)
Na az akkori zsíros, pattanásos bőrömre pont nem ez lett volna a megfelelő alapozó, emlékszem, hogy nagyon hamar átfényesedett, és a fedése sem volt tökéletes.
Pár hete belefutottam ebbe az alapozóba és nosztalgiából vettem egyet, gondoltam kipróbálom, hogy most milyen lesz. Nehezen tudtam eldolgozni, 1-2 óra múlva úgy nézett ki az arcom, mintha nem is lett volna rajta alapozó, teljesen eltűnt...

Oslacrimale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

pinkprincess112

2018. február 23.

Régen tökre bejött ez a habállagos dolog, szerencsére időben felhagytam vele, de úgy emlékszem a maybelline nagyon jó volt.:)

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

babszem81

2018. január 27.

Huszonévesen újdonság volt a habállagú alapozó. Most már kicsit szárítja a bőrömet. Nem fed igazán, de tökéletes bőrön működik, csak ha kiütés jön elő, a gyors lekopás miatt újra kellene kenni, és marja is.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 27.

rekacska24

2018. január 20.

Használtam, de nem emlékszem már rá annyira, az rémlik, hogy selymes volt tőle a bőröm, de a fedése gyenge volt.

rekacska24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Antioxidánsok: Squalene, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.