KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

Diu

2016. október 9.

Szerintem sincs vele semmi probléma. Szépen kiemeli a külső szempilláimat is (amik egyébként össze-vissza szoktak állni). Annyira nem szörnyű, mint amit írnak itt róla. Nem tudom hogyan használjátok de egyáltalán nem csomósít, szinte tökéletes ívet csinál. Az alsó szempilláimat is szépen kitudom vele festeni. Én sem ezt akartam megvenni, de ha ma reggel nem olvasom el jobban a csomagolását, akkor fel sem tűnt volna, hogy ez nem az "eredeti". 900 Ft-ért pedig kaptam egy igazán jó minőségű spirált.

Diu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Noah27

2016. augusztus 25.

Abszolút meg kell,hogy védjem!
Szempillám nekem a "mindenem"! Ez eddig a legjobb spirálom!Hatalmas szempillákat varázsol,dúsít és tökéletesen szétválasztja a pilláimat!Nem minden nap mosom le a spirálozást,és van,hogy 3.nap is ugyanúgy tudom rá rétegezni,mintha az első lenne!!
(negatívum talán annyi,hogy kicsit gyorsabban hajlamos a tubusban száradni)

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Abszolút meg kell,hogy védjem!
(negatívum talán annyi,hogy kicsit gyorsabban hajlamos a tubusban száradni)

Fannus

2016. augusztus 12.

Véletlen sikerült ezt megvennem, nem pedig az eredetit. Valóban éreztem valami kis különbséget a kettő között, még pedig a másik javára. Míg ezzel természetesebb pillákat lehet eredményezni, amik így is gyönyörűek, de az eredetivel még ennél is tökéletesebbek. És ennél sajnos azt vettem észre hogy hamarabb szárad a festék.

Fannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

nicolebunny

2016. június 1.

Véletlenül vettem meg, mellényúltam (látom, nem vagyok ezzel egyedül)... A simát akartam megvenni, csak rohantam. Másnap nem értettem, miért nem hozza az eddigi hatást az én drága szerelem-spirálom... Mivelhogy semmit nem hosszabbított a szempilláimon, csak picit megszínezte őket- meg a szemhéjamat... Nem építhető, csomósít, felbosszant... Pár hét használat után jutottam el oda, hogy max "my lashes but better" természetes hatást tudok elérni vele... DE NEKEM EZ NEM ELÉG. Én legyezőhatást akarok, amit a sima verzióval el is tudok érni. Számomra max. két csillagot érdemel, de csak mert viszonylag jó napom van. Ezután a mellényúlás után 1000x meg fogom nézni, melyiket is veszem le a polcról....

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

im

2016. május 20.

Véletlenül vettem meg, annyira kicsi a különbség ennek és a hagyományos verziónak a csomagolása között, hogy nekem nem tűnt fel, nem azt hoztam el, amit szerettem volna. A spirál felbontás után kb. 2 hétig szinte használhatatlan volt (hasonlóan a hagyományoshoz): a túlságosan folyékony festék csimbókokba tapasztotta a pilláimat, semmi szofisztikált nem volt a látványban. Aztán a helyzet normalizálódott, így van egy extra fekete, viszonylag hosszú, viszonylag definiált, enyhén ívelt pillákat készítő spirálom - két hét után... Nem vagyok lenyűgözve, de az tény, hogy amikor a hagyományos verziót használtam, volt, aki megkérdezte, miért nem festettem ki a pilláimat, ha egyébként ki vagyok sminkelve. :D (Igaz, világosbarna, rövid, egyenes szempilláim vannak, szóval nagyon sokat nem lehet belőlük kihozni.) Ez a sötétebb festék szerintem amúgy csak a hagyományos verzióhoz képest sötétebb, a Lovely sárga spiráljával is el tudom ezt érni. Ezt biztos, hogy nem fogom újravenni.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

kovacszsofia0513

2016. május 19.

Nekem sem igazán jött be ez a spirál. Azon kívül hogy összetapasztotta a pilláimat, nagyon hamar be is száradt (olyan 2 hónap alatt), pedig nem napi szinten használtam. Biztos nem fogom újra venni.

kovacszsofia0513
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 19.

roniela

2016. május 2.

Szerintem szuper, mindig megdicsérik a szempilláimat, hogy milyen szép hosszúak. Nekem nem pereg, tartós, és lemosni sem nehéz, én Nivea-s arctisztító tejjel szoktam.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

CeCeDrake

2016. április 24.

Amilyen gyorsan levettem az állványról, olyan gyorsan vittem vissza a boltba, hogy cseréljék ki a simára. Borzasztó. Alapból hosszú, ívelt pilláim vannak, de ez összetapasztotta kb 5 csomóba az egészet, levakarni még szemfesték lemosóval is nagy küzdelem.
Javaslom mindenkinek, hogy jól nézze meg, hogy melyiket veszi le a polcról...

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Javaslom mindenkinek, hogy jól nézze meg, hogy melyiket veszi le a polcról...

pont

2016. március 17.

a sima változatát próbáltam levadászni, de nem volt, ezért elhoztam ezt, gondolom nagy különbség nem lehet köztük (nem használtam még a simát, csak sok jót olvastam róla). hááát.. nem mondanám, hogy lenyűgözött. ami tetszik benne, hogy szépen szétválasztja a pillákat és nem lesznek ragacsos, csúnyán összeállt szálak (az a halálom), de eléggé biztonsági játékos, ezen kívül kb mást nem is csinál. nem dúsít, nem igazán hosszít, olyan semmilyen, ha szépen akarnék fogalmazni, azt mondanám, természetes hatása van, de ez ebben az esetben azt jelenti, hogy alig csinál valamit.
egynek oké, de fele ennyiért is lehet 'egynek oké' spirált találni. tartóssága átlagos, egy hosszú nap végére már csinál egy kis maszatot a szemem alá, de nem annyira vészes.

update: úgy látszik, kellett neki egy pár hét, amíg a festék állaga kicsit használhatóbbra besűrűsödik, sok spirálnál tapasztaltam már ezt. így sokkal szebb az eredmény, de nem hiszem, hogy felpontozom, mert hajlamos peregni a szemem alá, cserébe viszont alig lehet lemosni. nem túl jó kombináció.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

mujerconfused

2016. február 29.

Nem régóta használom és nagyon vegyes érzéseim vannak vele. Egyrészt ez az extra fekete tényleg gyönyörű színű és erőteljes + a tartósságára sem lehet panasz, egész nap kitart, nem pereg egyáltalán - és itt jön az első hiba, alig lehet lemosni, a micellás és a szemfestéklemosó is megküzd vele és ez még nem is a vízálló változat. A kefe formájával még barátkoznom kell, egyelőre nem igazán lopta magát a szívembe.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.