Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

Ár: 1500 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Dia9609

2019. február 15.

Nagyon jó spirál, dúsít, hosszabbít, nem potyog nem pereg, nem kenődik. Szépen hosszítja és meg is emeli egy kicsit a pillákat. Nem mondom hogy nem volt még jobb spirálom de ennyi pénzért maximális teljesítményt nyújt.

Dia9609
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

chrissietoth89

2019. február 11.

Kedvenc! Több tíz ezrembe telt mire rátaláltam! Emeli, hosszabbítja, dúsítja, szétválasztja a pillákat! Mi kell még?! Nem tudok belekötni! Sírva fakadnék, ha megszűnne, és ahogy olvasom sok nő társam is! :D

chrissietoth89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 11.

Bogi3264

2019. január 13.

Legjobb szempillaspirál, többször újravettem már. Gyönyörű pillákat varázsol, a kefe szuperül szétválasztja a pillákat, nincs pókháló hatás. Hosszabb és íveltebb pillákat eredményez.

Bogi3264
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

P.Lilla

2019. január 4.

A legjobb drogériás szempillaspirál! :) Imádom, ahogy szétválasztja a pilláim, megemeli és hosszabbnak is tűnnek tőle, egyszerűen minden benne van.

P.Lilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

hgabi

2018. december 27.

IMÁDOM! Ha kivonnák a forgalomból, felvásárolnám az összes készletet :D De komolyan, gyönyörűen ível, a kefe valami csoda ( még az alsó pillákat is könnyű vele festeni) , isteni hosszú pillákat varázsol. Vegyétek, én ennél jobbat nem próbáltam még :)

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Serpentina

2018. november 26.

Végre sikerült megtalálnom azt a szempillaspirált, ami az összes eddig használt termékemet felülmúlja.
A színe valami csodálatos. Sokkal jobban áll, mintha csak egy átlag mezei fekete lenne.
Egyébként is hosszúak a szempilláim is, viszont amikor ez van rajtuk, legalább másfél centivel hosszabbnak tűnnek.
A keféjébe pedig szerelmes vagyok. Mivel ívelt, gyönyörűen göndöríti a pillákat, a sörték pedig minden egyes szálat befognak,
ezáltal a pillák nem ragadnak össze, hanem nagyon szép szálanként ívelt hatás érhető el vele. Ebben pedig messze lepipálja még a Colossal Big Shot Volum' Express-t is. Az utóbbit az alsó szempillámon használom, mert a Lash Sensationalt viszont nem erre a célra találták ki az ívelt fejével.
Egy teljes napot kibír, és még csak minimálisan sem pereg le. Még vízállónak is mondanám, pedig nincs feltűntetve rajta óriási betűkkel.

Update: Továbbra is ez a kedvenc spirálom. Ha nem vettem újra eddig ötször, akkor egyszer sem. Egyszerűen már több mint egy éve nem találok jobbat nála.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

mppl

2018. október 31.

Számomra ő A SZEMPILLASPIRÁL. Az én pilláim hosszúak, világos színűek, seprűszerűek és "fekszenek", így gyakorlatilag alig van spirál ami képes megemelni, de ő meg tudja, egyáltalán nem pereg, könnyű használni, nem maszatolódik, intenzív fekete a színe és nagyon tartós, volt hogy aludtam benne és reggelre olyan volt mintha frissen kentem volna fel. Egy csoda ez a spirál.

mppl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Mandulaszem

2018. október 26.

Talán picit jobbra számítottam, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele, el is fogom használni mindenképp. A színe nagyon szép. A keféje ígéretes és nagyon tetszik, bár kicsit nagy mennyiségben viszi fel a festéket. A végeredmény ettől függetlenül szép.😊

Update: Nálam ezennel leszerepeltek a Maybelline szempillaspiráljai...sajnos. Többet is próbáltam, gyengék. Eleinte átlag pillák az eredmények, majd az idő haladtával "légylábak", nehéz pillák, csomókkal a végükön. A festék nagyon nehezen szárad meg...

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

detti23

2018. augusztus 20.

A "sima" verzióját használtam először, amit szerettem is nagyon, egy gondom volt vele, hogy nem elég fekete. Na ez azt is tudja. Szépen íveli a pillákat, nem vesz fel túl sok festéket, tartós is, nekem nagyon bejött.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Aancsaa

2018. július 30.

Nagyon jó szempillaspirál, szépen dúsítja és szétválasztja a pillákat.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Nagyon jó szempillaspirál, szépen dúsítja és szétválasztja a pillákat.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.