KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

022Flower

2017. június 27.

A dúsító hatása tökéletes de nem igazán hosszabbít. De a dúsítást imádom és hogy ennyire pigmentált ezért 5 csillag.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

glitzy

2017. június 19.

Kedvenc szempillaspirálom, itteni értékelések alapján vásároltam meg. Gyönyörű, hosszú és göndör pillákat fest. Imádom.

glitzy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

anettvagyok

2017. június 15.

Többször vettem újra. Az első pár használatnál nehezen kezelhető, de aztán egy csoda. A vízálló társa is jó, nagyon szép dús, szétválasztott pillákat csinál

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Candy21

2017. május 15.

Én a simát használtam de most ez akadt a kezembe én semmilyen külömbséget nem vettem észre a színbe a spirál magyon jól teljesít szépen íveli és megemeli a pillákat hosszít és szétválaszt tartós nap végén is olyan mint amikor reggel feltettem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

mreni876

2017. április 30.

Már harmadjára vásároltam újra, mert eddig überelt mindent. Nagyon szép pillákat csinál, gyönyörű hosszú és nem összetapadt pillákat varázsol. Legalábbis nekem nagyon bevált. Nem potyog, nem kenődik, csak egy extrém sírásnál. Próbáltam már a vízálló verzióját is, de felesleges minden nap azt használni, meg hát nem is túl jó dolog. Én csak ajánlani tudom, mert tényleg egy szuper spirálról van szó. Bár az árát én sokallom, mert Németországban élek, és itt 3000 forint körül találom meg, de egyszerűen nem szeretnék mást használni még egy jó ideig.

mreni876
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

movedtoaustria

2017. április 28.

Nagyon jo spirál, tartós, fekete, és az ilyen jellegu aplikatort szeretem épp.

movedtoaustria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Nagyon jo spirál, tartós, fekete, és az ilyen jellegu aplikatort szeretem épp.

CsDominika

2017. április 26.

Ez az első szempillaspirálom amivel teljesen megvagyok elégedve. Ívelt, dús szempillákat csinál nem pereg le a nap végén, ami miatt nekem csillagos 5-ös. Biztos hogy újra veszem!

CsDominika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

miomio

2017. április 12.

Az első hónapokban nem igazán hozta a sima Lash Senseational szintjét, tapadtak a pillák semmi extra fekete színt nem tapasztaltam. Később az állag javult valamicskét, szépen lehetett a pillákat szétválasztani és ívelni, de a feketeség maradt átlagos. Most, hogy nemrégiben kipróbálhattam a Lash Sensational Luscious With Oil Blend et, na az ennél sokkal feketébb, erre nem adhatok 5 csillagot már eleve. Spirálja a kedvencem , kb. ez a kefe számomra az örök etalon. Sajnos potyogást tapasztaltam a használat közben, ez a Lash Sensational testvérkéjénél nem igazán fordult elő. Ha a Lash Sensetional család többi tagjához nem hasonlítom, úgy nem lenne rossz spirál, így sem az , de az 5 csillaghoz számomra több kellene!

miomio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

anett94

2017. április 10.

Annyi jó véleményt olvastam róla, hogy glamour napokon muszáj volt beszereznem egyet, és nem bántam meg. Tényleg nagyon jó, a kefe mindkét vége szépen festi a pillákat, nem vesz fel túl sok festéket, és a színe és extra fekete. Nekem nagyon bejött :)

anett94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

juhosfanni

2017. április 9.

Gyakorlatilag mióta kijött, csak ezt a spirált használom és amúgy is meglehetősen dús és hosszú pilláim vannak, de ennyi bókot és "műszempillád van?" kérdést még életemben nem kaptam :) Lemosni tényleg kicsit nehéz, de egy jó micellás víz ügyesen viszi azért ;) Picit gyakorolni kell a felvitelt és célszerű lehúzni róla a fölös festéket, de ettől függetlenül még mindig a legjobb spirál, amit valaha használtam :)

juhosfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.