KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

orsi1293

2016. december 6.

Nagyon sok festéket vesz fel a keféje, mindenképpen le kell húzni a tubus tetején egy párszor, különben nagyon csomós szempillákat csinál.
Elég egy rétegben felvinni, kettőben már nagyon nem is lehet, mert akkor meg hajlamos a lepergésre.
A harmadik problémám, hogy alig tudom leszedni a szempillámról, mindig marad valamennyi festékmaradék rajta, amitől másnap kevésbé lesz szép a végeredmény a spirálozás után.
Egyébként nekem tetszik az eredmény, de ezt más spirálok is hozzák, amik ráadásul nem peregnek le, le lehet őket könnyen mosni és még olcsóbbak is.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 6.

adanita

2016. november 24.

Ez szerintem is tök ugyanaz mint a normál, "eredeti" társa: a szín ugyanolyan fekete, én sem látok különbséget.
Már nem is tudom hányadjára veszem újra, használtam én már 2x ilyen drágát is, meg olcsóbbat is, nem is értem, valakinek hogy nem válik be.. :D
Mert tény, hogy picit több festéket hajlamos felvinni, de azért még mindig rém egyszerű a használata és pillanatok alatt kész a gyönyörű szempilla.
(PL a Loreálnál 2-be is belefutottam, amelyiket tényleg macerásabb és hosszadalmasabb úgy használni, hogy szép legyen az eredmény.)

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 24.

szilvia.bano

2016. november 21.

Nem tudom miért volt fontos a sima mellé még egy fajta, ami látszólag teljesen olyan, mint az, a festék is ránézésre hasonlónak tűnik, de ez nem igazán jó. Én ezt egyszer vettem meg véletlenül, csak itthon vettem észre a különbéget. Semmivel nem feketébb, mint a a sima, és valahogy nem kapok vele egyenletes eredményt. A simát szerettem egy időben- bár most felváltottam másik spirállal, aminek nem olyan nedvességtűrő a festéke, de gyönyörű pillákat csinál, és feleannyiba kerül.
Viszont tény, hogy a vízálló változatnál jobb, azzal még kevésbé látványos az eredmény, viszont szinte levakarhatatlan.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Fruzsi

2016. november 1.

Ezt a szempillaspirált használom, ha valami alkalomra megyek, mert szinte már műszempilla hatású pillákat varázsol az én egyébként is hosszú szempilláimból. Extra fekete, extra hosszú, dús pillákat csinál. Lemosni viszont egy rémálom. Szemfesték lemosóval alig jön le, a tiszta víztől meg darabokban potyog le. De legalább tartós, ha reggel kifestem a pilláimat, még este is tök jól néz ki.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

szbogi

2016. október 28.

tényleg szép fekete, de nagyon sok festéket vesz fel és oda kell rá figyelni hogy ne álljanak össze egy nagy csomóba a szempilláim, kár érte, nagyon sok reményt fűztem hozzá (eddig egyszer sikerült egész tűrhetően kifesteni a szempilláimat vele)

szbogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

vzorka

2016. október 14.

Ugyan véletlen vettem meg ezt a verziót, nem bántam meg. Az én szempilláimon nagyon látványos az eredmény. Nincs csomósodás és végre nem kenem fel vele a festéket a szemhéjamra.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

darkbeforestorm

2016. október 10.

őszintén bevallom, én az ég világon semmi különbéget nem látok a sima verzió és az intense black között. azért vettem meg mert a sima verzióval nagyon meg voltam elégedve és abban reménykedtem hogy ez ad valami pluszt, de szerintem a kettő tök ugyanazt a teljesítményt nyújtja. de emiatt nem fogom lepontozni, mert még mindig a világ legjobb spiráljának gondolom. hozza a testvére teljesítményét, brutálisan szép pillákat varázsol.

darkbeforestorm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Diu

2016. október 9.

Szerintem sincs vele semmi probléma. Szépen kiemeli a külső szempilláimat is (amik egyébként össze-vissza szoktak állni). Annyira nem szörnyű, mint amit írnak itt róla. Nem tudom hogyan használjátok de egyáltalán nem csomósít, szinte tökéletes ívet csinál. Az alsó szempilláimat is szépen kitudom vele festeni. Én sem ezt akartam megvenni, de ha ma reggel nem olvasom el jobban a csomagolását, akkor fel sem tűnt volna, hogy ez nem az "eredeti". 900 Ft-ért pedig kaptam egy igazán jó minőségű spirált.

Diu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Noah27

2016. augusztus 25.

Abszolút meg kell,hogy védjem!
Szempillám nekem a "mindenem"! Ez eddig a legjobb spirálom!Hatalmas szempillákat varázsol,dúsít és tökéletesen szétválasztja a pilláimat!Nem minden nap mosom le a spirálozást,és van,hogy 3.nap is ugyanúgy tudom rá rétegezni,mintha az első lenne!!
(negatívum talán annyi,hogy kicsit gyorsabban hajlamos a tubusban száradni)

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Abszolút meg kell,hogy védjem!
(negatívum talán annyi,hogy kicsit gyorsabban hajlamos a tubusban száradni)

Fannus

2016. augusztus 12.

Véletlen sikerült ezt megvennem, nem pedig az eredetit. Valóban éreztem valami kis különbséget a kettő között, még pedig a másik javára. Míg ezzel természetesebb pillákat lehet eredményezni, amik így is gyönyörűek, de az eredetivel még ennél is tökéletesebbek. És ennél sajnos azt vettem észre hogy hamarabb szárad a festék.

Fannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.