KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

Lina14

2018. július 18.

én szeretem a műanyag keféket, jó az íve is. szerintem elég festéket visz fel. nem tapaszt túlságosan, épp csak annyira hogy drámaibb pillákat eredményezzen. tényleg elég fekete, és tartós. hátránya, hogy nehéz leszedni, ami szempillák kihúzásához is vezethet

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

snowyfairy

2018. július 16.

Én buta, azt gondoltam, hogy a keféje ugyanolyan, mint a sima Lash Sensational spirálnak. Nagyon pici, tüskés keféje van, ami az én pilláimra csak óriás mennyiségű festéket visz fel és 4(!) rétegtől kezd hosszabítani. Nem értem miért nem lehet ugyanaz a keféje, mint a nem Intense black árnyalatnak.

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

glau17

2018. július 9.

Nekem is inkább csak hosszabbít, mint dúsít, de azt nagyon szépen.
Tartós,szinte mindent kibír.

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Nekem is inkább csak hosszabbít, mint dúsít, de azt nagyon szépen.
Tartós,szinte mindent kibír.

Dolcedia

2018. június 8.

Nem rossz ,inkább hosszabít mint dúsít.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Nem rossz ,inkább hosszabít mint dúsít.

Kitty9526

2018. május 31.

Jó kis spirál, de semmi extra. Kicsit drámaibb hatásra számítottam (és egyébként én azt is szeretem), de nem ad brutális, műszempilla hatást. Természetes, hosszú fekete pillák a végeredmény. Ajánlom :)

UPDATE: Rövid idő alatt nagyon besűrűsödik, összeken mindent, egy óra mire felapplikálja az ember, hogy talán kinézzen valahogy és ezek után kapsz egy csokor ragacsos pillát. Többet nem adok érte pénz. Nagyon sajnálom, nagy csalódás :(

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

lantika1108

Korcsoport: < 18
2018. május 16.

Kicsit pepecselős felvinni, néha egy fülpiszkálóval javítgatni kell, viszon szerintem kárpótol a végeredmény. A rövid, egyenes pilláimbóp már egy rétegben csodás hosszú, ívelt és fekete pillákat csinál. A legjobb eddigi spirálom, feltette a lécet a következőknek az biztos!

lantika1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 16.

sfreku

2018. május 7.

Én először az 'anya' terméket használtam , azt imádtam, számomra a legszebb pillákat tudtam vele elérni, majd gondoltam kipróbálom ezt is , hátha még többet tud... Nos, sajnos tévedtem, ha valami beválik jobb meg maradni nála..:)) Ez túl sok festéket visz fel , és nem tudja olyan szépen szét választani és ívelni a pilláimat, valószínűleg kicsit más az össze tétel , aminek az én pilláim annyira nem örülnek, bár nem néztem utána..:) 3 csillag, de az anya termék tökéletes !:)

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Mamamacica

2018. május 7.

A spirál rengeteg festéket vesz fel és visz fel a szempillákra, ezáltal összeragasztja őket, amiket szinte lehetetlen teljesen szétfésülni. Ha lehúzogatom a felesleget a keféről a tubus száján, akkor is ugyanezt eredményezi. A színe szép, az illata olyan tipikus szempillaspirálos. Nem dúsít, nem hosszít, talán egy hangyányi ívet ad a pilláknak. Viszont plusz pont, hogy nem potyog és nem kenődik fel a szemhéjamra. Akciósan vettem, teljes áron nem landolt volna a kosaramban

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

LEva113

2018. május 4.

Nagyon jó spirál, szép hosszú pillákat eredményez, szét is választja őket, nekem nagyon bevált. Mielőtt felviszem, szoktam szempilla göndörítőt használni, a spirál szépen megtartja a göndörítést is. Az árával annyira nem vagyok kibékülve, de Glamour napokon szoktam mindig beszerezni kuponnal, így ez sem okoz problémát.

LEva113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Lencseee

2018. április 24.

Na, ez vegre megerte az arat. Emel es dusit es nagyon fekete. (Muszempilla hatast azert nem ad, es nem is emel annyira, mint a Loreal Lash Paradise, de egy atlag drogerias spiralhoz kepest (nem kimagaslo, de) nagyon jo. Felearon barmikor ujraveszem! 5csillag nalam meg mindig a Lancome, ezert ez egy NAGYON eros negyes.
Update (3 hét használat után): ahogy sűrűsödik egyre használhatatlanabb, simán csak színezi a pilláimat, már nem emel és nem dúsít. Középszerű, semmiextra szintre süllyedt...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.