KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

Shea94

2017. augusztus 6.

A lehető legjobb! Legalább egy éve használom, és semmi nem tudta még felülmúlni. Még hőségben sem kenődik fel a szemhéjamra, könnyű használni, nem szárad be. Nem hiába van ekkora felhajtás körülötte. 5*

Shea94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Serpentina

2017. július 31.

Végre sikerült megtalálnom azt a szempillaspirált, ami az összes eddig használt termékemet felülmúlja.
A színe valami csodálatos. Sokkal jobban áll, mintha csak egy átlag mezei fekete lenne.
Egyébként is hosszúak a szempilláim is, viszont amikor ez van rajtuk, legalább másfél centivel hosszabbnak tűnnek.
A keféjébe pedig szerelmes vagyok. Mivel ívelt, gyönyörűen göndöríti a pillákat, a sörték pedig minden egyes szálat befognak,
ezáltal a pillák nem ragadnak össze, hanem nagyon szép szálanként ívelt hatás érhető el vele. Ebben pedig messze lepipálja még a Colossal Big Shot Volum' Express-t is. Az utóbbit az alsó szempillámon használom, mert a Lash Sensationalt viszont nem erre a célra találták ki az ívelt fejével.
Egy teljes napot kibír, és még csak minimálisan sem pereg le. Még vízállónak is mondanám, pedig nincs feltűntetve rajta óriási betűkkel.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Egyet kell értenem az elöttem szólók többségével, nekem is a kedvencemmé vált! Ha giga-mega szempillák akkor Maybelline Lash Sensational! Nem fogok hazudni ha valakinek ritka és rövid szempillái vannak abból 'csak' jót csinál, viszont ha valakinek alapjáraton sűrű vagy/és hosszú szempillái vannak ez a spirál képes műszempilla hatást elérni. Önmagában is nagyon szép viszont alap rétegnek vagy a Maybelline Great Lash-t vagy pedig az Eveline Cosmetics Big Volume Lash-t. Bármelyikkel használom mindig 'whoa' hatást érek el vele. Imádom, ez az abszolút kedvenc szempillaspirálom. Hosszít, dúsít és nagyon szép tartós. Abszolút kedvenc!

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

022Flower

2017. június 27.

A dúsító hatása tökéletes de nem igazán hosszabbít. De a dúsítást imádom és hogy ennyire pigmentált ezért 5 csillag.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

glitzy

2017. június 19.

Kedvenc szempillaspirálom, itteni értékelések alapján vásároltam meg. Gyönyörű, hosszú és göndör pillákat fest. Imádom.

glitzy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

anettvagyok

2017. június 15.

Többször vettem újra. Az első pár használatnál nehezen kezelhető, de aztán egy csoda. A vízálló társa is jó, nagyon szép dús, szétválasztott pillákat csinál

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Candy21

2017. május 15.

Én a simát használtam de most ez akadt a kezembe én semmilyen külömbséget nem vettem észre a színbe a spirál magyon jól teljesít szépen íveli és megemeli a pillákat hosszít és szétválaszt tartós nap végén is olyan mint amikor reggel feltettem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

mreni876

2017. április 30.

Már harmadjára vásároltam újra, mert eddig überelt mindent. Nagyon szép pillákat csinál, gyönyörű hosszú és nem összetapadt pillákat varázsol. Legalábbis nekem nagyon bevált. Nem potyog, nem kenődik, csak egy extrém sírásnál. Próbáltam már a vízálló verzióját is, de felesleges minden nap azt használni, meg hát nem is túl jó dolog. Én csak ajánlani tudom, mert tényleg egy szuper spirálról van szó. Bár az árát én sokallom, mert Németországban élek, és itt 3000 forint körül találom meg, de egyszerűen nem szeretnék mást használni még egy jó ideig.

mreni876
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

movedtoaustria

2017. április 28.

Nagyon jo spirál, tartós, fekete, és az ilyen jellegu aplikatort szeretem épp.

movedtoaustria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Nagyon jo spirál, tartós, fekete, és az ilyen jellegu aplikatort szeretem épp.

CsDominika

2017. április 26.

Ez az első szempillaspirálom amivel teljesen megvagyok elégedve. Ívelt, dús szempillákat csinál nem pereg le a nap végén, ami miatt nekem csillagos 5-ös. Biztos hogy újra veszem!

CsDominika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.