KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

miomio

2017. április 12.

Az első hónapokban nem igazán hozta a sima Lash Senseational szintjét, tapadtak a pillák semmi extra fekete színt nem tapasztaltam. Később az állag javult valamicskét, szépen lehetett a pillákat szétválasztani és ívelni, de a feketeség maradt átlagos. Most, hogy nemrégiben kipróbálhattam a Lash Sensational Luscious With Oil Blend et, na az ennél sokkal feketébb, erre nem adhatok 5 csillagot már eleve. Spirálja a kedvencem , kb. ez a kefe számomra az örök etalon. Sajnos potyogást tapasztaltam a használat közben, ez a Lash Sensational testvérkéjénél nem igazán fordult elő. Ha a Lash Sensetional család többi tagjához nem hasonlítom, úgy nem lenne rossz spirál, így sem az , de az 5 csillaghoz számomra több kellene!

miomio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

anett94

2017. április 10.

Annyi jó véleményt olvastam róla, hogy glamour napokon muszáj volt beszereznem egyet, és nem bántam meg. Tényleg nagyon jó, a kefe mindkét vége szépen festi a pillákat, nem vesz fel túl sok festéket, és a színe és extra fekete. Nekem nagyon bejött :)

anett94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

juhosfanni

2017. április 9.

Gyakorlatilag mióta kijött, csak ezt a spirált használom és amúgy is meglehetősen dús és hosszú pilláim vannak, de ennyi bókot és "műszempillád van?" kérdést még életemben nem kaptam :) Lemosni tényleg kicsit nehéz, de egy jó micellás víz ügyesen viszi azért ;) Picit gyakorolni kell a felvitelt és célszerű lehúzni róla a fölös festéket, de ettől függetlenül még mindig a legjobb spirál, amit valaha használtam :)

juhosfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

czalexa

2017. március 28.

Azt hittem megtaláltam álmaim spirálját. Csodás pillákat varázsol, ám nehéz lemosni és pár hét után szinte már pillám sem maradt tőle, annyira eltöredeztek tőle. :(((

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

napraforgo23

2017. március 17.

Egyik legjobb spirál, amit használtam, bőven leköröz sok high end terméket. Megéri az árát, újra fogom venni.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

nyarigabi

2017. március 17.

Jó, de nem a legjobb Maybelline spirál. Elhasználom, de a Go Extreme! Leather Black-et fogom újravenni, mert azzal ellentétben ez egy kicsit jobban összetapasztja a pillákat, mert a spirál túl sok festéket vesz fel. Egyébként jó minőségű, tartós, nem pereg.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Barabella

2017. február 12.

Folyamatosan újraveszem annyira jó, brutális pillákat csinál, nagyon tartós, jó áron van.. mi kell még?

Barabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Captainblonde

2017. február 4.

Szépen íveli és választja szét a pillákat és vastagítja is őket, de sajnos hamar összecsomósodik, de legalább tartós a végeredmény.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

eiola

2017. január 16.

Legjobb szempillaspirál amit valaha próbáltam, ezerszer szebben göndöríti és választja szét a pillákat mint néhány sokkal drágább termék :)

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

dorottya96

2017. január 13.

IMÁDOM. Nem értem mi a baj az intense black-el.. Szerintem fantasztikus. Minden nap használom, és ennél szebb pillákat még nem varázsolt egyik spirálom sem..

Ma pont bekukkantottam a dm-be és megláttam őt meg az egyik kis társát dup pack-ban. 2800ft körül van a kettő, DE mivel 50 pontért fél árasak a Maybelline termékek, ezért elég nevetséges áron jutottam hozzájuk. Itthon láttam, hogy sajna nem az intenseve black van a duoban, hanem a sima. de most teszek majd azzal is egy próbát. Mindenesetre nekem maximálisan bevált!

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.