KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

Ár: 700+ posta , Eladó: blanzsi
Állapot: Parszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás

FReka

2017. december 10.

Nagyon jó ez a spirál,nagyon szeretem használni. Tényleg extra fekete,szép ívelt,hosszú és dús szempillákat varázsol,amik még 16-17 óra után is tartják magukat. Nem pereg,nem lesznek rideg merevek a pilláim. Két hátránya van csak,bár ezeket elnézem neki,nem kimondottan zavarnak. Az egyik,hogy néha hajlamos a kefe nagyon sok festéket felvenni,ezáltal csomósít néha,a másik pedig hogy baromi nehéz lemosni,éjszakánként amikor hazaesek fáradtan,igazi türelemjáték. Összességében a 4 csillagot megérdemli.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

BRebi

2017. november 19.

Kedvenc szempillaspirálom, nagyon meg vagyok vele elégedve! Göndörítő nélkül is gyönyörűek a pilláim a nap végéig. Ez a szempillaspirál olyanoknak ajánlott, akiknek a szempillái egyenesek és szeretné, ha szép, hosszantartó ívet kapnának a pillái a nap végéig.

BRebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

tittus

2017. november 12.

Nekem egyelőre tetszik. Szép mélyfekete színe van, és műszempillahatása :D. Az elején nekem is csomósította a pilláimat, de ahogy kicsit sűrűsödött a festék, sokkal jobb lett a helyzet. Tartós, nem potyog, nem kenődik még izzadás/edzés közben sem. Szépen rétegezhető, csak vigyázni kell vele, mert három rétegnél már tényleg kicsit mű hatása van :D. Nekem alapból hosszúak a pilláim, göndörítőt meg használok, tehát csak a dúsítás kell, ez a spirál meg egész jól csinálja. Szeretem, hogy többféleképpen lehet használni a keféjét, nem kenem össze magam vele. Mindenképpen ajánlom!

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

ancsi2126

2017. november 6.

Mások ajánlásával vettem meg. Eleinte jól működött, de kb egy hónap múlva fura lett az állaga. Annyi idő alatt bőven nem fogyott még ki, de használhatatlan lett, potyog, csomósodik. Nem használtam el.

ancsi2126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

peachyglow

2017. november 4.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de nekem sajnos nem vált be. Összeragasztja a szempilláimat, nagyon sokáig tart míg megszárad ezért nehezebben rétegezhető és számomra nagyon kellemetlen, büdös szaga van. Pozitívuma, hogy szép fekete a színe és nem kenődik vagy potyog le de nem estem hasra tőle.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

brigifanni

2017. október 1.

Nagy kedvencem lett ez a spiràl. Tartós, nem kenődik el, és nagyon szép hosszú pillàkat lehet vele elérni. Első olyan szempillaspiràlom ami végre nem kente össze felül a szemhéjam. Szuper!

brigifanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

leyorens

2017. szeptember 6.

Szépen dúsít és göndörít is. Nem a kedvencem, de egy szuper alternatíva lehet bármikor!

leyorens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

zsuzsi1015

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 21.

Nagyon jó szempillaspirál! Az egyik ismerősöm ajánlotta és sok jót hallottam róla, így megvettem. ÉS IMÁDOM! Hosszú, egyenes szempilláim vannak, így nap, mint nap szempilla göndörítőt kell használnom. De (!) ennél a terméknél egyáltalán nem! Nem is értem ez hogy lehetséges. Nagyon jól dúsítja a szempillákat és tartós! Egy forró nyári napot is simán kibír, pedig nem vízálló. Csak egy baj van vele, hogy szerintem sok a spirálon a festék, ezért néha ,,csomósodik". De ezen kívül szuper termék, megérdemli az 5 csillagot.

zsuzsi1015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Shea94

2017. augusztus 6.

A lehető legjobb! Legalább egy éve használom, és semmi nem tudta még felülmúlni. Még hőségben sem kenődik fel a szemhéjamra, könnyű használni, nem szárad be. Nem hiába van ekkora felhajtás körülötte. 5*

Shea94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Serpentina

2017. július 31.

Végre sikerült megtalálnom azt a szempillaspirált, ami az összes eddig használt termékemet felülmúlja.
A színe valami csodálatos. Sokkal jobban áll, mintha csak egy átlag mezei fekete lenne.
Egyébként is hosszúak a szempilláim is, viszont amikor ez van rajtuk, legalább másfél centivel hosszabbnak tűnnek.
A keféjébe pedig szerelmes vagyok. Mivel ívelt, gyönyörűen göndöríti a pillákat, a sörték pedig minden egyes szálat befognak,
ezáltal a pillák nem ragadnak össze, hanem nagyon szép szálanként ívelt hatás érhető el vele. Ebben pedig messze lepipálja még a Colossal Big Shot Volum' Express-t is. Az utóbbit az alsó szempillámon használom, mert a Lash Sensationalt viszont nem erre a célra találták ki az ívelt fejével.
Egy teljes napot kibír, és még csak minimálisan sem pereg le. Még vízállónak is mondanám, pedig nincs feltűntetve rajta óriási betűkkel.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.